آموزش شبیه سازی F.W 3.xx

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
میلاد جان من fw 3.02 با روشی که هومن توضیح داده رو ریختم واسه یکی از دوستام...حالا اگه بخوام OE بریزم واسش باید چیکار کنم؟؟؟ 1.5 بود قبلا...

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
میلاد جان من fw 3.02 با روشی که هومن توضیح داده رو ریختم واسه یکی از دوستام...حالا اگه بخوام OE بریزم واسش باید چیکار کنم؟؟؟ 1.5 بود قبلا...
اکر از 3.02 استفاده میکنی با دوهوک برو بیرون وداحل fw1.50 شو و کلا مموری رو فرمت کن حالا برو و OE رو دانلود کن و داحل psp نصب کن همین فقط باید داحل ورژن 1.50 باشی تا بشه .

بدش هم به OE -B تبدیل کن که بتوی ps1 بازی کنی

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
بچه ها psp من وسط انجام این کار خاموش میشه اشکال از کجاست ؟ :confused:

شما از روش میلاد که تو صفحه اوله استفاده میکنی؟؟ اون احتمال خاموشی رو داره...از روشی که صفحه قبل هومن نوشته از اون استفاده کن...در ضمن من OE رو بهت پیشنهاد میکنم!!!

آخرین ویرایش:

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
نه اگه درست انجام بدین خاموشی نداره !!!
در ضمن میلاد گفت از هون روش برید ولی شما نباید روی 302 درست کنیدا باید روی 303 درست کنید (منظورم ÷وشش هستا) انو که میدونستین . نه !

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
tanbal جان PSAR DUMPER رو اجرا می کنم ارور 8002014C رو میده
اگه برنامه اجرا نمیشه که حتما یه جایی رو اشتباه کردی تو کپی کردن چون برنامه سالمه , من یکمی سرم شلوغه وگرنه اموزش شبیه ساز سازی 3.03 رو هم میزاشتم (ولی با قبلی فرق نمیکنه)

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
به umd ربطی نداره , شارژ داشته باشه
بعد اون فایل هایی که انپک کردی رو باید تو مموری بریزی نه تو game بعد برنامه رو اجرا کن . کار برنامه که تمام شه خود به خود به منو بر میگرده بعد psp رو به کامپیوتر وصل کن باید یه پوشه ی جدید با نام f0 ساخته شده باشه بعد این پوشه رو باید توی پوشه ی dh توی 303 کپی کنید (برنامه ی دوهک) و ....

solari

کاربر سایت
Jan 3, 2007
29
من دستگاهمو از 1.5 به 2 تبدیل کردم.بعد بازیارو نمی تونستم بیارم.
رفتم تو سایت http://www.us.playstation.com/PSP/Do...s/SystemUpdate
دیدم آخرین ورژن 3.03 اومده firmware رو دانلود کردمو ریختم تو دستگاه.
حالا نه می تونم دامپر کنم که devhook بریزم نه می شه به oe تبدیلش کرد .
به یگانه زنگ زدم گفت نمیشه رفتم پایتخت همه مغازه هاش رفتم اونا گفتن وایس تا 2 ماه دیگه
downgrade بیاد. خیلی نیاز به کمک دارم. یکی کمکم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر