آموزش هک vita

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یه مشکلی دارم با بازیهای psp . وقتی اجرا میکنم فقط صدا داره تصویر سیاه یا خط خطی میشه . البته بازی های ps1 خوب اجرا میشه
کسی میتونه کمک کنه ؟
شما یا پلاگین اشتباهی روش نصب داری یا فایل ازو فشرده استفاده می کنید
تنظیمات درایور هم بذارید m33 که بهترینه این گزینه می تونه فشرده ها cso هم به خوبی اجرا کنه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام دوستان یدونه ویتا فت دارم هکش پریده ورژن ۳.۶۵ هست وای فای مشکل داره و به چیزی وصل نمیشه چطور میتونم آفلاین هکش کنم؟
@alitriple

سلام داداش
راستش من ویتا دم دست ندارم بخوام کامل راهنمایت کنم و میتونی از طریق گوشی اینترنت با فیلترشکن برسونی به ویتا و بعد هکش کنی و بعد از روشهای هک موجود مثل henkaku یا H-Encore استفاده کنی و در اخر enso هم مخصوص فریمورت نصب کن تا هر دفه نخوای با نت هک کنی.

لینک ویدیو از youtube اموزش شرر کردن نت با فیلتررشکن با گوشی

لینک ویدیو از youtube اموزش شرر کردن نت با فیلتررشکن با کامپیوتر

روشهای دیگه ای هم هست مثل مودمهایی که قابلیت ست کردن vpn داخل خودشون دارن.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام داداش
راستش من ویتا دم دست ندارم بخوام کامل راهنمایت کنم و میتونی از طریق گوشی اینترنت با فیلترشکن برسونی به ویتا و بعد هکش کنی و بعد از روشهای هک موجود مثل henkaku یا H-Encore استفاده کنی و در اخر enso هم مخصوص فریمورت نصب کن تا هر دفه نخوای با نت هک کنی.

لینک ویدیو از youtube اموزش شرر کردن نت با فیلتررشکن با گوشی

لینک ویدیو از youtube اموزش شرر کردن نت با فیلتررشکن با کامپیوتر

روشهای دیگه ای هم هست مثل مودمهایی که قابلیت ست کردن vpn داخل خودشون دارن.
ممنون داداش نه من اصلا وای فای ویتام خرابه به هیچی کانکت نمیشه.
نمیشه کاری کرد هکش کنم؟ کانتنت منیجر هم اول بسم الله میگه ایدی PSN وارد کن! منم که ویتام اصلا ب اینترنت وصل نمیشه.

• Like
Reactions: playstation2

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
نمیشه کاری کرد هکش کنم؟ کانتنت منیجر هم اول بسم الله میگه ایدی PSN وارد کن! منم که ویتام اصلا ب اینترنت وصل نمیشه.

خواهش میکنم برای هک ویتا بار اول وای فای لازمه چون از طریق بروزر هم باید هک کنی یا همون H-Encore هم و اون اوکی میشد بقیه رو میشد یه کاری کرد و بنظرم اگه سخت افزاری مطمئنی وای فای خرابه بده درستش کنن و دستگات مدل سیم کارت خور ریجن 2 هم بود باز میشد به نت وصلش کرد و من راهی به ذهنم نمیرسه اگه دوستان میدونن بیان بگن به دوستمون لطفا.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اگه اکانت PSN فعاله هنوز پاکش نکردی گویا می شه اگه پاکش کردی فکر نکنم بشه دیگه
شما می تونی بگی یکی از اونطرف از ایبی وای فای بخره اینجا تعمیرکار حرفه ای هست برات عوضش می کنه خودتم می تونی البته بعد ادامه ی داستان چون الان عملا ویتات به هیچ دردی نمی خوره می تونی همین شکلیم به یکی بفروشی یکی دیگه بخری

• Like
Reactions: mkh-n71

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر