آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
تنظیمات برای Grand Theft Auto III (PAL: SLES-53030)

PCSX 0.9.6 beta 1329
Graphics: GSdx 1341, SSE2 - Renderer: DX10 (Hardware), Interlacing (None), Resolution (Native), Other checkboxes(Unchecked).
Controller: LilyPad svn (r1034) 0.10.0
CD\DVD: Linuz Iso CDVD 0.9.0
Sound: SPU2-X 1.1.0
BIOS: Europe v02.00(14\06\2004) Console
CPU Settings: EERec(on), VU0rec(on), VU1rec(on), microVU0(on), microVU1(off) - it create graphics lags, MTGS(on), FrameLimiting (Limit) - Skip very lagly with GTAIII.
Speed Hacks: EE Sync Hacks (x2), EE Misc Hacks (always enabled), VU Hacks (Status Flag Hack - on, Min\Max Hack - on, VU Cycle Stealing - off)
Advanced options: EE Recs (Round - Chop\Zero, Clamp - None, Flush to Zero - on, Denormals and Zero - on), VU Recs (Round - Chop\Zero, Clamp - None, Flush to Zero - on, Denormals and Zero - on)

اینارو تست کن

GSDX
890 0.1.14: Renderer D3D 10
SPU2-X 1.1.0: Default
BIOS: Europe V2

PCSX2 0.9.6

Speed Hacks: x3 Cycle Rate, INTC Sync Hack, Enable IOP
CPU: EERec, VU0rec, VU1rec, MTGS and Limit all enabled
Advanced: Chop/Zero (Round Mode), none and Flush to Zero (Clamp Mode) Denomials Zero, Chop Zero (Clamp Mode), Chop/Zero (VURecs Options), None (Clamp Mode) and Flush to Zero, Denomials Zero
این برای برنامه اصلی میباشد آیا با بیلد های جدید بهتر نیست

این برای برنامه اصلی میباشد آیا با بیلد های جدید بهتر نیست

درسته بهتر هست البته وقتی با این ورژن بازی میاد با بیلدهای جدید سرعت بازی بیشتر هم میشه البته در سازگاری دیگه در این بازی زیاد تغییر نکرده

شما هم بهتره از همون پست صفحه اول که فرهاد جان گذاشتن اول آخرین ورژن این برنامه رو دانلود کنی بعد به ترتیب این تنظیمات رو برای بازی قرار بدی:
speed hack در بهترین حالتهای ممکن یعنیvertex unit و use x2 cycle rate ,intc sync hat
cpu در حالت vu skip:
999
199
1
2
advanced به حالت پیش فرض
بازهم میگم بهتره از ساختار دوم این شبیه ساز که توش بخشvu skip فعال هست استفاده کنید.که داخل همون پوشه قرار داره.و به اسمهای pcsx2-sr9 و pcsx2-sr9-4 شناخته میشه.
اما اگه از ساختار جدید هم که توش vu skip غیر فعال هست خواستی استفاده کنی باید cpu رو در حالت نرمال بزاری و در عوض در بخش speed hack درجه vu skip رو تا آخر ببری.
تا یادم نرفته این رو هم بگم که تمام تیکهای بخش cpu باید فعال باشن چه تو ورژن بدون vu skip و چه در ورژن با vu skip ولی اگه دیدی زدن تیک بخش micro vu باعث اختلال در بازی میشه تیکش رو غیر فعال کن.(این بخش توی ساختار جدید که در اون گزینه vu skip رو برداشتن قرار داده شده و هنوز در مرحله beta هست.)
از پلاگین گرافیکی gdsx استفاده کنی و برای پلاگین صدا هم از zero spu2
موفق باشی.;)

خیلی ممنون بابت کمک.
فقط یک سوال داشتم منظورتون از gdsx همان gsdx هست؟چون اون تو برنامه هست

به این دقت کن ===> Gran Turismo 4 ( SCUS 97328)
Status: Playable
Ingame FPS: 30-60, mostly 35-50fps

Rig in signature

PCSX2 0.9.6
Speed Hacks: Use x3 Cycle Rate, INTC Sync Hack, IOP x2 Cycle Rate, WaitCycles Sync Hack
CPU: EERec, VU0rec, VU1rec, MTGS, Frame Limit 60
Advanced: all default, EE Recs Options set on Extra + Preserve Sign, VU Recs Options set on Extra + Preserve Sign

Plugins:

GPU: Gsdx 890 (MSVC 15.00, SSE2) 0.1.14, D3D9 HW, PS3.0, Blendtff, 4:3, Native, Nloop Hack, Texture ******ing, Log Z, FBA

SPU: SPU2-X 1.1.0, Linear, DirectSound
BIOS: EUR v2.00
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییها ی که در سایت قرار دادی DVD بازی من ورزن USAهست باید ورزن JAPON پیدا کنم .و هرکاری کردم درست نشد
باز هم تشکر

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییها ی که در سایت قرار دادی DVD بازی من ورزن USAهست باید ورزن JAPON پیدا کنم .و هرکاری کردم درست نشد
باز هم تشکر

اینم ورژن اروپا هست گفتم شما به اون ورژنی که بارنگ قرمز هست رو باید داشته باشی

درسته بهتر هست البته وقتی با این ورژن بازی میاد با بیلدهای جدید سرعت بازی بیشتر هم میشه البته در سازگاری دیگه در این بازی زیاد تغییر نکرده
با تشکر از شما سرعت بازی پائین است چکار باید کرد تا سرعت بازی زیاد گردد

اقا دایرکس مارس 2009 رو نصب کردم حالا وقتی برنامه رو اجرا می کنم نمیره تو بازی یعنی میپره بیرون برنامه محو میشه
یه خواهشی از دوست عزیزمون دارم همون برنامه ای که خودت داری باهاش بازی هارو اجرا میکنی همراه با بایوس و پلاگین خودت یه دفعه همزمان اپ کن که دیگه این همه بچه ها به مشکل بر نخورن چون واقعا صفحه اول فوق العاده اشفته است من که چیزی سردر نمی ارم

یک خواهش دیگه تنظیمات مخصوص به GOW1 , GOW2 . MOTRAL KOMBAT SHAOLIN MONKS هم بزارین خیلی ممنون میشم

آخرین ویرایش:
سلام
آقا حداقل سیستم برای اجرای مناسب بازیها چیه؟
آخه kolange_edalat2001 عزیز هم گفته بود CPU تک هسته ای دارند.
ممنون میشم اگه ایشون ضمن راهنمایی و معرفی سیستم خودشون جواب بنده رو هم بدند.

سلام من با این سیستم
سی پی یو 7300 اینتل دوهسته ای
رم 2 گیگ
و گرافیک 8600
دارم gow 2 رو با فریم 27 بازی می کنم به نظر شما خوبه یا اگه تغییراتی روش انجام بدم سرعتش بیشتر میشه اگه تغییراتی هست متذکر بشین

با تشکر از شما سرعت بازی پائین است چکار باید کرد تا سرعت بازی زیاد گردد

شما اول بگو سیستمت چی هست و جه تنظیمتتی رو گذاشتی
اقا دایرکس مارس 2009 رو نصب کردم حالا وقتی برنامه رو اجرا می کنم نمیره تو بازی یعنی میپره بیرون برنامه محو میشه
یه خواهشی از دوست عزیزمون دارم همون برنامه ای که خودت داری باهاش بازی هارو اجرا میکنی همراه با بایوس و پلاگین خودت یه دفعه همزمان اپ کن که دیگه این همه بچه ها به مشکل بر نخورن چون واقعا صفحه اول فوق العاده اشفته است من که چیزی سردر نمی ارم

یک خواهش دیگه تنظیمات مخصوص به GOW1 , GOW2 . MOTRAL KOMBAT SHAOLIN MONKS هم بزارین خیلی ممنون میشم
دوست عزیز اگه منظورت منم . من هم مثل بقیه از جدیدترین ورژنها استفاده میکنم در مورد page اول هم چیش در هم هست ؟ و من بخوام برای خودمو بزارم شما باید دو روز برای دان وقط بزاری برای منم با شما فرق نداره

سلام
آقا حداقل سیستم برای اجرای مناسب بازیها چیه؟
آخه kolange_edalat2001 عزیز هم گفته بود CPU تک هسته ای دارند.
ممنون میشم اگه ایشون ضمن راهنمایی و معرفی سیستم خودشون جواب بنده رو هم بدند.

سیتم مناسب شما هر چی سیستمت بالا باشه بهتر دو هسته ای بله تک هسته ای هم میشه ولی خوب نه به اون اندازه ای که دو هسته ای هست ولی میتونی بازی کنی مثل قبل نیست که دیگه حتما باید دوهسته ای داشته باشی با تک هسته ای هم کارت راه میوفته اگه تک هسته ای داری بگو که راهنماییت کنم

سلام من با این سیستم
سی پی یو 7300 اینتل دوهسته ای
رم 2 گیگ
و گرافیک 8600
دارم gow 2 رو با فریم 27 بازی می کنم به نظر شما خوبه یا اگه تغییراتی روش انجام بدم سرعتش بیشتر میشه اگه تغییراتی هست متذکر بشین

خوب خیلی پایییییین داری میگیری شما داری با چه ورژنی کار میکنی؟ تنظیماتت چی هست؟
باید بالای 45 بگیری

نرم افزار همونیه که تو سایت خودش هست امروز دانلود کردم
بایوس هم همون بایوس اولی هست گرفتم تنظیمات رو هم هیچ گونه دست کاری انجام ندادم اگه فایلی هست بگین تا انجام بدم

شما اول بگو سیستمت چی هست و جه تنظیمتتی رو گذاشتی

دوست عزیز اگه منظورت منم . من هم مثل بقیه از جدیدترین ورژنها استفاده میکنم در مورد page اول هم چیش در هم هست ؟ و من بخوام برای خودمو بزارم شما باید دو روز برای دان وقط بزاری برای منم با شما فرق نداره
مشخصات سیستم من
vga : 9600 1 g
cpu : 5200 e
ram:2g
اگه ممکنه بیلد همراه با تنظیمات برای بالاترین سرعت معرفی نمائید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or