آموزش هک 6.35

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

من يك ماه پيش يك عدد psp go خريدم كه فيرم ويرش 6.39 هست . عاجزانه درخواست دارم راهنمايي كنيد كه چطور كپي خورش كنم. اگر بايد دانگريد بشه چه كنم . مرسي از توجه همگي :)

من خودم قبلا ps3 v, fhvih رو بارها كپي خور كردم ولي اين يكي يه مقدار گيج كننده شده !​
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47733

majid3770

کاربر سایت
Jul 25, 2009
34
با سلام
دوستان من 3000 دارم و میخوام کپی خور دائم کنم ولی متاسفانه 10 تا سایتو گشتم همهگی ورژن 6.20 رو برداشتن و ورژن های جدید رو گذاشتن تو سایت خودمون هم من پیدا نکردم از دوستان میشه خواهش کنم در صورت امکان یه لینک دانلود اینجا قرار بدن.
ب
ا تشکر

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
با سلام
دوستان من 3000 دارم و میخوام کپی خور دائم کنم ولی متاسفانه 10 تا سایتو گشتم همهگی ورژن 6.20 رو برداشتن و ورژن های جدید رو گذاشتن تو سایت خودمون هم من پیدا نکردم از دوستان میشه خواهش کنم در صورت امکان یه لینک دانلود اینجا قرار بدن.
ب
ا تشکر
یکم بیشتر میگشتی پیدا میکردی;)بفرما

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
سلام.
دوستان من اصلا با PSP آشنایی ندارم ولی از یکی از دوستام یه 2000 اسلیم گرفتم بعد روش فریمور 6.35 هست بعد که میزنم اجرا بشه فریمور Restart میشه یعنی وارد اون محیط بوت مانند نمیشه که دوبار X رو برنم درست بشه.میشه لطفا راهنمایی کنین؟ کار خاصی باید بکنم؟!

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام.
دوستان من اصلا با PSP آشنایی ندارم ولی از یکی از دوستام یه 2000 اسلیم گرفتم بعد روش فریمور 6.35 هست بعد که میزنم اجرا بشه فریمور Restart میشه یعنی وارد اون محیط بوت مانند نمیشه که دوبار X رو برنم درست بشه.میشه لطفا راهنمایی کنین؟ کار خاصی باید بکنم؟!
برو تو لیست بازی هات بازی کن دیگه کاری لازم نیست انجام بدی;)اگه چیزی نیومد بگو چیو زدی؟اگه وقتی اونو زدی دوباره اومد تو XMB(محیط کاربری PSP)که دیگه مشکلی نیست

• Like
Reactions: taherism

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
برو تو لیست بازی هات بازی کن دیگه کاری لازم نیست انجام بدی;)اگه چیزی نیومد بگو چیو زدی؟اگه وقتی اونو زدی دوباره اومد تو XMB(محیط کاربری PSP)که دیگه مشکلی نیست
مسئله همین جاست دیگه هیچی به جز خود آپدیت نیومده منم هیچی نزدم فقط خاموش کردم همین...

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
مسئله همین جاست دیگه هیچی به جز خود آپدیت نیومده منم هیچی نزدم فقط خاموش کردم همین...
اسم فایلرو میشه بگی؟اون فایل زرده هست دیگه؟اگه نیست به پست اول(SPOILER ها رو نخون مال روش های قدیمی هستن)عمل کن;)اگرم هست دوباره پست اول شاید خوب کپی خورش نکرده:dجالبه:-/من PSP تمام فامیلامونو کپی خور کردم یه بار به این مشکل بر نخوردم:-/

raminhoo1

کاربر سایت
Nov 28, 2011
2
I neeeeed Heeeeelp

سلام دوستان. من یه psp 2004 slim خریدم. ورژنش 6.35 هست
میخواستم بدونم چطوری کپی خور دائمش کنم؟ قبلا یکی دیگه داشتم ورژنش این بود 5.5 D3 مشکلی نداشت ولی با این نمیشه. یه راهنمایی قدم به قدم بکنید. دانگرید یا هرچی که لازمه. مرسی

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام به اساتید.
اقایون من دانگرید کردم ولی اینبار به جای 6.60 به 6.35 اپگرید کردم.این بار هم وقتی خواستم فیرمور رو کپی خور کنم Crash کرد.وقتی هم Crash میکنه یه صدای تِق میاد

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان. من یه psp 2004 slim خریدم. ورژنش 6.35 هست
میخواستم بدونم چطوری کپی خور دائمش کنم؟ قبلا یکی دیگه داشتم ورژنش این بود 5.5 D3 مشکلی نداشت ولی با این نمیشه. یه راهنمایی قدم به قدم بکنید. دانگرید یا هرچی که لازمه. مرسی
بفرمایید ورژن 6.60 رو نصب کنید.از اینجا

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
لطفا لینک دانلود فرمور برای 3000 رو اصلاح کنید یا یکی از دوستان یه لینک جدید معرفی کنه یا یکی که داره لطف کنه اپلود کنه برای ما

ممنون

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
لطفا لینک دانلود فرمور برای 3000 رو اصلاح کنید یا یکی از دوستان یه لینک جدید معرفی کنه یا یکی که داره لطف کنه اپلود کنه برای ما

ممنون

این لینک OFW
PSP Firmware 6.35.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download
اینم لینک Pro B10 بعد از نصب ofw باید نصب کنی:
http://pspslimhacks.com/wp-content/uploads/2011/10/635-B10.zip

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
سلام دوستان عزیز من یک عدد PSP 2001 دارم که ورژنش 5.50 بود و من به ورژن 6.35 اپدیتش کردم اما فایل کپی خورش رو PSP تا مرحله ضربدر پیش می ره و وقتی می خوای ضربدر بزنی که تمام بشه و بره تو داشبورد PSP و دیگه بازی اجرا بشه ضربدر اخر اجرا نمی شه و PSP قفل می شه و فقط با خاموش و روشن کردن درست می شه و کپی خور موقت هم که می کنم وقتی میری تو بازی دکمه HOME رو که میزنی بعد میخوای خارج بشی از بازی دکمه کار نمیکنه در صورتی که دکمه سالمه و منوی خارج شدن هم باز میشه اما دکمه کار نمیکنه و با همون HOME بر میگرده تو بازی و فقط تنها راه خاموش کردنه کسی نمیدونه من باید چکار کنم اگه میدونه کمک کنه ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر