آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
سلام دوست عزیز. من psp 2000 - ver4.1 دارم. خوشوقتانه با کمک راهنمایی های تو، تونستم ورژن دستگاهم رو به 5.2 تغییر بدم. البته لینک تو برای Eboot مسدود شده، اگر خواستی تغییرش بدی شادی این کمک کنه http://download157.mediafire.com/lwluk3whaykg/2jzzlgmtyrl/503.PBP
اما من نتونستم Chickhen رو لود کنم. همه چیز رو هم رعایت کردم. حتی از سایت های خارجی هم استفاده کردم. فکر می کنم Chickhen با psp 2000 مشگل داره. شاید هم مربوط به نوع مادربردشه که البته من نمی دونم چطوری می شه فهمید مادربرد دستگاهم چیه. می تونی یکم راهنماییم کنی ببینم اصلا می شه کرکش کرد یا نه؟
مرسی

براي تشخيص مادربرد در UMD رو باز كن. اگر روي برد دستگاه قسمت بالا سمت راست نوشته باشه IC1003 يعني ماربرد TA-082 هستش.اگر چيزي ننوشته باشه برد قديميه

HammerHand

کاربر سایت
Jan 20, 2009
24
سلام دوستان.من به تازگی یه PSP-3004 pb خریدم ، و همونجا تو فروشگاه برام هکش کردن.
تا یکی دو روز بی دردسر استفاده کردم تا اینکه دیروز وقتی داشتم بازی روش کپی می کردم قفل کرد و به حالت عادی برگشت.(دیگه گیم های توی مموری رو شناسایی نمی کنه)

حالا می خواستم بدونم با این روش می تونم هکش کنم دوباره ؟! و اینکه اصولا غیر از این روش روش دیگه ای هم هست برای هک psp 3000 ؟؟ احتمالش هست که فروشنده با یه روش دیگه هک کرده باشه و من با این روش به دستگاه صدمه بزنم !؟

و در آخر اینکه اگر این روش درست اجرا نشه چه عواقبی رو می تونه برای psp داشته باشه.

ممنون

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
با سلام به اقای ساسان من با روشی که گفتین psp 3000 را هک کردم ولی وقتی وارد بیشتر بازی ها مثل nfs carbon می شوم تصویر سیاه می شه و وقتی دگمه home را می زنم می تونم به صفحه اصلی psp بر گردم لطفا کمک کنید تا بتونم مشکل را حل کنم

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
PSP سفید چجوری میشه کپی خورش کرد. از همین روش نشد.
دوستان من در مرحله دوم یعنی ریست شدن پس از وارد شدن به پوشه چیکن در قسمت عکس و اسورل به پایین مشکل دارم. زیاد تست کردم اما این سفیده نشد. کمک نیاز دارم.

آخرین ویرایش:

pooya910

کاربر سایت
Jan 6, 2009
19
سلام .اقایون من یه کم سواد کپی خورییایم کمه:-" چند تا سوال دارم:
1- اصلا این cfw به چه درد میخوره؟
2- اگه با این روشpsp کپی خور کنیم بعد بریک شدن دیگه ان بریک نیمشه؟
3- این xMB که میگید یعنی چی؟ چیه؟

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام .اقایون من یه کم سواد کپی خورییایم کمه:-" چند تا سوال دارم:
1- اصلا این cfw به چه درد میخوره؟
2- اگه با این روشpsp کپی خور کنیم بعد بریک شدن دیگه ان بریک نیمشه؟
3- این xMB که میگید یعنی چی؟ چیه؟

cfwمخفف کلمه CostumFirmWareه که برای هک فرمور استفاده میشه تا از طریق اون بتونیم ایمج بازی ها رو اجرا کنیم
xmb همون منوی psp است که مخفف کلمه Xross Media bar میباشد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
PSP سفید چجوری میشه کپی خورش کرد. از همین روش نشد.
دوستان من در مرحله دوم یعنی ریست شدن پس از وارد شدن به پوشه چیکن در قسمت عکس و اسورل به پایین مشکل دارم. زیاد تست کردم اما این سفیده نشد. کمک نیاز دارم.

با روش a.s team امتحان كردي ؟؟! (روشي كي hen به راحتي با يك بار اجرا , لود ميشه ....)

اگه نميدوني چيه ! اين لينكشه :

و اینک لود 100 درصد هن توسط A.S TEAM !
اطلاعات بیشتر : LINK TOPIC

اينم لينكه تاپيكي كه عادل جان زحمت كشيدن لينكه بالا رو توش قرار دادن !! (چي گفتم!) :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21656&page=27

يا با همون hen2 انجام دادي ؟؟

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
سلام به همه ي دوستان
من يه مشگل عجيب غريب دارم
من يه مموري san disk داشتم كه hen را مي ريختم داخلش وراحت psp 3000 را كرك مي كردم
يه چند باري اين كار را كردم.
بعدش ديدم نمي شه هر كاري مي كنمHEN اجرا نمي شه و psp هنگ مي كنه وخاموش مي شه
بعد بررسي كردم ديدم كه psp ام magicgate را Support مي نويسه. روي يه psp ديگه هم امتحان كردم همين جوري نوشت
قبلا Unknown مي نوشت و HEN راحت اجرا مي شد.
حالا من چه كار كنم كه مموري ام دوباره مثل قبل بشه ؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
یه سوال
من الان یه psp2000
از همینا که کپی خور نمیشد رو دارم ورژن 4.03
اگر اینو کپی خور کنم مثل این 3000 ها باید همیشه رو sleep باشه تا کپی خور بمونه؟

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام دوستان.من به تازگی یه PSP-3004 pb خریدم ، و همونجا تو فروشگاه برام هکش کردن.
تا یکی دو روز بی دردسر استفاده کردم تا اینکه دیروز وقتی داشتم بازی روش کپی می کردم قفل کرد و به حالت عادی برگشت.(دیگه گیم های توی مموری رو شناسایی نمی کنه)

حالا می خواستم بدونم با این روش می تونم هکش کنم دوباره ؟! و اینکه اصولا غیر از این روش روش دیگه ای هم هست برای هک psp 3000 ؟؟ احتمالش هست که فروشنده با یه روش دیگه هک کرده باشه و من با این روش به دستگاه صدمه بزنم !؟

و در آخر اینکه اگر این روش درست اجرا نشه چه عواقبی رو می تونه برای psp داشته باشه.

ممنون

بله ميتوني ....

روش ديگه اي براي هك 3000 نيست به غير از همين يكي , البته hen رو شما بايد حتما نصب كني

و در مرحله بعد ميتوني از cfwe يا gen يا mhu استفاده كني ....

وقتي هك دستگاهت ميپره يعني ميپره ! , يعني هر جوري هكش كني رديفه و ربطي نداره تو دفعه قبل چجوري هكش كردي !! (البته منظورم هك از راهه تائيد شدست!...)

یه سوال
من الان یه psp2000
از همینا که کپی خور نمیشد رو دارم ورژن 4.03
اگر اینو کپی خور کنم مثل این 3000 ها باید همیشه رو slip باشه تا کپی خور بمونه؟

بله.......

آخرین ویرایش:

pooya910

کاربر سایت
Jan 6, 2009
19
دوست عزیز SINADA جان بله میتونید ، شما بازی های PSX تبدیل شده به بازی های PSP رو که فایل های EBOOT.PBP هستند رو میریزید توی PSP/GAME و توی یه پوشه به اسم بازی ، مثلا PSP/GAME/CRASH ، اگر میخواید بدونید تبدیل بازی های PSX به PSP چجوریه ، باید برید اینجا :
Code:
http://forums.exophase.com/showthread.php?t=2047#post9445
در ضمن با خوندن ReadMe فایلهای CFW میتونستید بفهمید که بازی های PSX هم اجرا می کنه .

من هر کاری رو که تو این فروم گفته بود کردم ولی وقتی فایل EBOOT را ریختم رو psp نمی خوندش!!!

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
سلام

من دوباره پی اس پی خریدم اما کپی خور نشدنش خاموش میشه موقع کار

مدل 3001 و ورژن 5.03

اگه میشه کمک کنید از روش این تاپیک نشد و خاموش شد تمام کارها رو هم دقیق انجام دادم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر