آموزش کامل X-Clamp Replacement

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
با سلام.لطفا کمک کنید
من کنسول رو xclamp کردم.بعد 3 ماه استفاده،حالا که روشن میکنم نه اروری میده نه 3 چراغی نه تک چراغی-فقط چراغ سبز وسط که دورش 4تا چراغ سبز دیگه هست شروع میکنه یه چشمک زدن متوالی و نه تصویر میده نه صدا نه ارور نه 3 چراغ.فقط چراغ وسط سبز چشمک زن هست.لطفا راهنمایی کنید بچه ها.با تشکر.

Last edited by a moderator:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
با سلام.لطفا کمک کنید
من کنسول رو xclamp کردم.بعد 3 ماه استفاده،حالا که روشن میکنم نه اروری میده نه 3 چراغی نه تک چراغی-فقط چراغ سبز وسط که دورش 4تا چراغ سبز دیگه هست شروع میکنه یه چشمک زدن متوالی و نه تصویر میده نه صدا نه ارور نه 3 چراغ.فقط چراغ وسط سبز چشمک زن هست.لطفا راهنمایی کنید بچه ها.با تشکر.

معمولا اینطوری که میشه فیرم ویر درایتون پریده و یا درایو سوخته.

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
ممنون از راهنماییتون.اما من درایو رو وصل نکردم اصلا.یعنی فقط سینک های سی پی یو و گرافیک وصله به همراه فن کنسول.بازم مشکل درایو به نظر شما؟
امکان داره از چیپ ana)hana) باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
البته اینو بگم که قبلا بدون درایو هم کار میکرد.یعنی میتونستم کد خطا رو بدست بیارم.به هر حال ممنون از شما دوست عزیز

یک کاری بکنید. یک جامپر از کامپیوتر بردارید و اینطوری بزنید به جای فیش برق درایو، اینطوری میتونید کد خطا رو ببینید.

dvd_jumper.jpg

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
با سلام.منون از راهنمایی شما.این کارو کردم.کد خطا بدست اومد.1022
تو سایتا دیدم.میگن reflowیا reball کنید hana chip ویا gpu رو.یا ممنکنه یک جا پشت بورد اتصالی یا قطع شده گی داشته باشه لحیم ها.نظر شما چیه؟چی کار کنم ؟ممنون از راهنماییتون

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
با سلام.منون از راهنمایی شما.این کارو کردم.کد خطا بدست اومد.1022
تو سایتا دیدم.میگن reflowیا reball کنید hana chip ویا gpu رو.یا ممنکنه یک جا پشت بورد اتصالی یا قطع شده گی داشته باشه لحیم ها.نظر شما چیه؟چی کار کنم ؟ممنون از راهنماییتون

1022 یکی از راحتترین خطاها برای تعمیره، در خیلی از موارد حتی با یک X-Clamp درست میشه ولی بهترین کار همون انجام Reflow هستش.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام اقا هومن
ممنون بابت اون دو تا کلیپ
خیلی عالی جواب داد و درست کردم
ولی باز همون ارور میده
نمیدونم دیگه چیکار کنم؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنی
راستی اقا هومن این برد زیپر با اداپتور جاسبر روشن میشند؟؟
این برد زیپر ارور 0020 میده چیکارش کنم ؟؟؟
تهران رو زیر رو کردم این کلوفونیوم نبود که نبود یعنی نمیدونستن چیه
ممنون

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
با سلام.دوست عزیز.ارور 0022 رو میشه با هیت گان (سشوار صنعتی) درست کرد؟شما اصلا سشوار صنعتی رو پیشنهاد میکنید یا نه؟چه روشی بهتره؟ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

---------- نوشته در 04:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

با سلام.دوست عزیز.ارور 0022 رو میشه با هیت گان (سشوار صنعتی) درست کرد؟شما اصلا سشوار صنعتی رو پیشنهاد میکنید یا نه؟چه روشی بهتره؟ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
hoom جان عزیز سلام.xboxمن الان 4 مرتبه تو دوهفته هست که تو وسط بازی میپره و 3 چراغ قرمز میزنه و یه وقتهایی که متوالی شده freez میزنه و با خاموش روشن کردن درست میشه.مشکل از کجاس؟الان درسته و مشکلی نداره ولی میترسم دوباره بشه و بعد شدت بگیره و الفاتحه
البته یه وقتهایی هم با جا زدن دوباره هارد درست میشه
کمکم کنید و یگید که مشکل و راه برطرف کردنش چیه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر