آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
پس اونی که یه سری سایتا گذاشتنش برا دانلود چجوریه؟
یعنی هر بازی ای که سایتای ایرانی یا خارجی میذارن برای دانلود نسخه ی هک شده ی بازی هستش؟
اون بازیای که برخی از سایتا میزارن برای دانلود نسخه رسمی بازی و نسخه هکی نیست اون بازی‌ها رو فقط میشه روی اکنتای که بازی رو از طریق فروشگاه پلی استیشن طرف خریده و به قسمت دانلودها اضافه شده با برنامه psx با (pc) نصب کرد و به هیچ عنوان ربطی به هک نداره .

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اون بازیای که برخی از سایتا میزارن برای دانلود نسخه رسمی بازی و نسخه هکی نیست اون بازی‌ها رو فقط میشه روی اکنتای که بازی رو از طریق فروشگاه پلی استیشن طرف خریده و به قسمت دانلودها اضافه شده با برنامه psx با (pc) نصب کرد و به هیچ عنوان ربطی به هک نداره .
خوده بازی های ارجینال رو میشه هک کرد که بشه روی کنسولی که هک شده نصب و اجرا کرد؟

• Like
Reactions: khasanoor4

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
خوده بازی های ارجینال رو میشه هک کرد که بشه روی کنسولی که هک شده نصب و اجرا کرد؟
نه متاسفانه نمیشه راهی برای هکش فعلا پیدا نشده .
تو بازیهای ps3 میشه فایلهای pkg رو نصب کرد البته اونم نيازمند فایل کم حجم به نام (RAP) هست که هر رو باید تو فلش ریخت.
ولی قضیه ps4 کلا فرق داره و فعلا هیچ روشی نیست و باید صبر کرد.

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
دوست عزیز دنبال چی هستی دقیقا؟ اگر منظورت اینه که مثل بازی های pc که دانلود میکنی و نصب میکنی میشه یا نه بله میشه بازی هایی که برای دانلود قرار دادن رو روی کنسول نصب کنی و هر بار کنسول خاموش شه بازیت سر جاش میمونه فقط قفله که باز دوباره جیلبریک کنی همون لحظه قفلش باز میشه.

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوست عزیز دنبال چی هستی دقیقا؟ اگر منظورت اینه که مثل بازی های pc که دانلود میکنی و نصب میکنی میشه یا نه بله میشه بازی هایی که برای دانلود قرار دادن رو روی کنسول نصب کنی و هر بار کنسول خاموش شه بازیت سر جاش میمونه فقط قفله که باز دوباره جیلبریک کنی همون لحظه قفلش باز میشه.
نه این بنده خدا فکر میکنه بازی های بالای فریم 9 رو میشه خودمون دانلود کنیم و با یه برنامه ای تبدیل به fpkg کنیم.کلا با نحوه جیلبریک آشنا نیست.

خیر
توی کنسول های با فریم کمتر از 9 ,فقط امکان اجرا فیک پکیج های با عنوان "نسخه هک شده" توی سایت های دانلود هست و بازی های اورجینال رو باید یا از psn بخری یا دیسکشو تهیه کنی یا هم که منتظر باشی هکر ها خودشون هکش کنن و سایت های دانلود قرارش بدن.

mehran9998

کاربر سایت
Aug 24, 2018
21
یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که از زمانی که به ورژن ۹ اپدیت کردم گاهی اوقات وسط بازی کنسول کلا هنگ میکنه و باید حدود ۱۰ ثانیه روی پاور نگه دارم تا خاموش شه و روشن که میکنم بهم همون اخطار خاموشی رو میده(انگار از برق کشیدمش). نمیدونم مشکل از چیه.

• Like

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که از زمانی که به ورژن ۹ اپدیت کردم گاهی اوقات وسط بازی کنسول کلا هنگ میکنه و باید حدود ۱۰ ثانیه روی پاور نگه دارم تا خاموش شه و روشن که میکنم بهم همون اخطار خاموشی رو میده(انگار از برق کشیدمش). نمیدونم مشکل از چیه.
من این مشکلو اوایل داشتم
فلش، هاست و نرم افزاری که باهاش فلشو فلش میکردم رو عوض کردم درست شد

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بازیهایی که fpkg شون میاد با آخرین اپدیته؟ یا فقط خود بازیه؟
بستگی به بازی داره
اگر آخرین آپدیتش تا فریمور 9.00 باشه بله
ولی اگر فریمور جدیدتر بخواد آپدیت قدیمیتر که 9.00 رو پشتیبانی کنه منتشر میشه

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام
من هک رو انجام دادم منتهی هر بار کنسول خاموش میکنم داخل مرورگر میرم سایت هکم هست ولی عملیات هک رو انجام نمیده و حتما باید به نت وصل بشم چکار کنم دیگه اینترنت نخواد.با تشکر

• Like

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
183
سلام
من هک رو انجام دادم منتهی هر بار کنسول خاموش میکنم داخل مرورگر میرم سایت هکم هست ولی عملیات هک رو انجام نمیده و حتما باید به نت وصل بشم چکار کنم دیگه اینترنت نخواد.با تشکر
CHACH ALL رو باید بزنی

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
سلام
این آدرس رو تایپ کن
Karo Host 9.00 fw

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
سلام
من هک 9 دارم.بازی کرش 4 رو از فارسی ساز گرفتم حدودا 21 گیگ بود کاملا رو دستگاه کپی شد حتی تو هارد دستگاه میزنه 22 گیگ نصب شده اما بازی تو صفحه نمیاد به نظرتون چیکار کنم که این مشکل حل بشه؟

• Like

khasanoor4

کاربر سایت
Dec 14, 2021
47
سلام
من هک 9 دارم.بازی کرش 4 رو از فارسی ساز گرفتم حدودا 21 گیگ بود کاملا رو دستگاه کپی شد حتی تو هارد دستگاه میزنه 22 گیگ نصب شده اما بازی تو صفحه نمیاد به نظرتون چیکار کنم که این مشکل حل بشه؟
بازی هات بیشتر از 20 تان؟

• Like
Reactions: rahavard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر