آموزش game play بازی PES با عکس

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
منم به یک نکته تو ضربات آزاد اشاره کنم اونم اینکه وقتی دکمه ی مربع رو زدین و ل کردین اگر دکمه ی مثلث رو بزنید کار دکمه ی ^بالا^ رو انجام میده.و اگر ضربدر رو بزنید کار دکمه ی ^پاین^ رو انجام میده.شما میتونید مخلوطی از 2 نوع رو داشته باشین.مثلا من همیشه در فاصله نزدیک پایین رو میزنم بعد هم شوت رو میزنم و بعد از شوت مثلث رو میزنم میره تو گل.امیدوارم متوجه شده باشین.

خیلی نکته جالبی بود...;)

نمیدونم چرا هر چی نگاه کردم هیچ کس اشاره نکرده بود که هر چقدر هم تکنیک های گفته شده رو بکار ببرد تا موقعی که تعداد مراحل پر کردن مربع رو تنظیم نکنید توپ گل نمیشه...( میدونم اکثرتون میدونید ولی چرا نمیگید خو..:cheesygri)

هر چقدر تعداد مراحل بیشتر باشه توپ با ارتفاع بیشتری از رو دفاع رد میشه..بدرد مواقعی میخوره که فاصله خیلی نزدیکه یا متوسطه...و دروازبان حریف میدونید حرکت میکنه به زاویه مخالف( با زدن مثلث) و شمام بازیکنتون نسبتا یوله...باید دسته جلو رو بگیرید و طی 5 مرحله تا 60% مربع رو پر کنید...به احتمال قوی توپ گل میشه..

یه تکنیک دیگه استفاده از ضربات بیرون پاست...معمولا خیلی ساده تر توپ گل میشه اگه بیرون پا بزنید..چون بطور متوسط تنظیم زاویه برای بیرون پا سادس..توپ بعد از قوسی که بدید مستقیم میره...یعنی یکم به سمت کات اصلی و یکم بیرونپا میره.. بهتره طبعا با L1 بزنید که بیرون پای بازیکن توپ رو لمس کنه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر