آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
اساتید نسخه ای از این برنامه PSP Grader هست که بشه باهاش به آخرین ورژن 3.71 داونگرید کرد ؟
اگه هست لطفا لینکشو بزارین.
روش کارش هم میشه مثل همین 3.90 که گذاشتین دیگه ؟
ممنون.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
سلام.
اساتید نسخه ای از این برنامه PSP Grader هست که بشه باهاش به آخرین ورژن 3.71 داونگرید کرد ؟
اگه هست لطفا لینکشو بزارین.
روش کارش هم میشه مثل همین 3.90 که گذاشتین دیگه ؟
ممنون.

نخیر دوست عزیز موجود نیست ، ولی برای 3.80M33-5 موجود هست .
حالا گه اسراریه که به 3.71M33 ببرید ؟
این نسخه رو برتر از 3.90M33 میدونید ؟!
:confused:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نخیر دوست عزیز موجود نیست ، ولی برای 3.80M33-5 موجود هست .
حالا گه اسراریه که به 3.71M33 ببرید ؟
این نسخه رو برتر از 3.90M33 میدونید ؟!
:confused:
خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
در جواب سوالتون هم باید خدمتتون عرض کنم که الان در حال حاضر رو PSP ام 3.80M33-5 نصب هست اما یه سری بازیهای قدیمی هست مثل Daxter که با این 3.80 و 3.90 کار نمیکنه و جز یه صفحه سیاه چیزی نشونت نمیده اما طبق فرمایش دوستان با 3.71 این بازی بدون مشکل اجرا میشه.
فقط به همین دلیل.
بازم ممنون.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
در جواب سوالتون هم باید خدمتتون عرض کنم که الان در حال حاضر رو PSP ام 3.80M33-5 نصب هست اما یه سری بازیهای قدیمی هست مثل Daxter که با این 3.80 و 3.90 کار نمیکنه و جز یه صفحه سیاه چیزی نشونت نمیده اما طبق فرمایش دوستان با 3.71 این بازی بدون مشکل اجرا میشه.
فقط به همین دلیل.
بازم ممنون.

من همین Daxter رو روی 3.90M33-3 و 3.95GEN-2 تست کردم بدون مشکل اجرا میشه دوست عزیز .
;)

farid_0652

کاربر سایت
Jun 10, 2008
6
کمک از تمامی دوستان

من یک برنامه رو می خوام که بتونم باطری psp را با کامپیوتر پاندورا بکنم و نیاز به psp دیگر نباشد .
اگر دوستان بتوانند کمک کنند ممنون می شم...;)

farid_0652

کاربر سایت
Jun 10, 2008
6
پاندورا !
حالا چه اسراریه که برگردونید 1.50 ؟
چون اگر اشتباه نکنم راحتر بشه 1.50 را کپی خور کرد تا Custom Firmware 3.95 GEN را بروی Psp نصب کنم.
حالا اگر نرم افزاری دیدی که بشه با آن psp را با فریمور 3.95 اصلی کپی خور بکنم ممنون می شم؟؟؟
چون واقعا" ایجا کمبود psp هست!!:(

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

اساتيد عزيز PSP MainBoard من از نوع ضد پاندوراست ... نتيجتاً من نميتونم با خود PSP باتري پاندورا بسازم ... به دلايلي هم نميخوام و نميتونم از كس ديگه اي PSP براي ساخت باتري پاندورا بگيرم :biggrin1: .
PSP من Slimـه و باتريش هم S110 - و 1200mAh ...
البته يه باتري ديگه گرفتم كه 2400 هست ...

با اين تفاسير من ميتونم از روش سخت افزاري براي پاندورا كردن باتري اين PSP استفاده كنم ...

ممنون .

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
از دوستان كسي جوابي براي سوال من نداره ؟

اساتيد عزيز PSP MainBoard من از نوع ضد پاندوراست ... نتيجتاً من نميتونم با خود PSP باتري پاندورا بسازم ... به دلايلي هم نميخوام و نميتونم از كس ديگه اي PSP براي ساخت باتري پاندورا بگيرم .
PSP من Slimـه و باتريش هم S110 - و 1200mAh ...
البته يه باتري ديگه گرفتم كه 2400 هست ...

با اين تفاسير من ميتونم از روش سخت افزاري براي پاندورا كردن باتري اين PSP استفاده كنم ...

ممنون .

اگه پاسخ مثبته ... لطفاً طريقه باز كردن باطري رو هم توضيح بفرماييد . :biggrin1:

keihan550

کاربر سایت
Mar 4, 2008
205
نام
کیهان
می تونید

من راهش رو بلد نیستم ولی میتونین از دوستان بپرسید !!!!

باید باتری را باز کنید و....

مکافات داره !!!!

با صرفه تره یک PSP دیگه پیدا کنید !!!

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

می تونید

من راهش رو بلد نیستم ولی میتونین از دوستان بپرسید !!!!

باید باتری را باز کنید و....

مکافات داره !!!!

با صرفه تره یک PSP دیگه پیدا کنید !!!

از پاسختون ممنونم دوست عزيز ... واقعاً لطف كرديد ...

لازم به ذكره كه من امروز با فروشگاه پرتو ( جايي كه PSP رو گرفتم ) تماس گرفتم و مشكلو بهشون گفتم ... گفتن ما براي DownGrade كردن اين PSP ها ( TA-086 V2 ) از روشي كاملاً متفاوت استفاده ميكنيم و ...

ميخواستم بدونم روش ديگه اي غير از استفاده از پاندورا باطري و Magic Stike براي DownGrade كردن وجود داره ؟؟؟ حداقل در مورد اين نوع PSP ها ؟؟؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام............
مهرداد جان من پیشنهاد میکنم یکسری پی اس پیت رو پیش نکست جن ببری تا با خیال راحت و بدون مشکل مساله که داری حل بشه.............

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز شما وقتی از پاندورا استفاده می کنید مستقیما میتونید ورژن 3.90M33-3 که کپی خور هست رو روی دستگاه بریزید .
ضمنا 1.50 که روی Slim نصب نمیشه ، فقط مخصوص Fat هست .
TA-085 v2 نه TA-086 v2 .
ضمنا اون فروشنده ی نازنین! فکر کرده شما هیچی بلد نیستی که این حرف رو زده ، من نمی دونم چرا سعی دارن کارهای عجیبی رو بگن میتونن انجام بدن که هیچ جای نت نیست !!!
شما مطمئن باش اون فروشنده کپی خور کردن دستگاه ها رو از روی همین آموزش های BaziCenter دنبال می کنه و 20 تومنم از ملت پول میگیره ، اینو شک نکن .

وقتی شما یه Magic Memory Stick و یه JigKick Battery داری ، اصطلاحا به این روش میگن پاندورا .
شما هیچ راهی به غیر از پاندورا که راحت ترین روش نیز هست ، نداری .
پیشنهاد میددم برای 10 دیقه ، دستگاه یکی از دوستان رو قرض بگیرید ، باطریش رو پاندورا کنید و استفاده کنید .
مموری رو هم که دارید و ساختید .
ضمنا به هیچ وجه پول تو جیب این فروشنده ها نریزید بیخود !
موقق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر