آموزش کپی خور کردن PSP 2000-TA-88v3 غیر قابل هک بودند

بازی هایه iso و cso بریز تو این فولدر
x:\ISO
اگه هم نبود خودت فولدرشو تو رمت بساز
x هم که رمت هست
اگه کامل خاموش کردی ، اره درسته نپریده:biggrin1:

ساسان جون ممنون , ولي اين psp من آخر منو ميكشه تا يه بازي اجرا كنه !!

چنتا بازي cso ريختم همونجا كه گفتي , بعد تو قسمت game هاي دستگاه ديدمشون ,

وقتي "x" رو ميزنم تا بازي رو لود كنه , اول اون صفحه سفيده كه قبل از شروع بازي تو psp

مياد رو نشون ميده بعد مينويسه :

(The game could not be started (80020321​

آخه اين ديگه چيه ؟؟؟ يكي كمك كنه , واسه چي اينو مينويسه ؟؟!:confused::(

راستي ساسان جون تو خط آخرت چرا به ما خنديدي ؟!:(( دمت گرم ديگه....:((

ساسان جون ممنون , ولي اين psp من آخر منو ميكشه تا يه بازي اجرا كنه !!

چنتا بازي cso ريختم همونجا كه گفتي , بعد تو قسمت game هاي دستگاه ديدمشون ,

وقتي "x" رو ميزنم تا بازي رو لود كنه , اول اون صفحه سفيده كه قبل از شروع بازي تو psp

مياد رو نشون ميده بعد مينويسه :

(The game could not be started (80020321​

آخه اين ديگه چيه ؟؟؟ يكي كمك كنه , واسه چي اينو مينويسه ؟؟!:confused::(

راستي ساسان جون تو خط آخرت چرا به ما خنديدي ؟!:(( دمت گرم ديگه....:((

select رو بزن بعد بیا رو گزینه umd رو تغییر بده به Sony NP9660 یا m33 بعد برو بازی باز کن اگه باز نشد بزار رو یه گزینه دیگه
احتمالا درست میشه ، اگه نشد مشکل از بازیته
به تو نخندیدم ، یدونه از اینا شکلکا گذاشتم برای قشنگی نوشته ، یه جور افکت بود:biggrin1:

آخرین ویرایش:
رو بزن بعد بیا رو گزینه umd رو تغییر بده به Sony NP9660 یا m33 بعد برو بازی باز کن اگه باز نشد بزار رو یه گزینه دیگه
به تو نخندیدم ، یدونه از اینا شکلکا گذاشتم برای قشنگی نوشته ، یه جور افکت بود:biggrin1:

ساسان جون ممنون رديف شد , البته قبل از اينكه پست شما رو ببينم , يه umd gta دارم , گفتم بزار

اون رو بزارم تو دستگاه شايد درست شد , همين طور هم شد , و وقتي umd رو درون دستگاه گزاشتم ,

و رفتم رو بازيها و select كردم رديف شد (نميدونم شانسي بود يا....) , دمت گرم .

توضيحات : اولين بازي كه بازي كردم exit بود كه دموشو قبلا بازي كرده بودم و عاشقش شده بودم....

دوميشم به نظره من يه بازي فوق العاده از rockstar games به نام The Warriors بود....

ولي وقتي دستگاه رو خاموش ميكني و ميپره , اجراي اين hen r2 خيلي مكافاته , لامسب به هيچ

صراطي مسقيم نيست , پوست آدم كنده ميشه تا آدم اجراش بكنه ....

كسي از بر طرف كردن اين مشكل خبر نداره ؟ (آقا ساسان - آقا سيروس يا هر دوسته باخبر ديگه....)

کمک

سلام ببخشید اینجا مطرح میکنم اما هرچی گشتم تاپیک مور نظر رو پیدا نکردم ممنون میشم سریع جواب بدید.من یه psp slim کپیخور دارم چند وقت پیش از دوستم یه umd دمو و شو که خش داشت و برای psp fat بود گرفتم هر وقت تو دستگاه میزارم قسمت بازیها رو میاره اما فیلم و موزیک ها رو نمیاره اما تو دستگاه خودش همه رو میاره جریان چیه؟؟؟؟:((

select رو بزن بعد بیا رو گزینه umd رو تغییر بده به Sony NP9660 یا m33 بعد برو بازی باز کن اگه باز نشد بزار رو یه گزینه دیگه

آقا ساسان تو صفحه اصلي psp بايد select رو بزنم ؟

ساسان جون ممنون رديف شد , البته قبل از اينكه پست شما رو ببينم , يه umd gta دارم , گفتم بزار

اون رو بزارم تو دستگاه شايد درست شد , همين طور هم شد , و وقتي umd رو درون دستگاه گزاشتم ,

و رفتم رو بازيها و select كردم رديف شد (نميدونم شانسي بود يا....) , دمت گرم .

توضيحات : اولين بازي كه بازي كردم exit بود كه دموشو قبلا بازي كرده بودم و عاشقش شده بودم....

دوميشم به نظره من يه بازي فوق العاده از rockstar games به نام The Warriors بود....

ولي وقتي دستگاه رو خاموش ميكني و ميپره , اجراي اين hen r2 خيلي مكافاته , لامسب به هيچ

صراطي مسقيم نيست , پوست آدم كنده ميشه تا آدم اجراش بكنه ....

كسي از بر طرف كردن اين مشكل خبر نداره ؟ (آقا ساسان - آقا سيروس يا هر دوسته باخبر ديگه....)
یه برنامه هست که همون بار اول راحت hen رو اجرا میکنه و هنگ نمیکنه!
الان لینکشو یادم نیست کجاس ، بعدا خودم آپلودش میکنم میزارم اینجا;)

سلام دوستان.
من این hen رو ریختم.ولی وقتی روش x رو میزنم دستگاه خاموش میشه ول اتوماتیک روشن نمیشه و باید به صورت دستی روشن کنم...حدود 20-30 بار این کار رو انجام دادم version دستگاه هنوز همون 5.03 ئه.راه خاصی برای این اجرای hen نیست؟:confused::mad:

سلام دوستان.
من این hen رو ریختم.ولی وقتی روش x رو میزنم دستگاه خاموش میشه ول اتوماتیک روشن نمیشه و باید به صورت دستی روشن کنم...حدود 20-30 بار این کار رو انجام دادم version دستگاه هنوز همون 5.03 ئه.راه خاصی برای این اجرای hen نیست؟:confused::mad:

شما دستگاهتو default کن
مموریتو فرمت کن

موقعی روشن میکونی برو تو system information بعد برگرد برو hen رو اجرا کن

آره، تو صفحه اصلی (XMB)

دمه شما گرم

یه برنامه هست که همون بار اول راحت hen رو اجرا میکنه و هنگ نمیکنه!
الان لینکشو یادم نیست کجاس ، بعدا خودم آپلودش میکنم میزارم اینجا;)

خيلي ممنون , فقط بجنب .....

نقل قول:
نوشته شده توسط Saeed_LP
سلام دوستان.

شما دستگاهتو default کن
مموریتو فرمت کن

موقعی روشن میکونی برو تو system information بعد برگرد برو hen رو اجرا کن

احتمال 99 درصد با كارايي كه گفتن آقا سيروس رديف ميشه , اگه نشد , بعد از باز كردن hen سريع

يدونه بيا پايين بعد صبر كن ..... اگه بازم نشد وقتي hen رو باز كردي سريع 2تا بيا پايين ....

من خودم رو حالت دوم نتيجه گرفتم ....

لينكه آموزش اجراي Hen : آموزش hen

دقيق اينو بخون , اونايي رو كه گفتم اينجا نوشته بود كه آقا ساسان لينكشو گزاشته بودن .....

موفق باشي رفيق.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or