آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام ، دوست من بازی بتل فیلد 5 رو دیجیتالی خریده و میخواد اکانتش رو با من شیر کنه.
و حالا من هم میخوام رد دد 2 رو دیجیتالی بخرم و اکانتم رو بهش بدم و باهاش شیر کنم.
میخواستم بدونم اگه هردومون اکانتهای همدیگه رو پرایمر کنیم و شیر کنیم ، مشکلی پیش نمیاد ؟ یا اینکه اگه پلاس یکیمون تمام بشه ، اکانتا قفل نمیشن ؟
و اینکه باید چه نکاتی رو رعایت کنیم؟
با تشکر.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام ، دوست من بازی بتل فیلد 5 رو دیجیتالی خریده و میخواد اکانتش رو با من شیر کنه.
و حالا من هم میخوام رد دد 2 رو دیجیتالی بخرم و اکانتم رو بهش بدم و باهاش شیر کنم.
میخواستم بدونم اگه هردومون اکانتهای همدیگه رو پرایمر کنیم و شیر کنیم ، مشکلی پیش نمیاد ؟
و اینکه باید چه نکاتی رو رعایت کنیم؟
با تشکر.
بله مشکلی نداره
نکته خاصی هم نداره همون مراحلی که برای شیر کردن اکانت هست رو باید انجام بدید ظرفیت ۳ هر بازی هم به هرکس بیوفته باید توی همون اکانت که بازی خریداری شده بازی کنه و همیش۶ آنلاین باشه

• Like
Reactions: kakarot

kakarot

کاربر سایت
Nov 19, 2010
5
نام
مرتضي
سلام دوستان
داداشم فیفا 19 رو امشب اب اکانت خودش خرید
بعد اکانتشو از برایمری در اوورد. من وارد دستگام کردم و اکتیو برایمری زدم
الان من میتونم با بروفایل خودم فیفا بازی کنم. تروفی ها تو اکانت خودم ثبت میشه ؟
بعد از اینکه اکتیو برایمری کردم باید ساین اوت کنم از اکانت داداشم ؟
ظرفیت دو من میشم یا داداشم ؟
بعد اینکه داداشم کنسولشو خاموش کرد ی ارور واس من اومد ک زده بود داداشم از اکانتش خارج شده. این طبیعیه ؟
شرمنده زیاد شد ممنون میشم راهنماییم کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
داداشم فیفا 19 رو امشب اب اکانت خودش خرید
بعد اکانتشو از برایمری در اوورد. من وارد دستگام کردم و اکتیو برایمری زدم
الان من میتونم با بروفایل خودم فیفا بازی کنم. تروفی ها تو اکانت خودم ثبت میشه ؟
بعد از اینکه اکتیو برایمری کردم باید ساین اوت کنم از اکانت داداشم ؟
ظرفیت دو من میشم یا داداشم ؟
بعد اینکه داداشم کنسولشو خاموش کرد ی ارور واس من اومد ک زده بود داداشم از اکانتش خارج شده. این طبیعیه ؟
شرمنده زیاد شد ممنون میشم راهنماییم کنید
- بله
- فرقی نمیکنه ولی درکل وارد اون اکانت نشید دیگه چون طرف مقابل ازش استفاده میکنه. یا رو اکانت خودتون یا یه اکانت دیگه بازیو اجرا کنید از این به بعد
-شما
-بله چون از اکانت کامل خارج نشده بودید اون موقع

• Like
Reactions: kakarot

kakarot

کاربر سایت
Nov 19, 2010
5
نام
مرتضي
- بله
- فرقی نمیکنه ولی درکل وارد اون اکانت نشید دیگه چون طرف مقابل ازش استفاده میکنه. یا رو اکانت خودتون یا یه اکانت دیگه بازیو اجرا کنید از این به بعد
-شما
-بله چون از اکانت کامل خارج نشده بودید اون موقع
داداش ممنون از راهنماییت
الان داداشم بخواد بلاس بگیره باید اکانتشو برایمری کنه یا فرقی نمیکنه ؟
بعد اینکه گرفت واس منم شیر میشه ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام. من داداشم ps4 خریده حالا میخوام بازی های منو بتونه بازی کنه.
الان برادرم باید بشه ظ 2 ، من بشم 3 ؟

چطوری میشه اینکار رو کرد که من بشم 3 و اون بشه 2؟

و اینکه ظ 3 اگر داخل بازی باشم و اینترنت قطع بشه ، از بازی میفته بیرون ؟

در کل یک توضیح کوتاه هم بدید که صاحب اصلی اکانت باید 3 باشه یا 2 ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام. من داداشم ps4 خریده حالا میخوام بازی های منو بتونه بازی کنه.
الان برادرم باید بشه ظ 2 ، من بشم 3 ؟

چطوری میشه اینکار رو کرد که من بشم 3 و اون بشه 2؟

و اینکه ظ 3 اگر داخل بازی باشم و اینترنت قطع بشه ، از بازی میفته بیرون ؟

در کل یک توضیح کوتاه هم بدید که صاحب اصلی اکانت باید 3 باشه یا 2 ؟
بهتره شما بشید ظرفیت ۳ و داداشتون بشه ظرفیت ۲. معمولا این کار انجام میشه چون اینجوری شما میتونید با اکانت خودتون بازی کنید داداشتون هم یه اکانت میسازه با اون بازی می‌کنه ولی اگه شما بخواید ظرفیت ۲ رو داشته باشید مجبورید یه اکانت دیگه بسازید رو اون بازی کنید که زیاد عقلانی نیست
تو ظ۳ هم فکر کنم یک ساعت بین چک کردن لایسنس فاصله هست تو این یک ساعت باید به اینترنت وصل بشید اگه نشید قفل میشه. فکر نکنم کامل از بازی بندازتون بیرون فقط قفل میشه و اجازه ورود به بازیو ندارید اتصال اینترنت برقرار بشه دوباره باید بتونید بازیو ادامه بدید

• Like
Reactions: qozmyox

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بهتره شما بشید ظرفیت ۳ و داداشتون بشه ظرفیت ۲. معمولا این کار انجام میشه چون اینجوری شما میتونید با اکانت خودتون بازی کنید داداشتون هم یه اکانت میسازه با اون بازی می‌کنه ولی اگه شما بخواید ظرفیت ۲ رو داشته باشید مجبورید یه اکانت دیگه بسازید رو اون بازی کنید که زیاد عقلانی نیست
تو ظ۳ هم فکر کنم یک ساعت بین چک کردن لایسنس فاصله هست تو این یک ساعت باید به اینترنت وصل بشید اگه نشید قفل میشه. فکر نکنم کامل از بازی بندازتون بیرون فقط قفل میشه و اجازه ورود به بازیو ندارید اتصال اینترنت برقرار بشه دوباره باید بتونید بازیو ادامه بدید
تشکر .
فقط این کار رو چطوری انجام بدم ؟( من بشم ظرفیت 3 و اون بشه 2)
آموزش پست اول برای همین کار هست ؟ یعنی خود به خود وقتی اون بشه 2 ، من میشم 3 ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
تشکر .
فقط این کار رو چطوری انجام بدم ؟( من بشم ظرفیت 3 و اون بشه 2)
آموزش پست اول برای همین کار هست ؟ یعنی خود به خود وقتی اون بشه 2 ، من میشم 3 ؟
شما از داخل کنسولتون دی اکتیو میکنید
رو اون یکی دستگاه اکانت اکتیو میشه
و شما خودبه‌خود میشید ظرفیت ۳

• Like
Reactions: qozmyox

Hossein8282

کاربر سایت
Aug 3, 2014
6
سلام به همگي
ي اكانت spider man deluxe گرفتم خوده بازي بدونه مشكل اجرا ميشه ولي تو بخش dlc غيره فعاله
ي اكانت red dead 2 هم هست كه باين كه pro order content ها هم دانلود شده باز هم هيچ كدوم فعال نيستن
كلا بازي هايي كه اسپشيال يا ديلاكس هستن به صورت كاما با dlc شير ميشن
باتشكر

آخرین ویرایش:

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز من کلی اموزش و بحث دوستان خوندم .
چنتا سوال دارم .
۱- من بازی pes 19 ظرفیت ۳ خریدم از یک ادم معتبر خوب من الان بخام این بازیو شیر‌کنمش مشکلی پیش نمیاد از بابت اینکه من وقتی یوزر نیم و پسورد اکانت بزنم باید ازون فروشنده رمز وریفای بگیرم بعد بزنم رو کنسول داداشم اکانت اصلی خودم به مشکل نمیخوره .
۲ - وقتی جیمیل‌ و رمز زدم و رمز‌ وریفای زدم وارد کردم طبق اموزش که گفتین میرم جلو فقط بعدش کامل شدش همه چی اکانت من که اصلی هستش میتونم همیشه به نت وصل باشم و کنسول داداشمم که زدم شیر کردم اونم میتونه همیشه به نت وصل باشه این مهمه برام خواهشا دقیق جواب بدین اگه داداشم نمیتونه وصل باشه به نت همزمان با کنسول من بگین تشکر .
۳- این روش شیر‌کردن فقط برای ظرفیت ۳ هستش یا نه برای ظرفیت ۲ هم میشه.

۴- ایا این روش زدن شیر فیلمی اموزشی دقیق توضیح داده بشه هم داره pdf یا فیلمی ممنون میشم اگه هست خواهشا بزارین تشکر . بی صبرانه منتظر جوابتونم تشکر .

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
سلام به همگی
راستش چند وقتی است که دنبال یه آموزش جامع در مورد فروش اکانت های ظرفیتی psn هستم. الان قصد دارم خودم بازی را به صورت دیجیتالی بخرم به صورت ظرفیتی بفروشم. حالا سوالم این هست که به عنوان فروشنده اکانت قبل از فروش ظرفیت یک دو و سه باید روی اکانت کاری انجام دهیم. و دقیقا چه کاری هایی از قبیل اکتیو کردن یا سایت اوت یا هر چیز دیگه ای برای هر یک از ظرفیت ها لازم است که انجام بشه و چه قسمت های از اون را باید مشتری انجام بده؟

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام به همگی
راستش چند وقتی است که دنبال یه آموزش جامع در مورد فروش اکانت های ظرفیتی psn هستم. الان قصد دارم خودم بازی را به صورت دیجیتالی بخرم به صورت ظرفیتی بفروشم. حالا سوالم این هست که به عنوان فروشنده اکانت قبل از فروش ظرفیت یک دو و سه باید روی اکانت کاری انجام دهیم. و دقیقا چه کاری هایی از قبیل اکتیو کردن یا سایت اوت یا هر چیز دیگه ای برای هر یک از ظرفیت ها لازم است که انجام بشه و چه قسمت های از اون را باید مشتری انجام بده؟
مواظب باش ما هفتاد نفر از یه سایت معتبر ظرفیتی خریدیم تمام سی و پنج اکانت از طرف سونی بن شدن. از یارو میپرسیم دلیلش چیه میگه شاید به خاطر تحریمه.یعنی نزدیک سی و پنج ملیون تومان پول مردم. دارن با پشتیبانی سونی صحبت می‌کنند. اگه جواب ندن تمام پولهامون میره هوا. حالا شکایت از طرف هم بمونه

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Mohammmadrj

کاربر سایت
Nov 28, 2018
1
سلام دوستان من یک بازی فیفا خریدم به صورت دیجبتال حالا میخوام با دوستم شیر کنم

چیزی که فهمیدم این
اون اکانتی رو که باهاش بازی خریدم دی اکتیو کنم

بعد اکانتی که باهاش بازی خریداری شده یوزر و پسوردشو بدم به دوستم اون وارد کنه

بعدش اکانت منو رو دستگا خودش اکتیو کنه از اکانت من لوگ اوت کنه بره تو اکانت خودش بازی کنه و دیگه هم وارد اکانت من نشه درسته؟

اگه این باشه که چند تا سوال دارم اگه این نبود لطفا برام توضیح بدید

در صورت درست بودن مراحل چندتا سوال دارم
۱ نمیشه بعد از این که اکانتمو دادم به دوستم اون اکتیو کردش رو دستگاش بعد بازی هارو زد تو لیست دانلود از اکانت من خارج بشه کلهم یعنی دیلیت یوزر رو بزن

۲ من ظرفیت چند میشم دوستم ظرفیت چند میشه ؟

۳ نمیشه هم اون( افلاین و انلاین) بازی بکنه هم من

۴مشکلی پیش نمیاد که بن بشم یا چیزی ؟

ممنون که پاسخ میدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر