آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
اتفاقا تو سیستم خونه ایمیج گرفتم ولی باز کند هست یه مقدار بهتر از سیستم محل کارم هست
ممنون از لطفت

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
دوستان تو بازي god of war 1 تو بعضي قسمت ها مثل فاضلاب كه موجودات چندتا چندتا ميريزن كند ميشه ميخواستم ببينم تنظيم خاصي نياز داره يا براي همه همينطوره از PCSX2 0.9.7 r3878 استفاده ميكنم و سيستمم هم اينه:
CPU: Intel Core i7 - 2.66GHz - 920
Ram: CORSAIR - Triple Channel 6GB - 1600-(3x2GB) البته از xp استفاده ميكنم كه ram توش 3 گيگه
Graphic: Asus GTX275 896M
Mainboard: ASUS - P6T Deluxe
Hdd: 2 Western 500G 32 Buffer
Power: AcBel 670W

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان تو بازي god of war 1 تو بعضي قسمت ها مثل فاضلاب كه موجودات چندتا چندتا ميريزن كند ميشه ميخواستم ببينم تنظيم خاصي نياز داره يا براي همه همينطوره از PCSX2 0.9.7 r3878 استفاده ميكنم و سيستمم هم اينه:
Ram: CORSAIR - Triple Channel 6GB - 1600-(3x2GB) البته از xp استفاده ميكنم كه ram توش 3 گيگه
دوست عزیز شما با یه همچین سیستمی پینهاد میکنم ویندوز 7 بریزی چون د xp کارایی کامل رو نمیتونی بگیری و 6gig رو شما قثط 4gig ران میشه در ضمن این شبیه ساز فقط تا دو هسته توان استفاده داره بدبختانه و در اخر تنظیماتت رو بزار

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید

از قسمت اسپید هک همه گزینه ها رو فعال کردی؟
به نظر من مشکل از جایی ناشی میشه که سرعت پردازش سی پی یوت کمه به علاوه اینکه فقط از دو تا هسته بهره برداری میشه. من با یه AMD 6000+ که دو هسته ای هست و هر هستش 3.1 سرعت پردازش داره این قسمت رو که میگی فول فریم میگیرم (البته با فعال بودن اسپید هک) در کل این شبیه ساز به سرعت پردازش سی پی یو خیلی وابسته هست و به نظر میاد زیاد با رم و کارت گرافیک و کش سی پی یو کاری نداره.

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
دوست عزیز شما با یه همچین سیستمی پینهاد میکنم ویندوز 7 بریزی چون د xp کارایی کامل رو نمیتونی بگیری و 6gig رو شما قثط 4gig ران میشه در ضمن این شبیه ساز فقط تا دو هسته توان استفاده داره بدبختانه و در اخر تنظیماتت رو بزار

از قسمت اسپید هک همه گزینه ها رو فعال کردی؟
به نظر من مشکل از جایی ناشی میشه که سرعت پردازش سی پی یوت کمه به علاوه اینکه فقط از دو تا هسته بهره برداری میشه. من با یه AMD 6000+ که دو هسته ای هست و هر هستش 3.1 سرعت پردازش داره این قسمت رو که میگی فول فریم میگیرم (البته با فعال بودن اسپید هک) در کل این شبیه ساز به سرعت پردازش سی پی یو خیلی وابسته هست و به نظر میاد زیاد با رم و کارت گرافیک و کش سی پی یو کاری نداره.

مرسي دوستان,راستش خودم هم قصد نصب win7 رو دارم و در رابطه با cpu هم خوب كاري نميشه كرد..اينم تنظيمات:

emulation setting
در قسمت EE/IOP و VUs همه چي تنظيمات پيش فرضه PCSX2 0.9.7 r3878 هست جز اينكه تيكه flush to zero در هر دو برداشته شده.
در قسمت GS هيچكدوم تيك نخورده جز frame skipping كه disable
در قسمت GS Window تنها تيك Hide window on suspend زده شده و همينطور aspect ratio رو Widescreen 16.9 چون مانيتورم widescreen
speedhack فعاله و EE cyclerate رو 3 و VU cycle stealin رو 0 كه با افزايش اون سرعت بالا ميره اما برخي تصاوير مثل شخصيت اول و بعضي از ستون ها ميپرن و همه گزينه ها هم تيك خوردن.
gamefix هم غير فعاله

plugin
Gsdx sse2 r-3878
spu2 x r-3218
به تنظيمات هيچكدوم دست نزدم اما محض اطلاع تنظيمات گرافيك اينه:
render: direcx9 hardware
interlacing: none
تو قسمت d3d تيك native خورده و اون 2 تاي ديگه غير فعالند
تو hardware mode تيك logarithmic Z و Alpha correctio خورده و بقيه غر فعالند و تيك نخوردن

فكر كنم همينا كافي باشه :d

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
مرسي دوستان,راستش خودم هم قصد نصب win7 رو دارم و در رابطه با cpu هم خوب كاري نميشه كرد..اينم تنظيمات:

emulation setting
در قسمت EE/IOP و VUs همه چي تنظيمات پيش فرضه PCSX2 0.9.7 r3878 هست جز اينكه تيكه flush to zero در هر دو برداشته شده.
در قسمت GS هيچكدوم تيك نخورده جز frame skipping كه disable
در قسمت GS Window تنها تيك Hide window on suspend زده شده و همينطور aspect ratio رو Widescreen 16.9 چون مانيتورم widescreen
speedhack فعاله و EE cyclerate رو 3 و VU cycle stealin رو 0 كه با افزايش اون سرعت بالا ميره اما برخي تصاوير مثل شخصيت اول و بعضي از ستون ها ميپرن و همه گزينه ها هم تيك خوردن.
gamefix هم غير فعاله

plugin
Gsdx sse2 r-3878
spu2 x r-3218
به تنظيمات هيچكدوم دست نزدم اما محض اطلاع تنظيمات گرافيك اينه:
render: direcx9 hardware
interlacing: none
تو قسمت d3d تيك native خورده و اون 2 تاي ديگه غير فعالند
تو hardware mode تيك logarithmic Z و Alpha correctio خورده و بقيه غر فعالند و تيك نخوردن

فكر كنم همينا كافي باشه :d

به هر حال برای افزایش سرعت باید از یه چیزهایی هم بگذری. من خودم همه گزینه های اسپید هک رو فعال کردم و تیک Native رو هم زدم سرعت فول 60 فریم در ثانیه هست ولی کریتوس تیک میزنه که چاره ای هم نیست.

از اونجایی که CPU خیلی خوبی داری این رو هم امتحان بکن : توی تنظیمات گرافیک به جای Hardware از Software استفاده کن. گرافیک رو فوق العاده میبره بالا ولی سرعت رو خیلی میاره پایین با این حال بستگی به قدرت CPU داره.

• Like
Reactions: Farh@d

N.P PRINCE

کاربر سایت
Jan 7, 2010
54
سلام

من برنامه رو نصب کردم بازی گاد اف وار ۲ رو هم اجرا کردم تا اونجایی که کریتوس زنجیرهای عذاب اطلس رو هم پاره می کنه رفتم ولی تا دموی میاد و اطلس میگه کریتوس بازی هنگ میکنه و بازی گاد اف وار ۱ رو هم بعد از دموی اولش تا صفحه ی سیاه میاد دیگه هیچی نشون نمیده تازه روی یک سیستم دیگه هم امتحان کردم باز هم همینطور شود باید چیکار کنم.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
من برنامه رو نصب کردم بازی گاد اف وار ۲ رو هم اجرا کردم تا اونجایی که کریتوس زنجیرهای عذاب اطلس رو هم پاره می کنه رفتم ولی تا دموی میاد و اطلس میگه کریتوس بازی هنگ میکنه و بازی گاد اف وار ۱ رو هم بعد از دموی اولش تا صفحه ی سیاه میاد دیگه هیچی نشون نمیده تازه روی یک سیستم دیگه هم امتحان کردم باز هم همینطور شود باید چیکار کنم.

از کدوم ورژن شبیه ساز استفاده میکنی؟
تا اونجایی که میدونم ورژن 0.9.7 به طور کامل GoW1 رو اجرا میکنه و همه دموهاش قابل دیدن هست.
سعی کن همیشه از جدیدترین ورژن استفاده کنی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
نکته :
دوستانی که میخوان God oF WAR 2 بازی کنن ورژن PC بازی منتشر شده که سه DVD هست خودم گرفتم کسایی که در تهران نمیدونن کجا داره PM بدن بگم بهشون راخت بدون مشکل بازی کنید :">

• Like
Reactions: aliatlas

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
سلام دوستان من آخرین ورژن شبیه ساز رو + پلاگین ها دانلود کردم و دی وی دی گاد آف وار 2 رو هم گذاشتم ولی اجرا نمی شه
سیستمم هم قوی هست
فقط تنظیمات رو نمی دونم ، آیا باید از دی وی دی ایمیج بگیرم ؟
ممنون میشم تنظیماتش رو بگید که چطوری باید بکنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر