آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

imandd2

کاربر سایت
May 30, 2019
4
با سلام دوستان جریان این Homebrew که برای ps4 هست چیه چند نکته جالب بود که تو wololo دیدم فکر کنم بدون psn و انلاین میشه بازی هارو اپدیت کرد واسه من که ps pro دارم این عالی میشه چون اون موقع میتونم از اپدیت 4k هم استفاده کنم و کلا این مثل مولتیمن تو ps3 هست یعنی اینو نصب کنم بعد برم کنسولو مثل همیشه تو وب بروزر و هک کنم و اینو مثل یه نرم افزار/بازی اجراش کنم و دیگه راحت میتونم انلاین باشم و ... البته منظور بازی انلاین نیست
۲ تا خبر جدید ازش اومده با تشکر

PlayStation 4: PlayStation 4 Homebrew Store receives a major update with a greatly improved UI & more! - Wololo.net

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
با سلام دوستان جریان این Homebrew که برای ps4 هست چیه چند نکته جالب بود که تو wololo دیدم فکر کنم بدون psn و انلاین میشه بازی هارو اپدیت کرد واسه من که ps pro دارم این عالی میشه چون اون موقع میتونم از اپدیت 4k هم استفاده کنم و کلا این مثل مولتیمن تو ps3 هست یعنی اینو نصب کنم بعد برم کنسولو مثل همیشه تو وب بروزر و هک کنم و اینو مثل یه نرم افزار/بازی اجراش کنم و دیگه راحت میتونم انلاین باشم و ... البته منظور بازی انلاین نیست
۲ تا خبر جدید ازش اومده با تشکر

PlayStation 4: PlayStation 4 Homebrew Store receives a major update with a greatly improved UI & more! - Wololo.net
اپدیت بازی رو باید از کنسول 7.02 ایی که آنلاین آپدیت رو قبلا گرفته بوده,دامپ کنن.
آپدیت هایی که نیاز به فریم 7.02 به بالا دارن به هیچ وجه امکان نصب روی کنسول جیلبریک شده رو ندارن چون برای اجرا به فریم بالاتر نیاز دارن.

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
از کجا میشه فهمید که PS4 هک شده؟ تو system information مینویسه؟
این طبیعیه که با هر دفعه ریست دستگاه جیلبریک میپره؟!

جواب سوال اول شما .زمانی که وارد قسمت ستینگ کنسول میشی گزینه ایی به نام دیباگ ستینگ اضافه شده که از همون قسمت میتونی بازی های هک شده رو نصب کنی

جواب سوال دوم شما . بله کاملا طبیعی هستش

prn

کاربر سایت
Oct 17, 2009
6
تو دیباگ ستینگ کلی گزینه هست ،جایی نیست اموزششو گذاشته باشه ؟
اگر کسی استفاده غیر نصب بازی داره بگه ما هم یاد بگیریم .
الان من میتونم از دیسک کپی بگیرم رو هارد نصب کنم ؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
تو دیباگ ستینگ کلی گزینه هست ،جایی نیست اموزششو گذاشته باشه ؟
اگر کسی استفاده غیر نصب بازی داره بگه ما هم یاد بگیریم .
الان من میتونم از دیسک کپی بگیرم رو هارد نصب کنم ؟
بقیه گزینه ها بدرد ما نمیخوره که.
در اصل دیباگ سیتینگ رو سونی برای سازنده های بازی درست کرده که بتونن با دستکاری کنسول , بازیشون رو قبل از انتشار رفع ایراد کنن.یه گزینه رو اشتباه دستکاری کنی ممکنه کنسولتو داغون کنی.
واسه دامپ گرفتم از دیسک بازی هم پیلود مخصوصش موجوده.

• Like

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام لطفا معنی این جمله رو بنویسید تو هاست گیمرهک به 1.4نوشته شده: You Will Experience Insufficient Memory Problems in the Browser (You Must Insist)

معنی خود جمله این هستش :در مرورگر با مشکلات حافظه ناکافی روبرو خواهید شد (شما باید اصرار کنید)

منظورش این هستش که زمانی که شما میخواهید جیلبریک انجام بدید با این اخطار که حافظه کافی موجود نیست روبرو خواهی شد و با زدن دکمه اوکی باید در جیلبریک کردن کنسول اصرار کنید تا جیلبریک انجام بشه

زیاد جدی نگیر این اخطارو :):):)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اپدیت بازی رو باید از کنسول 7.02 ایی که آنلاین آپدیت رو قبلا گرفته بوده,دامپ کنن.
آپدیت هایی که نیاز به فریم 7.02 به بالا دارن به هیچ وجه امکان نصب روی کنسول جیلبریک شده رو ندارن چون برای اجرا به فریم بالاتر نیاز دارن.
بک پورت و اینا مگه برای حل همین مشکل نیست؟
یعنی بازی رو حتما باید بدون آپدیت با هزاران مشکل و بدبختی بازی کرد؟
یه بازی مثل days gone بدون آپدیت اصلا قابل بازی نیست

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
هاست های ایرانی که الان اپدیت کردن و میگن رست مود کار میکنه اینا از کجا برمیدارن مرجع اصلی کدوم هاسته خارجیه؟

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
بک پورت و اینا مگه برای حل همین مشکل نیست؟
یعنی بازی رو حتما باید بدون آپدیت با هزاران مشکل و بدبختی بازی کرد؟
یه بازی مثل days gone بدون آپدیت اصلا قابل بازی نیست
بک پورت بین همون فریمور های هک شده وجود داره . از بالا به پایین .... دیزگان سایت پی سی دی جدیدترین آپدیتش رو گذاشته . و حتی بازی هایی مثل فیفا و رد دد

• Like
Reactions: THE CORRE

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
هاست های ایرانی که الان اپدیت کردن و میگن رست مود کار میکنه اینا از کجا برمیدارن مرجع اصلی کدوم هاسته خارجیه؟
تمام هاست های جهان منبعشون sleirsgoevy هست که توی پست اول لینکشو گذاشتم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر