آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
سلام
آقا روی لپ تاپی با این مشخصات بازیهای PS2 با این شبیه ساز فعلی راحت اجرا میشه؟
CPUIntel Core i5 430M@2.26GHz, 3MB L3 Cache
MemoryDDRIII 4GB 1333MHz (Dual Channel)
GraphicNvidia GeForce GT 320M 1GB
روی کامپیوتر خودم با مشخصات توی امضام که خیلی روون اجرا میشه ولی چون به هر حال لپ تاپ ضعیف تره با مشخصات بالای که گفتم میشه جواب رو لطف بفرمایید؟
مرسی

بله میشه چون زیاد به گرافیک کاری نداره و cpu تون خوبه;)

البته بی تاثیر هم نیست

البته باید اول ببینی لپ تاپت کارت گرافیکش opengl 2.1 رو ساپورت می کنه یا نه چون من یه لپ تاپ داشتم فکر کنم تا opengl 2.0 ساپورت می کرد حالا هر چقدر هم که سیستمش بالا بود اما اصلا برنامه pcsx2 روش اجرا نمیشد>:)
اما با این سیستمی که توی امضام هست بدون هیچ اسپید هکی با حداکثر 50% سی پی یو 60 70 فریم رو می گیره(البته با پلاگین gsdx عکس پست بالایی که میبینی 44 تا زده با پلاگین zzogl و با 1 درجه اسپید هک هست)

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
PCSX2 0.9.7 (r3878) beta Full installer

بیلد 3878 به تاریخ 5/10/2010 به صورت رسمی هم اومد :

Code:
http://pcsx2.net/files/25601

یا

Code:
http://eu.emudev.org/pcsx2/mirror.php?id=win-setup

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
mgs3

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
راستش واسه اجرای متال گر مشکل دارم
اینم سیستم منه
cpu:amd 4200 x2
ram:2 gigi
vga:9500 gt
ورژن برنامه legacy 2186 هست و پلاگین گرافیک gsdx 962 هست که تیک نیتیو فعاله و شیدر 3
بایوس هم usa v02.20(2006) هست تنظیمات سی پی یو همه گزینه ها فعال است و فرم اسکیپ رو نرمال اعداد هم 0 هستن
در اسپید هک اموشن انجین رو x2 هست و iopx2 فعاله
vucycle هم رو لول 4 هست
تنظیمات advanced هم پیش فرض هستن.
بازی راحت اجرا میشه منوها سریعن لودینگ ها خوبه ولی خود بازی بازم کنده!
ممنون میشم کمکم کنید.
با ورژن 9.7 هم امتحالن کردم بدتر شد بهتر نشد.
سریع ...
یه ps2 خریده بودم اینقدر حرص نمی خوردم!

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
kolange edalat عزیز من به صورت پیام خصوصی هم از شما خواستم که بگید برای اجرای کشتی کج 2009 چه چیز هایی رو به غیر از pcsx باید دان کنم؟
تنظیمات رو روچی بذارم؟

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
kolange edalat عزیز من به صورت پیام خصوصی هم از شما خواستم که بگید برای اجرای کشتی کج 2009 چه چیز هایی رو به غیر از pcsx باید دان کنم؟
تنظیمات رو روچی بذارم؟
سلام
ببین من سیستمتو نمی دونم چیه ولی من خودم که پایین ترین سیستمو برای اجرای بازیهای ps2 دارم خیلی راحت کشتی کج 2009 رو فول فریم بازی می کنم تازه 2010 هم رو 80% به بالا فریم دارم.....یه لحظه وایسا الان برات تنظیماتو میذارم!

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
بازم سلام
برای اجرای کشتی کج 2009 اول از همه باید pcsx2 9.6 رو داشته باشی.(با 9.7 خوب اجرا نمیشه) باید vu skip هم حتما داشته باشه..
1.تو تنظیمات گرافیک دایرکت ایکس رو 9 بذار...اگه گرافیکت خوبه shader رو روی 3 اگه گرافیکت کمه روی 2 بذار.....غیر از wait vsync و Edge anti-aliasing بقیه ی تیک ها رو بذن...تو قسمت d3d internal res اعداد رو از 512 به بالا می تونی بذاری که گرافیک بازی رو تغییر میده،سعی کن دو تا رو از 800 بالا تر نذاری!
2.در قسمت صدا پلاگین ZeroSPU2 رو انتخاب کن و تو تنظیماتش همه ی تیک ها رو بردار.....
3.با یوس رو هم که باید USA رو انتخاب کنی!
4.در قسمت cpu، باید VU Skip رو انتخاب کنی..سمت چپ هم همه ی تیک ها رو بذن....سمت راست پایین چهارقسمت هست که بطور پیش فرض همه 0 هستند اولی رو یه عدد دلخاه سیزده رقمی بنویس تا بالا ترین عدد دوازده رقمی رو شبیه ساز انتخاب کنه....دوتای وسطی رو بی خیال....اما قسمت چهارم رو اول 0 بذار بعد اگه بازم بازی کند بود اونو بالا ببر از 3 بالاتر نذار(پیشنهاد من همون 0 هست)!
5.در قسمت Speed Hacks باید X2 رو انتخاب کنی و همه ی تیک ها رو بذنی!
6.آخرین قسمت هم که Advanced هستش.....هر دو تیک denormals are zero رو بذن.....تیک های Flush to zero رو بردار.....و Round mode و Clamp mode بالا و پایین رو همون اولی ها رو انتخاب کن(nearest , none)
امیدوارم مشکلت حل بشه
بدرود;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squall*

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
بازم سلام
برای اجرای کشتی کج 2009 اول از همه باید pcsx2 9.6 رو داشته باشی.(با 9.7 خوب اجرا نمیشه) باید vu skip هم حتما داشته باشه..
1.تو تنظیمات گرافیک دایرکت ایکس رو 9 بذار...اگه گرافیکت خوبه shader رو روی 3 اگه گرافیکت کمه روی 2 بذار.....غیر از wait vsync و Edge anti-aliasing بقیه ی تیک ها رو بذن...تو قسمت d3d internal res اعداد رو از 512 به بالا می تونی بذاری که گرافیک بازی رو تغییر میده،سعی کن دو تا رو از 800 بالا تر نذاری!
2.در قسمت صدا پلاگین ZeroSPU2 رو انتخاب کن و تو تنظیماتش همه ی تیک ها رو بردار.....
3.با یوس رو هم که باید USA رو انتخاب کنی!
4.در قسمت cpu، باید VU Skip رو انتخاب کنی..سمت چپ هم همه ی تیک ها رو بذن....سمت راست پایین چهارقسمت هست که بطور پیش فرض همه 0 هستند اولی رو یه عدد دلخاه سیزده رقمی بنویس تا بالا ترین عدد دوازده رقمی رو شبیه ساز انتخاب کنه....دوتای وسطی رو بی خیال....اما قسمت چهارم رو اول 0 بذار بعد اگه بازم بازی کند بود اونو بالا ببر از 3 بالاتر نذار(پیشنهاد من همون 0 هست)!
5.در قسمت Speed Hacks باید X2 رو انتخاب کنی و همه ی تیک ها رو بذنی!
6.آخرین قسمت هم که Advanced هستش.....هر دو تیک denormals are zero رو بذن.....تیک های Flush to zero رو بردار.....و Round mode و Clamp mode بالا و پایین رو همون اولی ها رو انتخاب کن(nearest , none)
امیدوارم مشکلت حل بشه
بدرود;)

سیستمم:
cpu:intel dual core 2.6 e5300
vga:ati radeon hd 4550
ram:2gb
خوبه؟
پلاگین چی دانلود کنم؟

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سیستمم:
cpu:intel dual core 2.6 e5300
vga:ati radeon hd 4550
ram:2gb
خوبه؟
پلاگین چی دانلود کنم؟
آره سیستمت برای کشتی کج 2009 خوبه.....
شما مگه شبیه سازو نداری؟
اگه داری کارایی رو که گفتم انجام می دادی و نتیجه رو می گفتی دیگه......
اگرم نداری یادت باشه Pcsx2 9.6 رو دان کنی.....همونطور که گفتم تو تنظیمات CPU حتما باید VuSkip رو داشته باشه....

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
اینم سیستم منه
ورژن برنامه legacy 2186 هست و پلاگین گرافیک gsdx 962 هست که تیک نیتیو فعاله و شیدر 3
بایوس هم usa v02.20(2006) هست تنظیمات سی پی یو همه گزینه ها فعال است و فرم اسکیپ رو نرمال اعداد هم 0 هستن
vucycle هم رو لول 4 هست
ممنون میشم کمکم کنید.
سریع ...
ممنون میشم جواب منو هم بدین...

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
آره سیستمت برای کشتی کج 2009 خوبه.....
شما مگه شبیه سازو نداری؟
اگه داری کارایی رو که گفتم انجام می دادی و نتیجه رو می گفتی دیگه......
اگرم نداری یادت باشه Pcsx2 9.6 رو دان کنی.....همونطور که گفتم تو تنظیمات CPU حتما باید VuSkip رو داشته باشه....

من ورژن PCSX2 0.9.6 STABLE رو دانلود کردم. VU SKIP هم داره.
حالا پلاگین های خودش خوبه یا باید دان کنم؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم.بعد یه چند تا سوال داشتم.
با این سیستم من میشه god of war 1,2 رو راحت اجرا کرد؟
cpu: دو هسته ای 3
گرافیک:nvidia 7300 gt
رم: 2 گیگ ddr2
البته قدیما cpu رو تا 3/6 اورکلاک میکردم تا یه مقدار فریم بالاتری بگیرم.
راحت اجرا میشه؟
اگه نه حد اقل سیستم چیه؟
ممنون>:d<

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
من ورژن PCSX2 0.9.6 STABLE رو دانلود کردم. VU SKIP هم داره.
حالا پلاگین های خودش خوبه یا باید دان کنم؟
راستش مطمئن نیستم پلاگینهاش جدیده یا نه ولی فکر کنم نباشه.....البته من خودم الان پلاگین های جدید رو ندارم.....(سیستمم قبلا ویروسی شد هر چی داشتم پرید)......قبلا با جدیدترش که کشتی کج 2010 بازی می کردم فریمش بیشتر بود تا الان......ولی برای 2009 فکر کنم همین قدیمیا هم بد نباشن چون واقعا خیلی خیلی راحت اجرا میشه.....جدیدا رو هم دان کردی که چه بهتر!

the game milad

کاربر سایت
Jun 12, 2010
90
نام
Milad
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
اینم سیستم منه
vucycle هم رو لول 4 هست
ممنون میشم کمکم کنید.
سریع ...
سلام
ببین فکر نکنم این بیلد شبیه ساز شما VU Skip داشته باشه....پس شما یه بیلدی دان کن که Vu Skip داشته باشه بعد تنظیماتت رو هم مثل صفحه ی قبل که برای کشتی کج گفتم درست کن فقط در قسمت گرافیک تیک native رو بزن.....فکر کنم مشکلت حل شه!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر