آموزش game play بازی PES با عکس

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
با عرض سلام به همه ی دوستان عزیزم.
از اونجایی که دیدم آموزش دریبل هام در بخش آزمایشی مورد استقبال قرار گرفت من بفکر این افتادم تا برای شما که حوصله لود صفحه با آن همه عکس را ندارید همه را در یک PDF خلاصه کنم.
این PDF شامل 8 دریبل متفاوت با عکس است.
که توضیحات در عکس گنجانده شده اند.
در ضمن توضیحات اضافی و خلاصه حرکت هم قرار داده شده است.
این PDF کاملا توسط خودم ساخته شده و هیچ فرد دیگری در ساخت اون دخالت نداشته.
در ضمن 4 عدد دریبل دیگر هم به آن اضافه شده که در آزمایشی آن نبوده اند.

میتوانید PDF را از لینک زیر به حجم 3.32 mb دانلود کنید :
من PDF را rar کردم پس به Winrar نیاز دارید...

- لینک مستقیم پرشین گیگ :
DOWNLOAD __ FROM __ PERSIANGIG

- هرگونه کپی برداری از PDF من غیر مجاز است. و کپی برداری باذکر نام مجاز است.
- در ضمن PDF کردم تا کسی به اسم خودش برای بقیه نگزاره.

آخرین ویرایش:

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
دستت درد نكنه دوست عزيز خيلي جالب بود فقط اگه ممكنه كمي هم در مورد استراتژي و ساير مواردي كه در تاكتيك تيمي مهمه صحبت كن

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
اونم چشم ولی هنوز خیلی اطلاعات کافی در مورد استراتژی ندارم ...
اونم اگه خدا بهمون عمری داد میزارم ...
فقط مشکلم اینه که هیچ کی نمیاد تو این تاپیک چون اسم تاپیکو عوض نمیشه بکنم ...

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
آقا اگه ميتوني آموزش زدن ضربه آزاد رو بذار چون من نميتونم اين کارو بکنم يعني با ضربه آزاد گل بزنم
البته به نظر من بهترين ضربه آزاد زن پرو کسي نيست جز دل پيرو ولي چون من خودم طرفدار بارسلونام مجبورم با دکو يا رونالدينيو بزنم که کمي سخته تا حالا فقط يه بار تونستم

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
هرگونه کپی برداری از PDF من غیر مجاز است. و کپی برداری باذکر نام مجاز است.
- در ضمن PDF کردم تا کسی به اسم خودش برای بقیه نگزاره.
تو ایران از این خبر ها نیست غیر مجاز و مجاز کسی حالیش نمیشه فکر کنم شما این رو هم واسه کلاس نوشتی نه؟؟؟:cheesygri

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,195
نام
هادی
نوشته شده توسط hlozeie:
آقا اگه ميتوني آموزش زدن ضربه آزاد رو بذار چون من نميتونم اين کارو بکنم يعني با ضربه آزاد گل بزنم
البته به نظر من بهترين ضربه آزاد زن پرو کسي نيست جز دل پيرو ولي چون من خودم طرفدار بارسلونام مجبورم با دکو يا رونالدينيو بزنم که کمي سخته تا حالا فقط يه بار تونستم
ضربه آزاد که آموزش نمیخواد فقط باید بری تو تمرینش و تمرین کنی.تنها راهش تمرین زیاده.
خودش هم یه سری نکته هایی رو گفته که از تو منو میتونی بخونیشون.
مثلا اگه میخوای ضربت نرم و فنی باشه باید جهت پایین رو نگه داری و برای کات دادن جهتی رو که میخوای توپ کات بگیره هنگام ضربه نگه دار.ضربات آروم برای فواصل کم تا حدود 25 متر مناسب هستند.اگه ضربه محکم میخوای بزنی هنگام ضربه جهت بالا رو بگیر برای فواصل دور خوبه.الان همش یادم نیست ولی تو خود بازی خوب توضیح داده.

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
دستتون درد نکنه
من اموزش دريبل همشون رو خوندم به نظر من اينا خيلي سخته همهي اين کار ها رو ميشه به راختي با استفاده از آنالوگ سمت راست انجام داد

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
آموزش ضربه آزاد

آموزش ضربه آزاد نزدیک ( نوع اول ) ==> بین 20 تا 27 متر

1) ابتدا همانند شکل با کلید های راست و چپ جهت ضربه خود را تنظیم کنید .
2) حال کافیست که جهات پایین و چپ (همان جهتی که به توپ قوس میدهید) را با هم بگیرید .زیرا برای ضربه های نزدیک با گرفتن جهت پایین ضربه شما ارتتفاع مناسبی خواهد داشت .
3) و در آخر همانند شکل با گرفتن مربع (شوت) به میزان ذکر شده که حداقل و حد اکثر را نشان دادیم پر کنید .
4) اگر تمام تنظیمات را با دقت انجام داده باشید شاهد گل خواهید بود .
نکته : شما بستگی به بازیکنی که ضربه آزاد میزند باید تنظیماتتان را اجرا کنید . زیرا میزان قوسی (Curling) که به توپ داده میشود با هم متفاوت است.
در ضمن عکس ها کمی دیر لود میشن صبر کنید تا کاملا بیان .

عکس ها :
عکس 1 :
Final1.jpg

آموزش ضربه آزاد نزدیک ( نوع دوم ) ==> بین 27 تا 30 متر

1) ابتدا مثل همیشه جهت ضربه خود را تنظیم کنید . ( برای اطمینان میتوانید محل مورد نیاز برای تنظیم را در شکل ببینید . )
2) سپس کلید های بالا و جهت قوس توپ (یا چپ یا راست) را هم بگیرید .
3) سپس کلید مربع را به اندازه مشخص شده پر کرده و در همین جال پس از پر کردن قبل از شوت کردن کلید مثلث را بگیرید.
گرفتن کلید مثلث و همچنین دسته بالا باعث میشود که توپ با سرعت و قدرت زیادی به سمت دروازه روانه شود . در این فواصل بهترین روش برای گل زدن این روش است . بعلت فاصله نسبتا زیاد توپ به قدرت نیاز دارد .
عکس :
Kind2.jpg

3-آموزش ضربه آزاد نزدیک ( نوع سوم ) ==> بین 20 تا 27 متر

این ضربه یکی از بهترین و پرکاربردترین ضربات آزاد در PES هست . شما با یک حرکت غافلگیرانه میتوانید گل زیبایی به ثمر برسانید . البته این روش یکی از روش های زایج در دنیای واقعی فوتبال است .
1) ابتدا برای اینکه دو نفر را در پشت توپ داشته باشید کلید L2 را نگه دارید .
2) حال پس از تنظیم جهت کلید L1 را نگه دارید و سپس دسته پایین را نگه دارید و مربع را تا میزان گفته شده پر کنید .
3) با اینکا ر بازیکنی که انتظار پاس از او میرفت گل را به ثمر میرساند .
عکس ها :
Surprise.jpg

Surprise2.jpg

ببخشید یادم رفت این آموزش ها رو اینجا بزارم ... الان چن ماهی هست اینجا نیستم ...
و دارم استادیوم میسازم ..... فعلن ...

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,581
نام
محمدرضا
منم به یک نکته تو ضربات آزاد اشاره کنم اونم اینکه وقتی دکمه ی مربع رو زدین و ل کردین اگر دکمه ی مثلث رو بزنید کار دکمه ی ^بالا^ رو انجام میده.و اگر ضربدر رو بزنید کار دکمه ی ^پاین^ رو انجام میده.شما میتونید مخلوطی از 2 نوع رو داشته باشین.مثلا من همیشه در فاصله نزدیک پایین رو میزنم بعد هم شوت رو میزنم و بعد از شوت مثلث رو میزنم میره تو گل.امیدوارم متوجه شده باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر