آموزش نصب بازی و برنامه در iPhone

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
iphone-3g-supports-download-of-apps-from-apple-appstore-080608.jpg

1- برای نصب برنامه ها و بازی های Ipa شما ابتدا نیاز به یک فایل دارید به اسم MobileInstallation این فایل رو میتونید از سورس http://i-phone.ir/cydia مربوط به Firmware خودتون بگیرید
بعد از اینکه گرفتید گوشی رو Reboot کنید !

2- بعد از نصب برنامه گوشی رو به usb وصل میکنیم و این برنامه رو باز میکنیم (دقت کنید که گوشی باید jailbreak شده باشه که تو فرایند انلاک انجام میشه )

3- حالا وقت sync کردن برنامه ها و بازی هامون میرسه که حیاتی ترین بخش هست . خب واسه اینکه ما بتونیم از برنامه ها استفاده کنیم نیاز به 2 چیز هست که هر دو با یک چیز حل میشه و اون هم چیزی نیست جز iTunes Account برای ساختن اکانت itunes اموزش زیر رو مطالعه کنید .
آموزش ساخت اکانت iTunes

7- خب بعد از ساختن اکانت وارد itunes store میشید و اکانتتون رو sing in میکنید و بعد به app store رفته و یک free app یا یه نرم افزار یا بازی مجانی دانلود میکنید .( برای اینکار میبایست از یه ف ی ل ت ر شکن و یا VPN استفاده کنید ) بعد از دانلود نوبت به authorize کردن کامپیوتر میرسه برید به منوی Store -authorize computer رو کلیک کنید

سپس بار دیگه با همون اکانتی که ساختین وارد شین تا به کامپیوتر شما اجازه sync کردن نرم افزار ها داده بشه . بعد از
authorize کردن برنامه پیغامی به شما میده که میگه شما مجاز هستید تا 5 نفر از اکانت شما استفاده کنن اگه بیشتر از 5 نفر شد اکانت شما باطل میشه .

8- حالا نوبت به sync کردن برنامه ی مجانی ای میشه که از app store دانلود کردین اپتدا برنامه رو سینک میکنین و چک کنید که برنامه اجرا میشه البته با این روش دیگه او error معروف the application cant open رو نمیده و بعد نوبت به سینک برنامه ها و بازی های ipa میشه وقتی سینک تموم شد ... خب دیگه میتونید حالشو ببرید .

منبع با تغییراتی که خودم انجام دادم !

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آموزش خوبی بود ، ممنون! ولی این تیکه ایراد داره :

بعد از
authorize کردن برنامه پیغامی به شما میده که میگه شما مجاز هستید تا 5 نفر از اکانت شما استفاده کنن اگه بیشتر از 5 نفر شد اکانت شما باطل میشه .

بعد از Authorize کردن 5 کامپیوتر ، اکانت باطل نمیشه! اگر 5 PC رو Authorize کنید ، بعدش شما این امکان رو دارید که Authorization رو Reset کنید! البته هر سال فقط یک بار اجازه اینکار به شما داده میشه!

البته راه های دیگری هم برای نصب وجود داره ، مثل استفاده از PC Suit ، یا اگر WiFi دارید و برنامه Installous هم روی iPhone یا iPod Touchـتون نصبه ، می تونید با استفاده از WinSCP وارد پوشه دانلود برنامه شده و برنامه ها رو از روی PC به اونجا منتقل کنید و بعد با همون برنامه هم نصب کنید! من این روش رو ترجیح میدم ، چون نیازی به دستکاری MobileInstallition هم نیست...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بعد از Authorize کردن 5 کامپیوتر ، اکانت باطل نمیشه! اگر 5 PC رو Authorize کنید ، بعدش شما این امکان رو دارید که Authorization رو Reset کنید! البته هر سال فقط یک بار اجازه اینکار به شما داده میشه!
منبع اینا رو گذاشتم کار من نیست !
در ضمن اینا رو فقط واسه کار ملت راه بیفته اینجا گذاشتم وگرنه من چیزی که کار خودم نباشه تو تاپیک ها نمیزارم مگه اینکه بگم منبعش کجاست !

آخرین ویرایش:

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام دوست عزيز من يه برنامه دانلود كردم موقع سينك ميگه بايد اين فايل authoraize بشه من هم pc رو authoraize ميكنم ولي بازم اين ارور رو ميده چه كار كنم؟ در ضمن شما راهي براي مشاهده ي فايل هاي بلوتوث شده ندارين؟

a_b_c_d

کاربر سایت
Jul 14, 2008
38
بهترین و راحت ترین کار ، استفاده از iphone pc suite هستش که خیلی راحت همه نوع نرم افزار و بازی رو با هر فرمت میتونید نصب کنید و آهنگ و فیلم و عکس روی گوشیتون بریزید و حتی به فایل های گوشی هم دسترسی داشته باشین.
اینم لینک مستقیم دانلود آخرین ورژن با قابلیت resume :

http://vip-sat4u.com/0x14/www.sat4u.ir_iPhone_Pc_Suite_v2.7.0.112_By_ase_pase.exe

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا اگه sync کنیم برنامه های قبلیمون پاک نمیشه ؟

شما وقتی iPod یا iPhone رو به iTunes متصل می کنید،اول یه بک آپ می گیره،هر چیز جدیدی هم روش باشه کپی می کنه تو iTunes.بعدش می تونید با خیال راحت هم برنامه های جدید بریزید و هم چیزای دیگه Sync کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر