آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

AMIR_PAYAMBAR

کاربر سایت
Dec 28, 2008
38
نام
امیر
نه مشکلی بیش نمیاره :cheesygri
min bord شما ta88v2هست و باتری رو pandoraنمیکنه
با 1 psp قدیمیترباتری رو بساز میتونی از 1psp fat وباتریش هم استفاده کنی;) :biggrin1:

hamster

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
منوی Recovery

سلام به همه
من psp دوستمو گرفتم تا psp خودمو باهاش کپی خور کنم البته اینم بگم که مال من کپی خور بود و به خاطر اپدیت کردن اشتباه کپی خورش پرید :cheesygri
اول باطری و مموری خودمو گذاشتم داخل psp دوستم و بعد که به منوی Recovery رفتم و خواستم گزینه Game Folder Homebrew رو روی kernel 3.xx بزارم این kernel رو نداشت و فقط kernel 1.50 و kernel 5.xx رو برای اتنخاب داشت !! حالا من باید روی کدوم این گزینه ها بزارمش ؟؟؟:confused:
درضمن وقتی خواستم با psp خودم داخل منوی Recovery بشم وارد نمی شد و مستقیم میرفت به منوی اصلی ؟؟ چند بارم امتحان کردم !! دلیلش چی هستش ؟؟
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند و جواب این 2 سوالمو بدن .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام به همه
من psp دوستمو گرفتم تا psp خودمو باهاش کپی خور کنم البته اینم بگم که مال من کپی خور بود و به خاطر اپدیت کردن اشتباه کپی خورش پرید :cheesygri
اول باطری و مموری خودمو گذاشتم داخل psp دوستم و بعد که به منوی Recovery رفتم و خواستم گزینه Game Folder Homebrew رو روی kernel 3.xx بزارم این kernel رو نداشت و فقط kernel 1.50 و kernel 5.xx رو برای اتنخاب داشت !! حالا من باید روی کدوم این گزینه ها بزارمش ؟؟؟:confused:
درضمن وقتی خواستم با psp خودم داخل منوی Recovery بشم وارد نمی شد و مستقیم میرفت به منوی اصلی ؟؟ چند بارم امتحان کردم !! دلیلش چی هستش ؟؟
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند و جواب این 2 سوالمو بدن .
بزارید 5xx
خوب معلومه! دستگاه شما کپی خور پریده و به ریکاوری نمی ره(منوی ریکاوری زمانی هست که دستگاه شما کپی خور باشه

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
سلام
خواهش میکنم کمکم کنید !
من فریمورم 5.03 بود ، میخواستم به 5.50 ارتقاء بدم
بعد از اینکه آپدیت تموم شد ، پرسید خاموش بشه یا ریبوت ، من زدم ریبوت !
حالا تصویرش رفته و هیچ چی نمیاد !
باطری رو درآوردم و دوباره گذاشتم ، چراغش روشن میشه ولی صفحه نمیاد و خاموش هم نمیشه !
خواهشا راهنمایی کنید !
اینو تو قسمت مشکلات هم پرسیدم خواهشن زودتر جواب بدید
psp 2000هست کپی خور موقت

milad_a

کاربر سایت
Dec 7, 2009
10
سلام
خواهش میکنم کمکم کنید !
من فریمورم 5.03 بود ، میخواستم به 5.50 ارتقاء بدم
بعد از اینکه آپدیت تموم شد ، پرسید خاموش بشه یا ریبوت ، من زدم ریبوت !
حالا تصویرش رفته و هیچ چی نمیاد !
باطری رو درآوردم و دوباره گذاشتم ، چراغش روشن میشه ولی صفحه نمیاد و خاموش هم نمیشه !
خواهشا راهنمایی کنید !
اینو تو قسمت مشکلات هم پرسیدم خواهشن زودتر جواب بدید
psp 2000هست کپی خور موقت

متاسفم بریک کردی!

بذار کنج خونه باشه تا راه حلی براش پیدا بشه یا بده تعمیرگاه ها به نرخ اوراقی ازت بخرن !!!

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
من PSP عزیزم رو بریک فرمودم. آه!
بردمش تعمیرش کنم یارو گفت نمیشه! گفتم فروشنده گفته بود که کپی خور دائم هست پس با پاندورا درستش کن, گفت پاندورا مزخرفه, نمیشه, کار نمیده, اینهایی هم که تو اینترنت میخونی همش چرنده ...
نظرتون رو درباره این مباحثه, مشاجره, ... بگید
آخه من چکار کنم؟ ها؟؟؟؟؟؟

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
من PSP عزیزم رو بریک فرمودم. آه!
بردمش تعمیرش کنم یارو گفت نمیشه! گفتم فروشنده گفته بود که کپی خور دائم هست پس با پاندورا درستش کن, گفت پاندورا مزخرفه, نمیشه, کار نمیده, اینهایی هم که تو اینترنت میخونی همش چرنده ...
نظرتون رو درباره این مباحثه, مشاجره, ... بگید
آخه من چکار کنم؟ ها؟؟؟؟؟؟

یارو چرت محض گفته! اگه کپی دائم باشی 100% با پاندورا حله

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
کمک کنید که بد بخت شدم
پی اس پی محترم سری 1000 فت که خواستم اپدیت کنم زدم به 5.50 که می نویسه

فریمور 5.50 خالی و نه منو هاش بالا میاد ونه ریکاوری

حالا باید دوستان میگن از روش 7 استفاده کنم که اونم اولش میگه دستگاه خاموش کنید وبعد دکمه r نگه دارید و روشن کنید تا وارد ریکاوری شوید ولی تو ریکاوری نمیره چه کنم هان

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
کمک کنید که بد بخت شدم
پی اس پی محترم سری 1000 فت که خواستم اپدیت کنم زدم به 5.50 که می نویسه

فریمور 5.50 خالی و نه منو هاش بالا میاد ونه ریکاوری

حالا باید دوستان میگن از روش 7 استفاده کنم که اونم اولش میگه دستگاه خاموش کنید وبعد دکمه r نگه دارید و روشن کنید تا وارد ریکاوری شوید ولی تو ریکاوری نمیره چه کنم هان
شما باید با پی اس پی سالم(پی اس پی دوم) این کار ها رو انجام بدید

eliahoo14

کاربر سایت
Jun 10, 2010
1
سلام به شما دوست عزیز
راستش خیلی اطلاعات ندارم ولی چون پسرم PSP 3004 خودش رو به کامپیوتر وصل کرد تا تعدادی آهنگ بریزه و دید که تعدادی فایل نا آشنا آنجاست به همین دلیل شروع به پاک کردن فایلها کرد که به گفته خودش فولدرهایی با نامه font و .... آنجا بود که وقتی دستگاه را خاموش کرد ، از آن موقع فقط صفحه سیاه و چراغ سبز و بعداز چند ثانیه دوباره -------- خاموش! طبق گفته شما ظاهرا BREK شده است. آیا از روش پاندورا برای احیاء می شود استفاده کرد؟ یا اینکه باید آنقدر صبر کنیم تا فلش این دستگاه به ایران بیاید؟
قبلا از راهنمائی شما تشکر می کنم
Elia hoo

sasan2020

کاربر سایت
Mar 17, 2009
8
آقایون محترم سلام
عرض شود که من یک psp مدل 2001 با ورژن 3.8 رو به ورژن 5.3 آپگرید کردم که ایکاش نمیکردم....چون از حالت کپی دایم خارج شده و به حالت hen رفته......
حالا سوال اینه که میشه دانگرید بشه و به حالت قبلی برگرده........یا حتی آپگرید........به هر حال میخوام دوباره کپی دایمی بشه
با تشکر

roohallah

کاربر سایت
Mar 15, 2007
46
آقایون PSP دوستم 6.20 روش نصبه ، 2000 هم هست ، با باتری و مموری خودم نمیدونم چرا جواب نمیده و نمیشه CFW ریخت در حالی که با همون باتری و مموری میشه رو PSP خودم CFW ریخت ( PSP من هم 2000) ، میشه راهنماییم کنید ، تو رو خدا ، خیلی عجله ای هستش.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام دوستان یه سوالی دشاتم.
psp slimدوستم که از مدل های کپی خور کامل هست بریک شده!
بعد باطریش هم 1200 mah هست که ساپورت نمیشه.
حالا من با psp Fat خودم باطری رو بسازم و بزارم تو psp اون میشه درستش کرد یا نه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان یه سوالی دشاتم.
psp slimدوستم که از مدل های کپی خور کامل هست بریک شده!
بعد باطریش هم 1200 mah هست که ساپورت نمیشه.
حالا من با psp Fat خودم باطری رو بسازم و بزارم تو psp اون میشه درستش کرد یا نه؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید
آره من خودم این کارو کردم!

• Like
Reactions: dani8gb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر