آموزش نصب بازی و برنامه در iPhone

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
با تشكرنحوه نصب از روي PC به چه شكله ؟؟؟ ريختن اهنگ ؟؟؟
اگه با iTunes مشکل دارید میتونید با برنامه PC suit برنامه هاتون رو توی installous بریزید و از طریق اون نصب کنید.موزیک هم باهاش میشه ریخت
برنامه رو تو سایت pandaapp از بخش دانلودش با نام 91pc suit پیدا کنید و دانلود کنید.

ferro

کاربر سایت
Jun 25, 2010
12
نام
mohammad
سلام دوستان 3 تا سوال خواهش میکنم جواب بدین
1: من iphone 5 دارم دقتی میخوام از app store خرید یا دانلود کنم هر بازی یا اپ بالای 1 ساعت و بعضیاش مثل real racing 3 یا infinity blade بالای 5 ساعت طول میکشه تازه به نصف میرسه بعدش هی میگه connection failed یا مثلا google map رو اصلا از همون اولش fail میده اما با iphone 4s خواهرم خیلی سریع و بدون مشکل دانلود میکنه همه چیزو (جفتمونم jailbreak نکردیم)
2:من پسورد apple ID مو فراموش کردم رفتم یه جدید ساختم حدود 8 دلارمم پرید و دیگه نمیتونم قبلیارو اپدیت کنم اما رفتم app store رو اپدیت با اینکه id جدید دارم و با این id جدیده کلی برنامه و اپ خریدم ولی وقتی میخوام app store رو اپدیت کنم ازم پسورد id قبلیرو میخواد چکار کنم که بتونم app store رم رو اپدیت کنم
3:من وقتی با itunes کامپیوترم برنامه ای رو دانلود میکنم بعدش inistall میکنم بعد apply میکنم وقتی sync میکنم همه مراحل که رد میشه میرسه به transfer کردن یهو مپره میره مرحله بعدی و هیچ فایلی اضافه نمیشه چکار باید بکنم?

aref.moradi

کاربر سایت
Dec 16, 2012
3
نام
عارف
خب حجم بعضي برنامه ها زياد و دانلودش طول ميكشه البته سرعتي كه اپ استور به ايران ميده خيلي كمتر واسه همينم دانلودش خيلي زمان ميبره در مورد فراموشي پسورد اگه پسورد رو اشتباه بزني سوال ميكنه ايا يادتون رفته اگه جوابتون مثبت باشه يه لينك به ايميلي كه باهاش ثبت نام كردين ميفرسته و ميتونيد پسوردتونو ريست كنيد در مورد مشكل سوم ورژن اون برنامه هاييكه دانلود ميكنيد به ورژن گوشيتون نميخوره واسه همين نصب نميشه

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام دوستان 3 تا سوال خواهش میکنم جواب بدین
1: من iphone 5 دارم دقتی میخوام از app store خرید یا دانلود کنم هر بازی یا اپ بالای 1 ساعت و بعضیاش مثل real racing 3 یا infinity blade بالای 5 ساعت طول میکشه تازه به نصف میرسه بعدش هی میگه connection failed یا مثلا google map رو اصلا از همون اولش fail میده اما با iphone 4s خواهرم خیلی سریع و بدون مشکل دانلود میکنه همه چیزو (جفتمونم jailbreak نکردیم)
2:من پسورد apple ID مو فراموش کردم رفتم یه جدید ساختم حدود 8 دلارمم پرید و دیگه نمیتونم قبلیارو اپدیت کنم اما رفتم app store رو اپدیت با اینکه id جدید دارم و با این id جدیده کلی برنامه و اپ خریدم ولی وقتی میخوام app store رو اپدیت کنم ازم پسورد id قبلیرو میخواد چکار کنم که بتونم app store رم رو اپدیت کنم
3:من وقتی با itunes کامپیوترم برنامه ای رو دانلود میکنم بعدش inistall میکنم بعد apply میکنم وقتی sync میکنم همه مراحل که رد میشه میرسه به transfer کردن یهو مپره میره مرحله بعدی و هیچ فایلی اضافه نمیشه چکار باید بکنم?

در جواب سوال اخرتون به جای itunes برنامه iTools ورژن 2013 رو دانلود کنید و براحتی هر برنامه - موزیک - اهنگی که خواستید نصب یا پاک کنید بدون مشکل سینک و .... در برنامه ای مثل Itunes
برنامه فوق العاده هست و کار باهاش خیلی راحته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر