آموزش هک 6.35

سلام یه سوالی داشتم از محضر دوستان گل و گلاب
من 6.20 دارم رو psp میخوام بدونم چه فرقی با 6.35 داره ؟
ارزش update به 6.35 رو داره یا نه آپ کن ؟
همون طور كه استاد فرمودن

اجرای بازی های PS1 می تونه تفاوتی باشه برای این دو Hen (هنوز هر دوشون يدك كش Hen هستن و تبديل به CFW نشدن درسته به 6.35 ميگن CFW اونم به خاطر اينه كه بازي ها رو به صورت مستقيم در XMB اجرا ميكنه )! که فعلا هیچ کدوم اجرا نمی کنن!

در ضمن 6.20 رو يك گروه فرانسوي هك كرده كه هكشون بهتره ( از نظر ساختار و كامل بودن )
6.35 يك گروه چيني هك كردن كه كار رو براي مبتديان PSP راحت كردن (اجراي بازي ها)
هر كدوم ويژگي خاص خودشون رو دارن شما بايد ببيني كدوم برات بهتره

طبق تحقيقات بنده در ورژن هاي بعدي (به غير اجراي PSX و ...) اين منو در منوي VSH خواهد بود:

19511129484986349734.jpg

پس معلوم ميشه كه بايد بهش گفت CFW كه منوي ريكاوري داشته باشه و ....

سلام

دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگ بر خوردم و اونم اینه که چند روز پیش پسر عمه ام یه psp go از تهران خریده بود که فکر کنم ورژنش 6.20بوده و کلی بازی واسش نصب کرده بودن.وقتی اومد خونه ی ما وصلش کردیم به وایرلس و اپدیتش کردیم به 6.37 بعدش تمام بازیهاش پاک شد و اونم گیر داد به من که خرابش کردی.
حالا به این نتیجه رسیدم که حالت کپی خورش از بین رفته.
از همه ی شما عاجزانه خواهش میکنم یه راهی دم پام بزارید تا بتونم هکش کنم یا دانگریدش کنم.
البته من در مورد هک pspچیزی بلد نیستم اما واسه موبایل استادم و از شما خواش دارم خیلی مبتدیانه راهنماییم کنید.
به خدا دعای خیرم پشت سرتونه....

دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگ بر خوردم و اونم اینه که چند روز پیش پسر عمه ام یه psp go از تهران خریده بود که فکر کنم ورژنش 6.20بوده و کلی بازی واسش نصب کرده بودن.وقتی اومد خونه ی ما وصلش کردیم به وایرلس و اپدیتش کردیم به 6.37 بعدش تمام بازیهاش پاک شد و اونم گیر داد به من که خرابش کردی.
حالا به این نتیجه رسیدم که حالت کپی خورش از بین رفته.
از همه ی شما عاجزانه خواهش میکنم یه راهی دم پام بزارید تا بتونم هکش کنم یا دانگریدش کنم.
البته من در مورد هک pspچیزی بلد نیستم اما واسه موبایل استادم و از شما خواش دارم خیلی مبتدیانه راهنماییم کنید.
به خدا دعای خیرم پشت سرتونه....

من یه سری مطلب درباره هک 6.37 و 6.39 دیده بودم ولی فعلا خیلی خطرناکه .. فعلا صبر کن

من که الان 5.03 gen c دارم آپدیت کنم یا نه؟
شما خودتون مختارید!
اگر هر کاری خودتون بکنید بهتر که مثلا اگر ناراضی بودید از کسی ناراحت نشید!

من که کپی خور دائم دارم الان موقت زدم!:d
خیلی حال می ده!
باید Socom رو بریزم ببنیم اجرا می شه یا نه قبلا که نمی شد!

سلام
جناب taherism من الان بیشتر از یک ساله که دست به پی اس پیم نزدم الان سیستم سافتور رو زده 5.50 GEN-D2 برای اینکه آپگریدش کنم به آخرین ورژن باید چه کار کنم؟ همون سر فصل ها رو بگید ممنون میشم چون من تا حالا آپگرید نکردم.چیزی سر در نمیارم .از کجا باید شروع کنم؟ در ضمن هم محله هستیم .
ممنون

سلام
جناب taherism من الان بیشتر از یک ساله که دست به پی اس پیم نزدم الان سیستم سافتور رو زده 5.50 GEN-D2 برای اینکه آپگریدش کنم به آخرین ورژن باید چه کار کنم؟ همون سر فصل ها رو بگید ممنون میشم چون من تا حالا آپگرید نکردم.چیزی سر در نمیارم .از کجا باید شروع کنم؟ در ضمن هم محله هستیم .
ممنون
سلام عزیز
مخلص بچه محل ها نیز هستیم!:x
شما به این فرم ور آپدیت کن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22888
اگر با اجرای بازی مشکلی داشتی خبرم کن تا یه پچ بهتون بدم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or