آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من بازی اسمک داون ویس راو 2008 رو میخوام بازی کنم.قبلا سرعت خیلی پایین بود و خیلی تیک داشت.من بیلد هایی که گذاشتید رو به همراه زرو جی اس 97.1 دانلود کردم و کمی سرعت بالا تر رفت و تیک ها ولرزش ها کم شد.ولی اکنون سرعت در مبارزه خیلی پایینه(در حدود 3 الی 7)
من باید برای افزایش سرعت چه کاری انجام دهم؟
-------
سیستم من:
CPU:3000
VGA:6600
RAM:512
DIREX:10
واقعا ممنون میشم کمکم کنید.خیلی محتاجم

آخرین ویرایش:
سلام...از زحمات همتون صمیمانه ممنونم.
من به هیچ وجه نمیتونم توی با این برنامه از گیم شارک استفاده کنم لطفا طریقه به کارگیری گیم شارک رو توی این برنامه و یا یه برنامه دیگه آموزش و توضیح بدین...(توجه کنید که منظورم آموزش طریقه کار با گیم شارک نیستا)...اگه کمک کنید ممنونتون میشم:smile:

دوستان کسی نمی دونه چه جوری شوک (لرزش) دسته بازی ps2 در کامپیوتر فعال میشه چون من داخل کنترل پنل pc فعال کردم ولی داخل بازی فعال نمیشه

تا اونجایی که من میدنم نتونستم viberationرو راه بندازم حالا سعی میکنم ببینم میشه یا نه
اقاي كلنگ عدالت جون هر كي دوست داري تنظيمات بازيهاي كه گذاشتم را بذار
بابا والا به خدا این بازیهارو ندارم گفتم پیدا کنم میزارم برات

سلام کسی این بازی را اجرا نکرده بتونه جواب من بده وتنظیمات براش قرار بده؟
من توی بازی GRANDTURISMO 4 مشکلی دارم که زمانی سی دی اجرا میکنم فقط صفحه اول باز میشه دیگه چیزی نمیاد از بیلد 1302 استفاده میکنم وتنظیمات هم روی DEFAULT است
لطف کنید اگر میتونید مشکل را حل کنید کمک کنی

قبل از هر چیز بگم که در این بازی فقط ورژن ژاپنیش کامل میشه بازی کرد playable هست و در ورژن us و e بازی ingame هست این از این و دوم اینکه این patch رو هم بریز 77e61c8a.pnach
و تنظیمات اول اینکه باید از بایوس اروپا یا امریکا استفاده کنی اونم 1.6 باشه و اصلا با gsdx10 کار نکن چون هنگ میکنه با gsdx9 بهتره هست در قسمت advanced همه چی روی df باشه و اگه دیدی خوب نیشت clamp mode رو روی extra بزار و بالایی رو روی normal حتما از بازیت image بگیر در speed hack رو وری x2 باشه در قسمت emotion engine تیکهای اولی و دومی رو بزن بقیه نباشه در قسمت vertx unit هم فقط تیک اول زده بشه در قسمت vu cycle رو هم تا اخر ببر
در قسمت cpu رو روی نرمال بزار اگه داری با وژن pal کار میکنی 50 fps بده ولی با ntsc کار میکنی 60fps بده تیکهای microvu رو هم نزن و با gsdx کار کن البته من سیستمت رو نمیدونم

سلام...از زحمات همتون صمیمانه ممنونم.
من به هیچ وجه نمیتونم توی با این برنامه از گیم شارک استفاده کنم لطفا طریقه به کارگیری گیم شارک رو توی این برنامه و یا یه برنامه دیگه آموزش و توضیح بدین...(توجه کنید که منظورم آموزش طریقه کار با گیم شارک نیستا)...اگه کمک کنید ممنونتون میشم:smile:

نکته: گیم شارک تو این برنامه کارایی نداره و شما باید خودتون برای بازیتون چیت بسازید البته یه خورده سخته :biggrin1:
خوب دوست عزیز وقتی میخوایید برای بازیتون از گیم شارک استفاده کنید باید این دو کار کنید یا برید از http://www.gamefaqs.com/ اسم بازیتو بگی سیو مورد نظرتو دان کنی بیاری ما برات تبدیل کنیم یا اینکه از patch استفاده کنی ;)

بهترین تنظیمات برای اجرای Captain Tsubasa PS2 چیه؟

سلام و خسته نباشید به همگی،من تازه عضو شدم و یه درخواست راهنمایی دارم برای اجرای بازیه Captain Tsubasa PS2 .
سیستم من اینه:
Cpu: 3.2 intel
Ram: 2gig
VGA:Geforce 8400 Gs, 512
برنامرو رو چه تنظیماتی بذارم؟

در ضمن میخوام جدید ترین ورژن برنامه با پلاگینها و پچهای جدیدو داشته باشم لطفا راهنمایی کنید...

سلام
من وقتی اجرا می کنه میگه
please update directx
جدیدترینش رو هم نصب کردم ولی باز هم نشد به اینترنت پرسرعت هم دسترسی ندارم که اینها رو دانلود کنم

سلام و خسته نباشید به همگی،من تازه عضو شدم و یه درخواست راهنمایی دارم برای اجرای بازیه Captain Tsubasa PS2 .
سیستم من اینه:
Cpu: 3.2 intel
Ram: 2gig
VGA:Geforce 8400 Gs, 512
برنامرو رو چه تنظیماتی بذارم؟

در ضمن میخوام جدید ترین ورژن برنامه با پلاگینها و پچهای جدیدو داشته باشم لطفا راهنمایی کنید...

اولا این بازی با pcsx2 امتحان نشده دوما عزیز هزار تا بازی داره این ps2 همه که بازی نکردن شما اول بازی من ببین مشکل چیه بعد بگو جدیدترین ورژنهارو هم از لینک زیرم دان کن

سلام
من وقتی اجرا می کنه میگه
please update directx
جدیدترینش رو هم نصب کردم ولی باز هم نشد به اینترنت پرسرعت هم دسترسی ندارم که اینها رو دانلود کنم

هم چین چیزی امکان نداره شما اگه dx9 march 2009 رو دان کنی دیگه این پیغام رو به شما نمیده شما باید .d3dx9_40.dll رو داشته باشی نداری دان کن ببین در SYSTEM32 هم چین DLL هست

یکی هم درباره ی smack down vs raw 2008(کشتی کج)به ما کمک کنه.
خیلی وقته در خواست کردم ولی کسی توجه نمیکنه.
سیستم من:
cpu:3000 full
vga:6600
ram 512

لطفا یکی بهترین تنظیمات برای mortalkombat armageddon را با بیلد های جدید قرار دهد

لطفا یکی بهترین تنظیمات برای mortalkombat armageddon را با بیلد های جدید قرار دهد

اینارو تست کن

GSDX
890 0.1.14: Renderer D3D 10
SPU2-X 1.1.0: Default
BIOS: Europe V2

PCSX2 0.9.6

Speed Hacks: x3 Cycle Rate, INTC Sync Hack, Enable IOP
CPU: EERec, VU0rec, VU1rec, MTGS and Limit all enabled
Advanced: Chop/Zero (Round Mode), none and Flush to Zero (Clamp Mode) Denomials Zero, Chop Zero (Clamp Mode), Chop/Zero (VURecs Options), None (Clamp Mode) and Flush to Zero, Denomials Zero

سلام کسی این بازی را اجرا نکرده بتونه جواب من بده وتنظیمات براش قرار بده؟
من توی بازی GRANDTURISMO 4 مشکلی دارم که زمانی سی دی اجرا میکنم فقط صفحه اول باز میشه دیگه چیزی نمیاد از بیلد 1302 استفاده میکنم وتنظیمات هم روی DEFAULT است
لطف کنید اگر میتونید مشکل را حل کنید کمک کنی

به این دقت کن ===> Gran Turismo 4 ( SCUS 97328)
Status: Playable
Ingame FPS: 30-60, mostly 35-50fps

Rig in signature

PCSX2 0.9.6
Speed Hacks: Use x3 Cycle Rate, INTC Sync Hack, IOP x2 Cycle Rate, WaitCycles Sync Hack
CPU: EERec, VU0rec, VU1rec, MTGS, Frame Limit 60
Advanced: all default, EE Recs Options set on Extra + Preserve Sign, VU Recs Options set on Extra + Preserve Sign

Plugins:

GPU: Gsdx 890 (MSVC 15.00, SSE2) 0.1.14, D3D9 HW, PS3.0, Blendtff, 4:3, Native, Nloop Hack, Texture ******ing, Log Z, FBA

SPU: SPU2-X 1.1.0, Linear, DirectSound
BIOS: EUR v2.00

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or