آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
الان شما چی رو پیشنهاد میکنید؟ نسخه ی معمولی رو بگیرم؟
به نظرم نسخه معمولیشو بگیر فعلا اگر از دستات نسخه ال ایکس رو داره اونو بخر چون کمیابه این نسخه. در مورد سوال بعدی بگم یه چند تا ماشین رو به صورت رایگان بهت میده که دانلود کنی یه سری از ماشین ها باید پول بدی بخری که تو نسخه ال ایکس هست.که دیگه احتیاج نداری بهشون. برای دانلود. در کل آنچنان فرقی برات نمیکنه چون تو هم مثل من بعد از چند ماه حالت بهم می خوره از این بازی تنوع بازی آنچنان نیست یعنی فقط مسابقه هست هیجان هم بعد از یه مدت از بین میره.حالا خود دانی اما اگه برای آرشیو می خوای زیاد دل نبند که اون نسخه میاد یا نه . چون معلوم نیست شاید اصلا تو ایران نیاد.بهتره تو در زمان لذت ببیری تا ببین فردا خدا چی می خواد.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
شما خودتو نسخه ی معمولی رو دارید راضی هستید؟

یک سوالی که دارم،همه ی ماشین های پریمیوم به صورت دی ال سی،پولی هستند؟
سلام اول این نکته رو بگم که نسخه معمولی و کالکتور و xl فرقشون فقط در چنتا ماشین و پیسته ،که اگر نسخه معمولی رو داشته باشین با داشتن PSN CARD میتونین همه اون ماشینا و پیستها رو دانلود کنید،من خودم نسخه کالکتور که ۴~۵تا ماشین اضافه تر داره-وگرنه کیفیت بازب اصلا فرقی نداره-
ماشین های پرمیوم برای همه نسخه ها هست و یکسری ماشین پولی وجود داره که خودم هیچکدومشونو نخریدم-

shabpareh

کاربر سایت
Feb 2, 2011
1
بازی دو نفره با چند ماشین در یک مسابقه ؟؟؟؟؟

سلام دوستان یک سوال دارم در قسمت دو نفره چطوری می شه توی یک مسابقه بجز دو نفر که با دسته ها بازی می کنند با ماشینهای دیگه هم مسابقه داد یعنی مثلاً هشت تا ماشین باشه که دو تاشون (من و شما ) که با دسته ایم و شش نفر بقیه کامپیوتر ؟ خواهشاً دقیقاً بگید باید چکار کنم ؟ البته در ps3 .
آیا اینطوری هم می شه مسابقه داد البته من مبتدی ام بشدت ولی هر چی منوها رو گشتم چنین چیزی پیدا نکردم ؟؟؟

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام دوستان یک سوال دارم در قسمت دو نفره چطوری می شه توی یک مسابقه بجز دو نفر که با دسته ها بازی می کنند با ماشینهای دیگه هم مسابقه داد یعنی مثلاً هشت تا ماشین باشه که دو تاشون (من و شما ) که با دسته ایم و شش نفر بقیه کامپیوتر ؟ خواهشاً دقیقاً بگید باید چکار کنم ؟ البته در ps3 .
آیا اینطوری هم می شه مسابقه داد البته من مبتدی ام بشدت ولی هر چی منوها رو گشتم چنین چیزی پیدا نکردم ؟؟؟

من همچین گزینه ای ندیدم!

آخه جور در نمیاد،ممکنه شما و نفر دوم 2 تا ماشین کاملا متفاوت انتخاب کنید،حالا هوش مصنوعیِ بدبخت چجوری ماشین ها رو با وضعیت شما انتخاب کنه؟!!

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام.من کبی این بازی رو خریدم.5تا dvd بود.توی dvd چهارم این فایل tv_451_120285132.pam اکسترکت نمیشد.میشه لینک این فایل رو یه جا ابلود کنید.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
میشه دقیق بگید چجوری باید موزیک هایی که میریزیم تو هارد کنسول رو از توی بازی اجرا کنیم.میشه دقیق بگید کجای تنظیمات باید بریم.
یه سوال دیگه هم که هست اینه که رنگ این چمن ها بیش از حد روشنه و کمی مصنوعی به نظر میرسه.چجوری میشه رنگ اون هارو طبیعی تر کرد؟ کلا محیط بازی خیلی روشنه.یکم به تیرگی نیاز داره.چجوری میشه؟

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
میشه دقیق بگید چجوری باید موزیک هایی که میریزیم تو هارد کنسول رو از توی بازی اجرا کنیم.میشه دقیق بگید کجای تنظیمات باید بریم.
یه سوال دیگه هم که هست اینه که رنگ این چمن ها بیش از حد روشنه و کمی مصنوعی به نظر میرسه.چجوری میشه رنگ اون هارو طبیعی تر کرد؟ کلا محیط بازی خیلی روشنه.یکم به تیرگی نیاز داره.چجوری میشه؟

برو به GT MODE بعد به music Library ،سمت چپ تصویر چند تا کادر هست:Race BGM و slideshow BGM و Menu BGM و... که شامل موزیکهایی هستن که در حین مسابقه یا در منو پخش میشن!

روی هر کدوم از اینا که میخواین تغییرش بدین کلیک کنین و بعد برید به BGM SETTING و گزینه ی بالایی:Open ps3 system music folder رو بزنید تا آهنگهایی که توی هارد هست نمایش داده بشه،بعد از انتخاب کردن تیک زیریِ گزینه ی اول رو بزنید تا موزیکها پخش بشه!

با زدن گزینه ی پایینی(توی همون منو) باز هم آهنگهای پیش فرض بازی پخش میشه!

((آهنگهایی که انتخاب میکنید در بخش مربوطه پخش میشن-اول روی اون کادرهای سمت چپ کلیک کنید بعد آهنگ انتخاب کنید!))

گرافیک بازی هم تغییرپذیر نیست و بهتره تنظیمات مانیتور رو دستکاری کنی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
برو به GT MODE بعد به music Library ،سمت چپ تصویر چند تا کادر هست:Race BGM و slideshow BGM و Menu BGM و... که شامل موزیکهایی هستن که در حین مسابقه یا در منو پخش میشن!

روی هر کدوم از اینا که میخواین تغییرش بدین کلیک کنین و بعد برید به BGM SETTING و گزینه ی بالایی:Open ps3 system music folder رو بزنید تا آهنگهایی که توی هارد هست نمایش داده بشه،بعد از انتخاب کردن تیک زیریِ گزینه ی اول رو بزنید تا موزیکها پخش بشه!

با زدن گزینه ی پایینی(توی همون منو) باز هم آهنگهای پیش فرض بازی پخش میشه!

((آهنگهایی که انتخاب میکنید در بخش مربوطه پخش میشن-اول روی اون کادرهای سمت چپ کلیک کنید بعد آهنگ انتخاب کنید!))

گرافیک بازی هم تغییرپذیر نیست و بهتره تنظیمات مانیتور رو دستکاری کنی

من هر کاری کردم و اون مراحلی رو که گفتید رفتم ولی آهنگا روی منو نیومد.:| الان اون یکی آهنگارم زدم OFF میبینم اونام نیستن.:| البته زیاد مهم نیست :D ولی الان من میخوام فقط آهنگای خودمو بزنم.چه کنم؟:|

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
من هر کاری کردم و اون مراحلی رو که گفتید رفتم ولی آهنگا روی منو نیومد.:| الان اون یکی آهنگارم زدم OFF میبینم اونام نیستن.:| البته زیاد مهم نیست :D ولی الان من میخوام فقط آهنگای خودمو بزنم.چه کنم؟:|

شما ابتدا از آهنگهایی که داری(توی هارد کنسول)یه playlist بساز... وقتی گزینه ی Open ps3 system music folder رو میزنی هر چند تا playlist که داشته باشی میاد بالا... وقتی روی آهنگها کلیک میکنی اتفاق خاصی نمیوفته! وقتی از منوی فعلی خارج بشی

آهنگهای شما پخش میشه(بصورت Random)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
شما ابتدا از آهنگهایی که داری(توی هارد کنسول)یه playlist بساز... وقتی گزینه ی Open ps3 system music folder رو میزنی هر چند تا playlist که داشته باشی میاد بالا... وقتی روی آهنگها کلیک میکنی اتفاق خاصی نمیوفته! وقتی از منوی فعلی خارج بشی

آهنگهای شما پخش میشه(بصورت Random)

سوال دیگه اینکه از این آهنگا فقط یکیش رو مشخ گوش داد.راهه دیگه ای نداره برای آهنگای دیگه؟

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
از کسی که تاپیک رو تاسیس کرده ممنونم . خیلی از مشکلات من رو حل کرد . یکی از مدیران لطف کنه پست اول این تاپیک رو به تاپیک اصلی بازی اضافه کنه که این نره زیر خاک ، من شانسی پیداش کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر