آموزش هک vita

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
خب دوستان همین اول گفت و گو اگه کم و کاستی در آموزش بود به بزرگی خودتون ببخشید
نکات قبل از هک:
1: دوستانی که روی firmware 3.60 هستند می تونند راحت با این ابزار https://github.com/TheOfficialFloW/fwupdater/releases/download/v1.0/fwupdater.vpk
firmware خودشونو به 3.65 یا 3.68 یا هر firmware دیگه ای اپدیت کنن
2: برای استفاده از هک دائمی enso باید روی firmware 3.65 باشید این هک فلن روی 3.68 کار نمی کنه
3:هک 3.68 با هربار ریست نیازمند فعال سازی مجدده ولی مثل قبل نیاز به انلاین بودن نیست و با برنامه ای که در اموزش میگم می تونید راحت در جند ثانیه هکو فعال کنید
4: فلن از adrenaline و چند پلاگین مثل nodprm یا nonpdrm می تونید استفاده کنید و باید صبر کنید تا سازنده های پلاگین پلاگین خودشونو اپدیت کنن ولی ممکنه که از پلاگین های قدیمی هم بتونید استفاده کنید

ابزار های لازم:
1:اکانت psn
2:ابزار Qcma by codestation برای اتصال ویتا به کامپیوتر
3:ابزارhttps://github.com/yifanlu/psvimgtools/releases/download/v0.1/psvimgtools-0.1-win64.zip
4:mmozeiko/pkg2zip
5: فایل دموhttp://ares.dl.playstation.net/cdn/...ydVlcmVOrpZKklOYxizQCRpiLfjeROuWivGXfwgkq.pkg

6:فایل هک https://github.com/TheOfficialFloW/h-encore/releases/download/v1.0/h-encore.zip
اموزش:
1:خب با استفاده از برنامه ای که بالا گذاشتم می تونید firmware خودتونو به 3.65 یا 3.68 اپدیت کنید توجه کنید که برای استفاده از این برنامه باید دستگاهتون هک شده باشه
2:روی firmware 3.68 به اکانت psn تون لاگین بشید
3: qcma و روی کامپیوترتون اگه ندارید نصب کنید و توجه کنید که داخل قسمت other setting برنامه این تنظیمات باشه
cma protocol selection:latest

use this version for updates:fw 0.0

تیک offline mode و skipmetadata و ignore اگه نخورده بزنید

4:دستگاهتونو با content manager ویتا با وای فای یا usb به دستگاه وصل کنید وقتی که دستگاه داخل qcma شناخته شد به مسیر پیش فرض یا مسیری که خودتون به برنامه دادید برید داخل فولدر ساخته شده ps vita توسط برنامه داخل فولدر app یا هرجای دیگه داخل فولدر ps vita اون شماره ی فولدرو داخل یه فایل text ذخیره نگه دارید حالا روی دستکتاپ یا هرجای دیگه
5:فایل دمویی و فایل های دیگه که بالا گذاشتمو دانلود کنید بعد داخل یک فولدر همشونو اکسترکت کنید
6:فایل دمو رو با این در cmd اکسترکت کنید اول داخل فولدر کلید shift و نگه دارید و cmd و باز کنید اگه ویندوز 10 دارید اول cmd و اجرا کنید با استفاده از کلید های win+r و تایپ cmd بعد ادرس فولدری که داخلش فایلهارو اکسترکت کردید بدید مثلا داخل فولدری به نام other داخل درایو d ریختید که اینطوری ادرس میدید cd فاصله d:/other بعد که این ادرسو دادید برای اکسترکت این ادرسو میدید
pkg2zip -x PATH_OF_PKG
بجای path of pkg باید اسم pkgبا .pkg و داخل cmd بزنید که بهتره اسمه فایلو عوض کنید خودم گداشتم demo که ایم میشه دستورس
pkg2zip -x demo.pkg
7:فولدری به اسم app بعد از extract بهتون میده که فایل های داخل PCSG90096 اینو داخل اینحا کپی کنید h-encore/app/ux0_temp_game_PCSG90096_app_PCSG90096 یه فایل vita path.txt داخلش هست که معلومه
8:فایل لایسنسی که داخل فولدر sce_sys همون فایلی که اکسترکت شده رو داخل اینجا h-encore/license/ux0_temp_game_PCSG90096_license_app_PCSG90096
کپی کنید بعد اسمشو به 6488b73b912a753a492e2714e9b38bc7.rif تغییر بدید
9:وارد اینجا میشید random number generator اون کدی که بهتون گفتم یجا ذخیره کنید و اینجا کپی کنید بعد submit و که بزنید یه کد بهتون میده که اون کدو یجا مثل همون نگه دارید
10: تمامی فایل های داخل psvimgtool که اکسترکت کردید داخل فولدر h-encore بریزید بعد مثل مثال بالا ادرس این فولدرو به cmd بدید مثلا طبق مثالی که بالا زدم cd فاصله d:/other/h-encore
بعد که اینکارو کردید این دستوراتو یکی یکی وارد کنید
psvimg-create -n app -K YOUR_KEY app PCSG90096/app
psvimg-create -n appmeta -K YOUR_KEY appmeta PCSG90096/appmeta
psvimg-create -n license -K YOUR_KEY license PCSG90096/license
psvimg-create -n savedata -K YOUR_KEY savedata PCSG90096/savedata
بجای your key همون کدی که بعد از submit گرفتیدو بزنید
11:اگه فکر می تونید مراحلو درست رفتید فولدر داخل h-encore به اسم PCSG90096 داخل فولدر ps vita بعد app بعد داخل فولدر بعدی مثل قبلا که بک اپ های خودتونو کپی میکردید داخل ویتا
12:ویتاتونو وصل کنید قبلش یادتون باشه qcma و refresh کتید بعد برنامه h-encore رو داخل ویتا کپی می کنید کپی که شد زمان اجرای برنامه yes و بزنید اگه مراحلو درست رفته باشید وراد منوی برنامه میشید و راحت henkaku رو نصب می کنید

دوستان بازم شرمنده طولانی و گیج کننده شد

:-bd
اپدیت:
دوستانی که با این روش مشکل دارن یا نمی تونن مراحل بالارو انجام بدن از نرم افزار منتشر شده زیر استفاده کنن فقط نکته مهم در استفاده از این نرم افزار اینه که کد aid و باید از همون سایتی که بالا گفتم بگیرید بعد دستی وارد نرم افزار بکنید بقیه کار های هکو خود نرم افزار انجام میده

نرم افزار auto-h-encore

noahc3/auto-h-encore

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
ممنون من یه مشکل دارم اونم اینه پوشه tai رو ندارم که توش پلاگین کپی کنم

نمیشه پوشه tai باید درست شده باشه وقتی هکو نصب می کنی اگه نیست داخل henkaku setting reload taihen و بزن بعد ببین هست یا نه چون tai باید باشه که فایل config هک داخلش باشه بعدم برا نصب پلاگین از autoplugin استفاده کن

سلام
با کدوم برنامه میشه بعد هربار ریستارت شثن هکو فعال کرد دوباره؟
کد های aid رو میشه بگید
ممنون
برنامه h-encore
شماره 9 اموزش هک اون لینکی که گذاشتم

Last edited by a moderator:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
:خب با استفاده از برنامه ای که بالا گذاشتم می تونید firmware خودتونو به 3.65 یا 3.68 اپدیت کنید توجه کنید که برای استفاده از این برنامه باید دستگاهتون هک شده باشه

یعنی من یه اورجینال خور بگیرم نمیشه ازین روشا هکش کرد ؟؟؟ حتما باتید ویتام کپی خور باشه بعد این هارو انجام اد؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
نمیشه پوشه tai باید درست شده باشه وقتی هکو نصب می کنی اگه نیست داخل henkaku setting reload taihen و بزن بعد ببین هست یا نه چون tai باید باشه که فایل config هک داخلش باشه بعدم برا نصب پلاگین از autoplugin استفاده کن
بارها ریلود کردم ولی متاسفانه اصلا چنین پوشه ای ندارم
پلاگین که مد نظرم هست توی autoplugin نیستش
دلیلش چی میتونه باشه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بارها ریلود کردم ولی متاسفانه اصلا چنین پوشه ای ندارم
پلاگین که مد نظرم هست توی autoplugin نیستش
دلیلش چی میتونه باشه
بنظرم اگه مشکل نداری یبار مموریو فرمت کن ریست کن سیستمو بعو هکو یبار دیگه اجرا کن بخاطر اینه که اون سازنده پلاگین های پر کاربردو گذاشته

• Like
Reactions: Sherytto

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
:خب با استفاده از برنامه ای که بالا گذاشتم می تونید firmware خودتونو به 3.65 یا 3.68 اپدیت کنید توجه کنید که برای استفاده از این برنامه باید دستگاهتون هک شده باشه

یعنی من یه اورجینال خور بگیرم نمیشه ازین روشا هکش کرد ؟؟؟ حتما باتید ویتام کپی خور باشه بعد این هارو انجام اد؟
نه این مال کسایه که فریمورشون 3.60 هک شدس می خوان به 3.65 یا 3.68 اپدیت کنن اونایی که کنسول اورجینال میخرن باید از روشی که گذاشتم هک کنن

• Like
Reactions: king_6270

Alireza22

کاربر سایت
Jul 5, 2018
18
سلام.دوستان میشه یه توضیح بدید که بعد اینکه دستگاه هک کردیم.بازی هارو چطور داخل کنسول باید نصب کنیم.چند سایت که بازی هارو واسه دانلود میزارن میشه معرفی کنید؟خیلی ممنون

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
هک شد
فقط از چه سایتی بازی با فرمت vpk بگیرم و به صورت خیلی راحت و ساده بگید چه جوری پلاگین و از کجا دانلود کنم و خیلی ساده بگید چه جوری نصب کنم
ممنون
من یه بازی freedomwars به صورت سه پوشه دارم nopdrm بود فکر کنم اینا رو چه جوری نصب کنم یا بریزم داخل ویتا

• Like
Reactions: MOHS4N

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
هک شد
فقط از چه سایتی بازی با فرمت vpk بگیرم و به صورت خیلی راحت و ساده بگید چه جوری پلاگین و از کجا دانلود کنم و خیلی ساده بگید چه جوری نصب کنم
ممنون
من یه بازی freedomwars به صورت سه پوشه دارم nopdrm بود فکر کنم اینا رو چه جوری نصب کنم یا بریزم داخل ویتا
vpk نمی خواد از این قسمت نگاه کن
دانلود آسان بازی های vita و psp و ps1

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر