آموزش کپی خور کردن PSP 2000-TA-88v3 غیر قابل هک بودند

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام و درود به همه ,

واااااااااااي , عجب تاپيكيه اين تاپيك , عجب روزيه امرووووووووووووووووووز

چقدر من حالم خوبههههههههههههههه :boxing::victory: .....

دمه همتون گرم , دوستان فقط يه نفر تو اين تاپيك گفت خودش امتحان كرده جواب گرفته ,

اگه سه نفر بشن من دست به كار ميشم , حقيقتش انقدر ذوق زده شدم ميترسم بتركونمش.....

هر كي خودش امتحان كرده و جواب گرفته لطفا بگه.........

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من يه psp2000 كپي نخور , كه انشا الله الان كپي خور شده دارم ورژن 4.01 .....

يكي لطفا دقيق بگه چجوري بايد ارتقاعش بدم به ورژن 5.03 ؟ لطفا دقيق و فارسي بگيد .

بعد واسه هكش بگيد دقيق بايد چيكار كنم , لطفا باز هم دقيق و فارسي باشه ......

همه ي پستهاي بالا رو هم خوندم چيزي به طور دقيق دستگيرم نشد ! :blushing::blushing:

آقا ساسان اين لينكي كه گزاشتي , تيترش نوشته فقط هموبرو هارو لود ميكنه , بعد نوشته

ورژن دستگاهمون رو بايد به 3.05 تبديل كنيم !! خدايي من گيج شدم , بالاخره 3.05 يا 5.03 ؟

اگه 5.03 , لطفا لينكش و آموزش نصبش رو بزاريد...

خيلي ممنون.

من الان chikhen r2 و CFW Enabler 1.0 دانلود كردم , ورژن دستگاهم هم همكنون 4.01 هست(2000).

چه كنم ؟ لطفا كمك ....

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
چي صبر كنيم ؟!!!!!

کاش با خاموش شدن همه چیزش نمی پرید.پس باید بازم منتظر باشیم تا کاملا هک شه.

ماشالله , يعني واقعا ميتوني صبر كني ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! :eek:

خيلي كارت درسته به خدا , صبر ايوب نداري احتمالا ؟!

هك شده ديگه , ديگه چي ميخواي ؟!! ........:confused:

من كه فقط لنگه يه راهنمايي از دوستان بلد كار هستم تا رديفش كنم....

كمك لطفا.

XBOX__360

کاربر سایت
Mar 22, 2009
149
استادان گرامی سلام
یه سوالی
این روش هک خیلی رضایت بخش هست حالا یه سوال هر بار که دستگاه خاموش میشه دوباره باید این کارا رو انجام بدیم یعنی این کار حتما باید پیشت کامپیوتری باشه که دوباره بتونی فایلها رو روش بریزی یا نه این فایلها درون psp میمونه و هر سریع که خاموش میشه دوباره باید از درون خوده psp اجراش کنی؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
هم hen رو باید دوباره اجرا کرد و هم CFWE
ولی انگار قراره یه پلاگین autorun درست کنن که موقعه روشن شدن یه راست خودش باز بشه (CFWE)

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
من psp2000 با مادربورد ta88 v3 دارم مثل آموزش هایی که گذاشته بودید رو انجام دادم ولی psp من بریک شد باید چی کار کنم راهنماییم کنید طبق فیلم زیر انجام دادم :
http://www.youtube.com/watch?v=T8EAchy7sJk&eurl=http%3A%2F%2Fpspslimhacks%2Ecom%2Feasy%2Dchickhen%2Dcustom%2Dfirmware%2Dinstaller%2Dwithout%2Dpandora%2F&feature=player_embedded
دکمه r رو موقع بالا اومدن بگیر ببین چیزی بالا میاد
دقیق بگین چیکار کردین

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
پس به 2 تا فایل نیاز هست.
1.فایل ChickHEN R2
2.فایل CFW Enabler v1.0 for ChickHEN
مراحل کار به این صورت هستش:
1- Copy the CFWEnabler folder to your ms0:/PSP/GAME/ directory
2- Run ChickHEN R2 to enable homebrew
3-Start the app called “CFW Loader for ChickHEN”. The first time it will ask you to install the CFW modules to flash0 by pressing circle; then press “X” to start​

فقط مرحله 3 رو یکی واسم توضیح بده (اخه انگلیسیم ضعیفه)
فک کنم میگه برنامه CFW Loader for ChickHEN رو اجرا کنید.برای اولین بار برنامه شروع به نصب CFW modules در flash0 میکند و شما دایره و بعد ضربدر را بزنید تا شروع شود.
درسته ؟

نکته : در ضمن دوستان با کلیک بر روی اسم فایل ها به صفحه دانلود انها در سایت PSPHacks میروید.​

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
---------------------------------------------------

man ebteda psp ro be 5.03 update kardam va bad ChickHENR2 RO DA PSP/PHOTO rikhtam va raftam to photo roye chickhen bad psp riset shod va dar ghesmate setting psp chickhen r2 neveshte bos badesh file PSPident ro dar psp/ game rikhtam va ejrash kardam va x ro zadam psp bargasht be xmb va badesh barnameye hell cat recovery flasher ro nasb kardam va firmware 5.00 ra dar foldere recovery rikhtam va ejra kardam va dar barname i agree now ro zadam va badesh install m33 cfw ro zadam va dar akhar reset ro zadam barname shoro kard ye karayi anjam dad va bad nevesht prees any key to shut down manam o ro zadam va bad psp khamosh shod alan roshan ke mikonam faghat cheraghe poweresh roshan mishe to recovery ham naraft
فارسی بنویسین
کسی اینو نمیخونه

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من يه psp2000 كپي نخور , كه انشا الله الان كپي خور شده دارم ورژن 4.01 .....

يكي لطفا دقيق بگه چجوري بايد ارتقاعش بدم به ورژن 5.03 ؟ لطفا دقيق و فارسي بگيد .

بعد واسه هكش بگيد دقيق بايد چيكار كنم , لطفا باز هم دقيق و فارسي باشه ......

همه ي پستهاي بالا رو هم خوندم چيزي به طور دقيق دستگيرم نشد ! :blushing::blushing:

نقل قول:
اینجا هست :smile::
http://www.irpsp.com/forums/chickhen...21.html?t=3121
آقا ساسان اين لينكي كه گزاشتي , تيترش نوشته فقط هموبرو هارو لود ميكنه , بعد نوشته

ورژن دستگاهمون رو بايد به 3.05 تبديل كنيم !! خدايي من گيج شدم , بالاخره 3.05 يا 5.03 ؟

اگه 5.03 , لطفا لينكش و آموزش نصبش رو بزاريد...

خيلي ممنون.

من الان chikhen r2 و CFW Enabler 1.0 دانلود كردم , ورژن دستگاهم هم همكنون 4.01 هست(2000).

چه كنم ؟ لطفا كمك ....

اساتيد محترم , دوستان گرامي , كسي نميخواد مارو كمك كنه ؟؟ :confused::(

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
FW 5.03
فقط یه فولدر به اسم UPADTE توی مموری و اینجا : X:\PSP\GAME درست کن و این فایلش رو که گیر آوردی به این تغییر نام بده :
EBOOT.PBP
فقط شارش باید بالای 80% باشه ، حالا برو از تو psp برنامه شو اجرا کن و آپدیت کن ! فقط وسط آپدیت مواظب باش مموری رو در نیاری یا pspرو خاموش نکنی !
لینکش رو کم گشتم گیر نیاوردم ! اگه بچه ها لطف کنن بزارن ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر