آموزش شبیه سازی F.W 3.xx

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
آمزش شبیهساز , سازی F.W 3.02

برای اینکار شما به 3 برنامه احتیاج دارید :
1- F.W 3.02
2-PBP Unpacker
3-Devhook v0.51

- قسمت اول (Extract کردن F.W 3.02)
برای اینکار اول Eboot 3.02 را در مکان خاصی (مثلا دسکتاپ) از حالت فشرده خارج کنید. برنامه ی PBP Unpacker رو اجرا کرده و Eboot 3.02 را از طریق گزینه ی Open انتخاب کنید و بعد روی Extract کلیک کنید و بعد یه مسیر را به او بدهید تا فایل های استخراج شده را در انجا قرار دهد (دسکتاپ) , حالا باید 4 فایل در دسترس شما قرار گرفته باشد با نام های DATA.PSP-DATA.PSAR-PARAM.SFO-ICON0.PNG

2yniha8.jpg

- قسمت دوم (PSAR Dumper)
اول PSP خود را فرمت کنید وبرنامه ی PSAR Dumper رو در PSP خود بریزید.
بعد اون 4 تا فایلی را که استخراج کردین رو تو مموری کپی کنید, حالا PSAR Dumper را از داخل PSP اجرا کنید.بعد از این که یک صفحه ی سیاه رنگ با نوشته های سفید ضاهر شد در انجا دکمه ی X رو بزنید .حالا برنامه شروع به کار کردن و استخراج فایل میکند در اخر خودبه خود PSP به منو های flash اصلی برمیگرده .حالا PSP رو به PC وصل کنید میبینید که یه پوشه با نام F0 درست شده است .
حالا برنامه ی devhook را استخراج کرده و پوشه های Game-dh-fbm رو در مموری کپی کنید , مخلفات پوشه ی F0 رو در مسیر J:\dh\302\f0 کپی کنید (درایو USB شما ممکنه چیز دیگه ای باشه),(دقت داشته باشید که در مسیر J:\dh\302\f0\kd 9 فایل متنی وجود داشته باشد).
- قسمت سوم(تغییر در مکان فایل ها)
نکته:فقط کپی کنید , کات نه!
اول فایل reboot رو از داخل پوشه ی f0 را در کنار پوشه های f0وf1 کپی کنید.
فایل های data1-2 رو هم از مسیر J:\dh\302\f0\PSARDUMPER به کنار پوشه های f0-1 کپی کنید.
در کنار پوشه های f0-1 پوشه ای با نام ipl بسازید و فایل های part1_psp_nandipl-2-3 وpsp_nandipl رو از مسیرJ:\dh\302\f0\PSARDUMPER در پوش ای که ساخته اید(ipl) کپی کنید.

348n5h2.jpg

- قسمت چهارم (Devhook
Devhook را اجرا کنید, از منوی flash install گزینه ی اول رو انتخاب کنید .یک صفحه ی سیاه رنگ با نوشته های سفید و قرمز ضاهر میشه که در اینجا باید دکمه ی دایره را بزنید و 1ثانیه نگه دارید (شارژ وصل باشه), بعد از انجام پایان عملیات با زدن هر دکمه ای باز به منوی اصلی devhook بر میگردید در اینجا وارد منوی firmware شده و f.w 3.02 را انتخاب و در اخر روی start devhook کلیک کنید.
نکته:
- چون برای اولین بار f.w لود میشه باید تنظیمات اولیه رو انجام بدید
- در XMB از کلید home برای تغییرات در devhook میتونید استفاده کنید (با 333مشکلی نداره)
- کلید select کار home را انجام میدهد
- با این روش f.w 3.01-2.82 و ... هم اجرا میشوند.

میلاد & هومن
---------------------------------
بازم ببخشید که دیر شد!

آخرین ویرایش:

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
يه سؤال دارم
ميشه بعد از اينكه همه اينكارا رو كرديم ، از اينها يه كپي بگيريم توي HARD تا هر وقت خواستيم مموري رو FORMAT كنيم و خواستيم دوباره UPDATe كنيم ، انقدر دردسر نكشيم ؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
يه سؤال دارم
ميشه بعد از اينكه همه اينكارا رو كرديم ، از اينها يه كپي بگيريم توي HARD تا هر وقت خواستيم مموري رو FORMAT كنيم و خواستيم دوباره UPDATe كنيم ، انقدر دردسر نكشيم ؟
بله, میشه !

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
میلاد جان میشه یکمی از امکانات ورژن 3 نسبت به ورژن هایه قبلی بگی؟:confused:

کاشکی یه لینک دانلود از برنامه هایه مورد نیاز شبیه ساز fw 3.02 رو برای ما ( گلاب به روتون) dial up دارا میزاشتین :blushing:

این شبهساز ps1 که سونی تو ورژن 3 گذاشته میتونه همه بازی های ps1 رو اجرا کنه یا فقط همونایی که تو سایت خودش قرار میده ؟ سرعتش چه قدره ؟ کند که نیست ؟:confused:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
میلاد جان میشه یکمی از امکانات ورژن 3 نسبت به ورژن هایه قبلی بگی؟
کنترل برای PS3 - اضافه شدن قسمت Visual Player (رقص نور در هنگام گوش دادن موزیک)-قابلیت تنظیم کردن UMD™ Auto-Start که umd خود به خود اجرا نشه-اضافه شده قسمت camera و ...
قابلیت های اضافه شده ی f.w 3.02
Network :
[Remote Play] has been added as a feature.
[Online Instruction Manuals] has been added as a feature.
[Set Timer] has been added as a feature under [RSS Channel].
Music :
[Visual Player] has been added as a feature.
Three-speed fast forward and fast reverse has been added as a feature under [Music].
Photo :
[Camera] has been added as a feature.
Settings :
[UMD™ Auto-Start] has been added as a feature under [System Settings].
Other :
New for 3.02: A security patch has been added to address security vulnerabilities in the system software.
Hints :
If your PSP® system software version is 3.02 (or later), you do not need to perform this update. To check the version of your system software, go to [Settings] > [System Settings] > [System Information]. The information is shown in the System Software field.
Depending on the software title, you may not be able to play without first updating the system software.
This system software update includes all features contained in previous versions.
Depending on the system software version, screen images shown here may be different from the actual product.
To connect to the Internet using your system, you must be within range of a wireless access point (or hotspot) that allows connections to the Internet.
کاشکی یه لینک دانلود از برنامه هایه مورد نیاز شبیه ساز fw 3.02 رو برای ما ( گلاب به روتون) dial up دارا میزاشتی
DevHook v0.51.0100
PSAR Dumper
PBP Unpacker
ّF.W 3.02
http://www.psp-hacks.com/file/937
من خودم هم dial up دارم اینجا adsl نداره :p
این شبهساز ps1 که سونی تو ورژن 3 گذاشته میتونه همه بازی های ps1 رو اجرا کنه یا فقط همونایی که تو سایت خودش قرار میده ؟ سرعتش چه قدره ؟ کند که نیست ؟
من هنوز اصلا سراغ این نرفتم و در حال حاضر اطلاعاتی در مورد این ندارم . ولی اینجور که معلومه به این راحتی ها هم نیست !
PLAYSTATION®Network titles are now supported.
PLAYSTATION®Network titles* can now be downloaded via the PLAYSTATION®3 system.
* The term “PLAYSTATION®Network titles” refers to PlayStation format software (PS one games) downloaded from PLAYSTATION®Store and PSP format games distributed electronically. Note that when playing on a PSP® system, system software version 3.01 or later is required.

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
منظورت اینه که دوباره از اول باید تنظیمات رو انجام بدی هر وقطی که 3.02 xmb رو اجرا میکنی ؟! نه 1بار کافیه دیگه تنظیمات رو نمیخواد . شما برای خارج شدن از f.w 3.02 از منوی خود devhook استفاده کنید.
تمام این عملیات ها (یعنی ذخیره ی تنظیمات شما) در پوشه ی flash1 درون dh ذخیره میشه !حالا شما نگاه کن کجا رو اشکال داری

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
میشه یه کاری کرد که فلش پلیر و وی ام ای پلیر فعال شه ؟
شدن که میشه ولی چون 3.02 جدیده یکم پیدا کردن registry سخته ولی پیدا کردم میزارم.
اگه 3.2 رو داشته باشیم برای اجرای بازیها به مشکل برخورد نمیکنیم؟؟؟؟
نه

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
یک برنامه ی راحت برای شبیه ساز سازی 3.02 که همه ی کار ها رو خودش انجام میده و شما در خر باید f.w خود را انتخاب کنید.
2.80-3.02 DevHook Firmware Installer
لینک دانلود:
http://dl.qj.net/dl.php?fid=11705
فقظ شما باید eboot f.w خودتون رو تو مموری کپی کنید !

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
آقا ميلاد من يه سؤال دارم
من وقتي اولين بار 3.02 راو با روش شما اجرا كردم، هم وقتي اومد توي 3.02 هم وقتي ازش خارج شدم كه برم توي 1.5 ، يه صفحه آبي رنگ كه به چند زبون يه چيزايي بلغور كرده ، اومدش ، ولي بعدار اون ديگه هيچوقت نيومدش
چرا ، آيا مشگلي پيش نميادش كه ؟ :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر