آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
با سلام بعد از 10 سال
بعد از کپی خور کردن دستگاه
بازی سی دی اورجینال قدیمی مثل اساسین اودیسه مشکل پیدا نمیکنه کار میکنه؟
خیر

میتونی دیسک هر بازی ایی که فریمور زیر 9 رو بخواد رو اجرا کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.هرچند fpkg ش رو بگیری با اپدیتشه ولی دیسک رو توی کنسول بذاری باید بدون اپدیتش بازی کنی.چون برای اپدیت بازی دیسکی,نیاز اتصال به psn داری که هک کنسولتون رو میپرونه.

• Like
Reactions: khasanoor4

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
خیر

میتونی دیسک هر بازی ایی که فریمور زیر 9 رو بخواد رو اجرا کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

تا اینجا رو گرفتم زیر 9 ok
fpkg ؟
یعنی فایل بازی که هک شده ؟

هرچند fpkg ش رو بگیری با اپدیتشه ولی دیسک رو توی کنسول بذاری باید بدون اپدیتش بازی کنی.چون برای اپدیت بازی دیسکی,نیاز اتصال به psn داری که هک کنسولتون رو میپرونه.

یعنی اگه بازی رو سی دی داشته باشم و فایل آپدیتش رو با usb بریزم میشه بازی جدید رو هم بازی کرد

ps4 من ورژن 8 هستش میشه دیگه
کپی خور کنم نه ؟
طبق کدوم آموزش برم جلو و
طبق کدوم آموزش بازیها رو بریزم که مطمئن تر باشه
و یه چیز دیگه این بازیها که رو سایتها هست وقتی اکسترکت کنیم pkg میشه و صد در صد فایل بالا 4 گیگ داره
که از طریق هارد اکسترنال نمیشه جابجا کرد پس باید از طریق lan به lan
جابجا کنیم مثل یه زمانی ps3 رو همینکار میکردیم

خیلی شد ببخشید

• Like

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
fpkg در اصل بک اپ بازی از روی دیسک توسط یه کنسول دیگه اس که توی سایت بایگانی‌ها بازی PS4 یا دانلود بازی PS4 پلی استیشن 4 و..موجوده.تمامشون هم با اپدیت بازی هست.
اگه دیسک بازی رو توی کنسول بذاری نمیتونی اپدیت همون بازی رو از طریق fpkg نصب کنی و باید اپدیتشو آنلاین دانلود کنی و با دردسر توی کنسول نصب کنی.

به همین خاطر راحتتری تا وقتی کنسولت هک شده اس(زیر فریمور 9 هست) از این fpkg استفاده کنی و اگه روزی خواستی آنلاین بازی کنی از دیسک استفاده کنی که باید قید هک کنسولت رو هم بزنی.

اینکه کنسولتو هک کنی یا نه رو خودت باید تصمیمشو بگیری.اگه انلاین بازی میکنی و هزینه خرید دیسک برات مهم نیست که خب هک نکن ولی اگه نه,هک بهتره واست.برای انتقال بازی هم باید از هارد با فرمت exFat استفاده کنی.

• Like

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
fpkg در اصل بک اپ بازی از روی دیسک توسط یه کنسول دیگه اس که توی سایت بایگانی‌ها بازی PS4 یا دانلود بازی PS4 پلی استیشن 4 و..موجوده.تمامشون هم با اپدیت بازی هست.
اگه دیسک بازی رو توی کنسول بذاری نمیتونی اپدیت همون بازی رو از طریق fpkg نصب کنی و باید اپدیتشو آنلاین دانلود کنی و با دردسر توی کنسول نصب کنی.

به همین خاطر راحتتری تا وقتی کنسولت هک شده اس(زیر فریمور 9 هست) از این fpkg استفاده کنی و اگه روزی خواستی آنلاین بازی کنی از دیسک استفاده کنی که باید قید هک کنسولت رو هم بزنی.

اینکه کنسولتو هک کنی یا نه رو خودت باید تصمیمشو بگیری.اگه انلاین بازی میکنی و هزینه خرید دیسک برات مهم نیست که خب هک نکن ولی اگه نه,هک بهتره واست.برای انتقال بازی هم باید از هارد با فرمت exFat استفاده کنی.

ممنون از توضیحاتت فقط آفلاین بازی میکنیم .
و یه چیزی دیگه که تو سایت هک ورژن قدیمی رو گفته

mehran9998

کاربر سایت
Aug 24, 2018
21
سلام دوستان. من وقتی میخوام برنامه pkg installer رو اجرا کنم سریع کرش میکنه منو میندازه بیرون ارورce 34878 0 رو میده. قبلا اینجوری نمیشد. مشکل چیه؟

• Like

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام دوستان. من وقتی میخوام برنامه pkg installer رو اجرا کنم سریع کرش میکنه منو میندازه بیرون ارورce 34878 0 رو میده. قبلا اینجوری نمیشد. مشکل چیه؟
سلام
اینترنت وصل نیست
احتمالا

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
شما باید قبل از وارد شدن به برنامه کامپیوتر و ps4 تون رو با هم سینک کنید (شدیدا پیشنهاد میکنم با لن انجام بدید)

آموزش از کانال p30day
--------------------------------------------------------------------------------------------

اقا همه کسایی که میخوان بازی نصب کن از رو هارد pc با دقت بخونن

اولین کار خاموش کردن فایروال ویندوز یا اگه انتی ویروس دارید

دوم شبکه کردن:

کابل لن را به مودم وصل میکنیم و یه کابل دیگه از مودم به کنسول وصل میکنیم و از تنظیمات کانکشن تیک نتورک را میزنیم و مسیر تنظیمات با لن رو تا اخر میرویم در این روش ip دهی به صورت اتوماتیک توسط مودم داده میشود.
(نکته در انتقال بازی نیاز به اینترنت نیست)

در صورتی که یک کابل لن بیشتر ندارید برای شبکه کردن باید کابل لن را مستقیم به کنسول و کارت شبکه pc میزنیم که در اینصورت ip دستی میدیم

برای دادن ip دستی از یه رنج ip استفاده میکنیم

مثلا تو کانکشن سیستم این اعداد رو وارد میکنیم نیاز به dns نیست

192.168.10.10 Ip address
255.255.255.0 Subnet mask
192.168.10.10 Default gateway

این تو کانکشن کنسول وارد کنید

192.168.10.11
255.255.255.0
192.168.10.10

میتونید در قسمت cmd ویندوز دستور پینگ رو برای برسی شبکه وارد کنید وچک کنید

Ping 192.168.10.11-t

سوم نصب برنامه nodjs
برای استفاده از پکیج سندر و
استفاده از دستور cmd برای راه انداختن سرور nodjs

npm install http-server -g

حتما pc به اینترنت وصل باشد تا فایلهای مورد نیاز دانلود بشود

⚜️یا بجای این برنامه که خیلیا تو راه اندازیش مشکل دارن
میتونید از اخرین سندر تو کانال فایل استفاده کنید که نیاز به نصب nodjs نداره لینک ()

چهارم نصب برنامه ریموت پکیج انیستالر ()
روی کنسول و اجرای اون داخل کنسول (مینیمایز نکنید)

پنجم برنامه سندر رو باز کنید توpc
پورت 9999 به همراه ip کنسول رو وارد میکنید . اگه این. پورت جواب نداد از 8080 یا 9090 استفاده کنید
ای پی pc اتوماتیک وارد میشه

در اخر از قسمت چوز فایل از محل لوکیشن بازیهاتون فایل pkg رو انتخاب کنید و دکمه سند رو بزنید
اگر همه موارد رعایت شده باشه
تو قسمت ریموت پکیج کنسول پیغام نوتیفیکیشن نصب و انتقال بازی میاد

نـکـتـه:
◀️ترجیحا برای کیفیت بهتر و ارسال سریعتر از کابل cat 6 استفاده کنید
◀️اسم فایلهای بازی نباید طولانی و به همراه فاصله باشه در غیر اینصورت فیلد میده
◀️ صفحه ریموت پکیج رو در کنسول ترک نکنید که ارسال بازی متوقف یا فیلد میشه
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
این پکیج سندر نیاز به نصب nodjs ندارد👇

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام. دوستان یعنی هر موقع کنسول رو خاموش کنیم باید از اول مراحل کپیخور کردن رو انجام بدیم؟ یعنی کنسول از کپیخور بودن درمیاد؟
و اینکه هک کردن ایکس وان رو کسی میدونه؟ اموزشش توی انجمن نیست اصلا

• Like

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
سلام. دوستان یعنی هر موقع کنسول رو خاموش کنیم باید از اول مراحل کپیخور کردن رو انجام بدیم؟ یعنی کنسول از کپیخور بودن درمیاد؟
و اینکه هک کردن ایکس وان رو کسی میدونه؟ اموزشش توی انجمن نیست اصلا
سوال اولتون : بله ، چون این کپی خور نرم افزاری هست هر بار انجام میشه ولی نه مثل بار اول که کلیر کش کنی و اینجور چیزا

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود🖐
دوستان این بازی هایی که سایتای مختلف ایرانی میذارن برای دانلود, میشه روی کنسول هک شده نصبشون کرد؟
و اینکه برای نصب بازی ها حتما باید خود اون کسی که کنسول رو میفروشه و بازی هم نصب میکنه بازی هایی که میخوای رو بدی نصب کنه یا میشه خودمون هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و نصبشون کنیم

• Like

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
درود🖐
دوستان این بازی هایی که سایتای مختلف ایرانی میذارن برای دانلود, میشه روی کنسول هک شده نصبشون کرد؟
و اینکه برای نصب بازی ها حتما باید خود اون کسی که کنسول رو میفروشه و بازی هم نصب میکنه بازی هایی که میخوای رو بدی نصب کنه یا میشه خودمون هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و نصبشون کنیم
بله میشه.
نه نیاز نیست خودت میتونی نصب کنی.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
بله میشه.
نه نیاز نیست خودت میتونی نصب کنی.
ممنون برای راهنمایی
مثلا wwe 2k22 رو میتونم همه ی پارت هاش رو دانلود کنم بریزم روی اکسترنال و بعد نصب کنم؟
بعد اینا دیتای بازی ها هستن؟ چون یکی گفت اینا رو این سایتایی که میذارن فقط دیتای بازی هستش بعد باید بری بازی رو بخری تا بتونی نصبش کنی
و اینکه هک کنسول نمیره اگه این بازی ها رو نصب کنی؟

• Like

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
ممنون برای راهنمایی
مثلا wwe 2k22 رو میتونم همه ی پارت هاش رو دانلود کنم بریزم روی اکسترنال و بعد نصب کنم؟
بعد اینا دیتای بازی ها هستن؟ چون یکی گفت اینا رو این سایتایی که میذارن فقط دیتای بازی هستش بعد باید بری بازی رو بخری تا بتونی نصبش کنی
و اینکه هک کنسول نمیره اگه این بازی ها رو نصب کنی؟
بازی wwe 2k22 هنوز هک نشده ولی wwe 2k20 هک شده.
هر بازی هک شده رو میتونی دانلود کنی و توی هارد بریزی و نصب کنی که تاپیک آموزشش رو دوستان زدن.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
بازی wwe 2k22 هنوز هک نشده ولی wwe 2k20 هک شده.
هر بازی هک شده رو میتونی دانلود کنی و توی هارد بریزی و نصب کنی که تاپیک آموزشش رو دوستان زدن.
پس اونی که یه سری سایتا گذاشتنش برا دانلود چجوریه؟
یعنی هر بازی ای که سایتای ایرانی یا خارجی میذارن برای دانلود نسخه ی هک شده ی بازی هستش؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر