آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

kjebelli

کاربر سایت
Aug 24, 2009
6
sasan جان سلام
من psp 3003 دارم كه firmware 5.51 هست .2 هفته است منتظر جوابم که من چطور ميتونم downgradesh كنم ؟با umd medal of honer چه جوربی ميشه لطفا كمكم كنير .

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام دوستان

یه مشکل خفن واسه psp من پیش اومد ، گمونم فاتحه اش خونده شد
وقتی خاستم فریمور 5.50 نصب کنم ، موقع نصب ریست شد ولی دیگه بالا نیومد . فقط چراغ power روشن میشه و چراغ Memory card ، صفحه سیاه میمونه .

خاهشن اگه راهی هست که به حالت اولش بشه برگردوند راهنمایی کنید ممنون میشم ، آخه بدجور حالم گرفت

مدل دستگاه Psp Slim 2000 کپی خور شده

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوستان

یه مشکل خفن واسه psp من پیش اومد ، گمونم فاتحه اش خونده شد
وقتی خاستم فریمور 5.50 نصب کنم ، موقع نصب ریست شد ولی دیگه بالا نیومد . فقط چراغ power روشن میشه و چراغ Memory card ، صفحه سیاه میمونه .

خاهشن اگه راهی هست که به حالت اولش بشه برگردوند راهنمایی کنید ممنون میشم ، آخه بدجور حالم گرفت

مدل دستگاه Psp Slim 2000 کپی خور شده
سلام.. دوست عزیز psp شما Brick!
شده و گمونم semi brick شده باشه جون اینطور که شما گفتید چراغ مموری روشن میشه شما اگه چراغ مموریتون روشن میشه موقعی که میخواین دستگاه رو روشن کنید L1 رو بگیرید ببینید که Recavery menu بالا میاد اگه بالا اومد بگو تا کمکت کنم درست شه...
اگه recavery menu بالا نیومد و اگه psp شما مدل کبی خور دایم بوده باشه میشه براحتی با Pandera battry درستش کرد...
موفق باشی..

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام.. دوست عزیز psp شما Brick!
شده و گمونم semi brick شده باشه جون اینطور که شما گفتید چراغ مموری روشن میشه شما اگه چراغ مموریتون روشن میشه موقعی که میخواین دستگاه رو روشن کنید L1 رو بگیرید ببینید که Recavery menu بالا میاد اگه بالا اومد بگو تا کمکت کنم درست شه...
اگه recavery menu بالا نیومد و اگه psp شما مدل کبی خور دایم بوده باشه میشه براحتی با Pandera battry درستش کرد...
موفق باشی..

ممنون از لطفت دوست خوبم ،
از روش پاندورا که اول همین تاپیک هست استفاده کردم ( روپش استفاده 2 psp ) ولی نتیجه نگرفتم .
در انتها وقتی که باطری و مموی رو داخل دستگاه قرار میدم هیچ عکس العملی نشون نمشده همونجور صفحه سیاهه و چراغ power و memory روشن میشه بعدشم خاموش میشه
حتی به منوی ریکاوری هم وارد نمیشه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ممنون از لطفت دوست خوبم ،
از روش پاندورا که اول همین تاپیک هست استفاده کردم ( روپش استفاده 2 psp ) ولی نتیجه نگرفتم .
در انتها وقتی که باطری و مموی رو داخل دستگاه قرار میدم هیچ عکس العملی نشون نمشده همونجور صفحه سیاهه و چراغ power و memory روشن میشه بعدشم خاموش میشه
حتی به منوی ریکاوری هم وارد نمیشه
خواهش میکنم ولی یه چیزی رو بگم اگه psp شما کبی خور دایم باشه یعنی همون psp slim قدیمی ها نه این جدیدا که با chickhen کبی خور میشن 100% شک نکنید که pandora Battry روش کار میکنه اصلا شک نکنید ولی اگه این جدیدا باشه به هیچ وجه روش کار نمیکنه...
و یه چیزه دیگه اگه psp شما همون طور که گفتم دایم هم باشه اگه pandora رو درست انجام ندید کار نمیکنه باید مموری که میخواین فایل ها رو توش کبی کنید حد اقل magic سا÷ورت کنه و باتری هم باید مطمن شید که حتما pandora شده در غیر این صورت باز کار نمیکنه....
الان که شما میگید کار نکرده اگه psp تون دایم باشه مطمن باشد که یه جای کارتون اشکال داشته که pandora کار نکرده وگرنه حتما حتما روی psp قدیمی ها کار میکنه..
موفق باشی...:love:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
خواهش میکنم ولی یه چیزی رو بگم اگه psp شما کبی خور دایم باشه یعنی همون psp slim قدیمی ها نه این جدیدا که با chickhen کبی خور میشن 100% شک نکنید که pandora Battry روش کار میکنه اصلا شک نکنید ولی اگه این جدیدا باشه به هیچ وجه روش کار نمیکنه...
و یه چیزه دیگه اگه psp شما همون طور که گفتم دایم هم باشه اگه pandora رو درست انجام ندید کار نمیکنه باید مموری که میخواین فایل ها رو توش کبی کنید حد اقل magic سا÷ورت کنه و باتری هم باید مطمن شید که حتما pandora شده در غیر این صورت باز کار نمیکنه....
الان که شما میگید کار نکرده اگه psp تون دایم باشه مطمن باشد که یه جای کارتون اشکال داشته که pandora کار نکرده وگرنه حتما حتما روی psp قدیمی ها کار میکنه..
موفق باشی...:love:

باز هم ممنون دوست خوبم
الان که باطری رو نگاه کردم نوشته 1200 mAh
به عبارتی هر دوتا psp همین مدل هستند .
بله اطمینان کامل دارم که هر 2 تاشون کپی خور دائم هستند . مموری هم همین مموری های فابریک سونی Magic Gate 4Gb
فکر کنم ایراد از نوع و مدل بنطری باشه !! درسته به نظر شما ؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
باز هم ممنون دوست خوبم
الان که باطری رو نگاه کردم نوشته 1200 mAh
به عبارتی هر دوتا psp همین مدل هستند .
بله اطمینان کامل دارم که هر 2 تاشون کپی خور دائم هستند . مموری هم همین مموری های فابریک سونی Magic Gate 4Gb
فکر کنم ایراد از نوع و مدل بنطری باشه !! درسته به نظر شما ؟
100%
psp شما همین طور که میگید کبی خور دایم هست بس اصلا هیچ ترسی به دلتون راه نده 100 % درست میشه ببین ممن خودم تا حالا دقیقا همین بلا به سرم اومده خیلی راحت با pandora درستش کردم اگه خواستید بیا تو سایتی که لینکشو گذاشنم تا psp رو درست کنیم خیلی راحت:love:
بیا من راهنماییت میکنم با یه ورجن panddora هست که مستقیم فرمور 5.1 گمونم یا 5.50 روش نصب میکنه من خودم کار کردم خیلی راحت جواب داد...
موفق باشی:smile:

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
psp ای که میخام باهاش باطری پاندورا کنم ، مشخصات مادربوردش اینه :

Motherboard model : TA-088
PSP Version : Slim V2.0

باطری : v 3.6 1200 mAh Li-ion

با این مشخصات میشه پاندورا کرد ؟ :(:(

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا یکی منو راهنمایی کنه من همه مراحل را میرم اما وقتی میخوام Despertar del Cementerio را اجرا کنم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی بالا نمیاد لطفا یکی راهنمایی کنه

اقا با هر جون کندنی بود من psp را به حالت semi brick در اوردم و بعد هم با hellcat recovery flash درستش کردم اما جالب اینجاست که psp slim من که خراب بود الان فقط با باتری fat بالا میاد کسی میدونه مشکل چیه ؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اقا یکی منو راهنمایی کنه من همه مراحل را میرم اما وقتی میخوام Despertar del Cementerio را اجرا کنم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی بالا نمیاد لطفا یکی راهنمایی کنه

اقا با هر جون کندنی بود من psp را به حالت semi brick در اوردم و بعد هم با hellcat recovery flash درستش کردم اما جالب اینجاست که psp slim من که خراب بود الان فقط با باتری fat بالا میاد کسی میدونه مشکل چیه ؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
:laughing: دوست عزیز باطری فتی که شما میگید چو پاندوراست فقط با اون میاد بالا شما باید باطری رو از psp در بیاری بعد با شارجر وصل کنی کامل که اومد بالا بعد باطری pandora رو بزاری تو psp بعد از حالت pandora خارجش منی درست میشه!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
:laughing: دوست عزیز باطری فتی که شما میگید چو پاندوراست فقط با اون میاد بالا شما باید باطری رو از psp در بیاری بعد با شارجر وصل کنی کامل که اومد بالا بعد باطری pandora رو بزاری تو psp بعد از حالت pandora خارجش منی درست میشه!

ممنون از راهنمایی
خدا را شکر دستگاه درست شد اما جالبه من با پاندورا فقط تونستم دستگاه را semi brick کنم .بعد کامل درستش کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر