آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام

من دوباره پی اس پی خریدم اما کپی خور نشدنش خاموش میشه موقع کار

مدل 3001 و ورژن 5.03

اگه میشه کمک کنید از روش این تاپیک نشد و خاموش شد تمام کارها رو هم دقیق انجام دادم :(

ايني كه ميزارم رو dl كن ....

http://www.4shared.com/file/12244174...hickHENR2.html

وقتي فايل رو از حالت زيپ خارج كردي , فايل h رو بريز تو شاخه اصلي مموري .... x:h

بعد پوشه slim رو باز كن , بعد پوشه chickhen رو باز كن و بعدش محتوياتش رو كه 4تا عكسه

بريز به اين مسير : X:/psp/photo

توضيح : اگه تو رمت فولدري بنام psp نديدي رمت رو يه با با خود psp فرمت كني خودش ميسازه ....

بعد توي فولدر psp كه رفتي فولدر photo رو خودت بايد بسازي و اون 4تا عكس رو بريزي توش .....

بعد دستگاهت رو روشن كن , برو تو قسمت فوتو و وقتي عكسهاي تخم مرغ رو ديدي آروم دونه دونه بيا پايين و

وقتي رسيدي به آخرين عكس , دونه دونه آروم بيا بالا و تمام ...... دستگاهت ري استارت ميشه .....

بعدش بايد cfwe رو نصب كني , كه هيچ كاري نداره , اگه سوالي داشتي دربارش بگو توضيح بدم .....

اون قسمت قرمز بالا خيلي مهمه , اگه دقيق انجام بدي به راحتي بار اول hen لود ميشه .....

موفق باشي .

---------------------------------

ويرايش : 5تا عكس

آخرین ویرایش:

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
ايني كه ميزارم رو dl كن ....

http://www.4shared.com/file/12244174...hickHENR2.html

وقتي فايل رو از حالت زيپ خارج كردي , فايل h رو بريز تو شاخه اصلي مموري .... x:h

بعد پوشه slim رو باز كن , بعد پوشه chickhen رو باز كن و بعدش محتوياتش رو كه 4تا عكسه

بريز به اين مسير : X:/psp/photo

توضيح : اگه تو رمت فولدري بنام psp نديدي رمت رو يه با با خود psp فرمت كني خودش ميسازه ....

بعد توي فولدر psp كه رفتي فولدر photo رو خودت بايد بسازي و اون 4تا عكس رو بريزي توش .....

بعد دستگاهت رو روشن كن , برو تو قسمت فوتو و وقتي عكسهاي تخم مرغ رو ديدي آروم دونه دونه بيا پايين و

وقتي رسيدي به آخرين عكس , دونه دونه آروم بيا بالا و تمام ...... دستگاهت ري استارت ميشه .....

بعدش بايد cfwe رو نصب كني , كه هيچ كاري نداره , اگه سوالي داشتي دربارش بگو توضيح بدم .....

اون قسمت قرمز بالا خيلي مهمه , اگه دقيق انجام بدي به راحتي بار اول hen لود ميشه .....

موفق باشي .

دمت گرم آقا درست شد ریستارت شد اون برنامه هم مراحلشو انجام دادم الان دیگه پی اس پیم کپی خور شده ؟! :-O

قبلا" چقدر دنگو فنگ داشتیما

بعد الان بازی دانلود می کنم کجا بریزم باید دوباره پوشه GAME150 اینا بسازم؟

بازم ممنون

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بعد آقا اون فایل که با پسوند .تیف هست چی اونو چه کار کنم 4 تا عکس رو میریزم اتفاقی نمیفته

ببين رفيق انقدر قاتي پاتي توضيح دادي اصلا متوجه نشدم چي ميگي ؟

توو كه گفتي درست شد ؟! اگه هكه دستگاهت هم بپره دوباره بايد همون مراحل رو انجام بدي ....

بازي ها رو كه با پسوند cso يا iso هستن رو بايد بريزي تو شاخه اصلي مموري تو فولدره ISO
حالا توي يدونه پست دقيقا توضيح بده كه

بعد از اينكه كرك كردي دستگاهتو , چي شد كه هكش پريد و . .....

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
هیچی بعد اینکه هک شد من یه بازی با فورمت ایزو ریختم تو پوشه psp/game بعد اومدم اجرا کنم اصلا" بازی رو نمیشناخت

بعد داشتم باهاش ور میرفتم که دکمه select رو زدم فکر کنم اومدم گزینه یکی به آخر مونده رو زدم پی اس پی ریست شد دیگه اون برنامه اجرا نمیشد دوباره خواستم select رو بزنم شاید اون گزینه رو دوباره میزدم همه چیز درست میشد اما دیگه select کار نمی کرد

دوباره اومدم مموری رو فورمت کردم طبق پست اول همین صفحه کارارو انجام دادم اما دیگه درست نشد پی اس پی همش خاموش میشد جا ریست شدن !!!

این بود کله ماجرا چند بار هم تست کردم اما نشد :(

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
هیچی بعد اینکه هک شد من یه بازی با فورمت ایزو ریختم تو پوشه psp/game بعد اومدم اجرا کنم اصلا" بازی رو نمیشناخت

بعد داشتم باهاش ور میرفتم که دکمه select رو زدم فکر کنم اومدم گزینه یکی به آخر مونده رو زدم پی اس پی ریست شد دیگه اون برنامه اجرا نمیشد دوباره خواستم select رو بزنم شاید اون گزینه رو دوباره میزدم همه چیز درست میشد اما دیگه select کار نمی کرد

دوباره اومدم مموری رو فورمت کردم طبق پست اول همین صفحه کارارو انجام دادم اما دیگه درست نشد پی اس پی همش خاموش میشد جا ریست شدن !!!

این بود کله ماجرا چند بار هم تست کردم اما نشد :(

من نميدونم تو چيكار داشتي به گزينه يكي مونده به آخر , reset device , آخه تابلو كه تو وقتي دستگاهت

رو ريست كني هكت ميپره ........

select وقتي كار ميكنه كه hen رو دستگاهت نصب باشه .... (اين از اين)

تو پست بالا هم گفتم , بازهاي با فرمت iso و cso رو بايد بريزي تو شاخه اصلي مموري تو فولدر ISO

دستگاهت رو روشن كن , اول از همه مموريت رو با خود psp فرمت كن , بعد رمت رو در بيار و

طبق اون آموزشي كه تو پست قبلييم بهت گفتم , فايل هاي مورد نظر رو بريز تو رمت ....

حالا رم رو بزار تو psp , دستگاهتو روشن كن , برو به قسمت setting بعد system setting

و دستگاهت رو Restore default setting كن .....

بعد دستگاهت ري استارت ميشه , چنتا سوال ازت ميكنه و .... و ميره تو صفحه xmb

بعد تو دقيقا مثل اون آموزشي كه واست گزاستم عمل كن .....

بازم مشكلي بود تو پروفايلم بگو كه سريع تر جوابتو بدم .....

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اين راه هم هست , ايشالله كه جواب بگيري :

اين لينكي كه ميزارم dl كن :

http://www.4shared.com/file/122782908/9052a248/CHICKHEN_R2_NEW_METOD_by_ADELSOFT.html

حالا اون فايل h رو كه بايد بريزي تو ريشه اصلي مموري ....

پوشه psp رو باز كن , بعد پوشه photo رو باز كن ... محتويات پوشه photo رو همشو كپي كن تو ريشه

اصلي مموري تو فولدر PICTURE و بعد دستگاهت رو برگردون به default و وقتي دستگاهت ري استارت شد

برو تو قسمت photo پي اس پي و ......

اين روش ماله هركرهاي ايرانيه (a.s team) , من خودم با هر دو روشي كه بهت گفتم انجام دادم و جواب گرفتم ....

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
اين راه هم هست , ايشالله كه جواب بگيري :

اين لينكي كه ميزارم dl كن :

http://www.4shared.com/file/122782908/9052a248/CHICKHEN_R2_NEW_METOD_by_ADELSOFT.html

حالا اون فايل h رو كه بايد بريزي تو ريشه اصلي مموري ....

پوشه psp رو باز كن , بعد پوشه photo رو باز كن ... محتويات پوشه photo رو همشو كپي كن تو ريشه

اصلي مموري تو فولدر PICTURE و بعد دستگاهت رو برگردون به default و وقتي دستگاهت ري استارت شد

برو تو قسمت photo پي اس پي و ......

اين روش ماله هركرهاي ايرانيه (a.s team) , من خودم با هر دو روشي كه بهت گفتم انجام دادم و جواب گرفتم ....

اگه پی اس پی رنگی هم باشه جواب میده ؟

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
رنگی؟! صاف کاری هم کنی بازم جواب میده
منظورت اینه که psp رنگش سیاه نباشه؟ این که فرقی نمیکنه جواب مبده

آخه من تمومیه روش هایی رو که بر و بچ گفتن رو انجام میدم ولی هیچ کدومش جواب نمیده .
یکی از بچه های سایت گفت اگه psp رنگی باشه اصلاً نمیشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر