آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
ریجن اکانت تو سرور بازی تاثیر داره ؟م3لا ریجن 1 امریکا اکانت بسازیم رو ریجن بازی که 2 باشه سرور انلاین بازی میره امریکا یا اروپا
یعنی سرور بازی رو اکانته یا بازی؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ریجن اکانت تو سرور بازی تاثیر داره ؟م3لا ریجن 1 امریکا اکانت بسازیم رو ریجن بازی که 2 باشه سرور انلاین بازی میره امریکا یا اروپا
یعنی سرور بازی رو اکانته یا بازی؟
نه نه دوسته من اشتباه برداشت نکن
سرور بازی ربط داره نه اکانتون بازی هر ریجنی باشه اون وصل میشه به اون منطقه دنیا اروپا یا امریکا و یا استرلیا و یا اسیا

aminmilad

کاربر سایت
Nov 19, 2012
3
دوستان اگه کسی میتونه به من کمک کنه من میخوام اکانت بسازم اصلا وارد این مراحل نمیشم یه پیغام اینجوری برام میاد asystem update is required go to setting system update در ضمن cfw 4.46 دارم اسپوفم نصب نکردم کمک کنید لطفا

- - -ویرایش - - -

من میخوام اکانت بسازم اصلا وارد این مراحل نمیشم یه پیغام اینجوری برام میاد asystem update is required go to setting system update در ضمن cfw 4.46 دارم اسپوفم نصب نکردم کمک کنید لطفا

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان اگه کسی میتونه به من کمک کنه من میخوام اکانت بسازم اصلا وارد این مراحل نمیشم یه پیغام اینجوری برام میاد asystem update is required go to setting system update در ضمن cfw 4.46 دارم اسپوفم نصب نکردم کمک کنید لطفا

- - -ویرایش - - -

من میخوام اکانت بسازم اصلا وارد این مراحل نمیشم یه پیغام اینجوری برام میاد asystem update is required go to setting system update در ضمن cfw 4.46 دارم اسپوفم نصب نکردم کمک کنید لطفا

دوست من فریمور حال حاظر 4.50 است و شما هم باید کاستوم فریمور 4.50 رو آپ بزنید.سوالی داشتین تویه این تاپیک هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور* بپرسین تا راهنمایتون کنم چون سوال شما به این تاپیک مربوط نمیشه

aminmilad

کاربر سایت
Nov 19, 2012
3
ممنون از راهنماییت فک کنم با این کار مشکلم حل شه

دوستان یه راهنمایی دیگه میخوام وقتی میخوام اکانت بسازم از DNS ایراد میگیره اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم بزرگواران

Last edited by a moderator:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
من خیلی وقت پیش اکانت امریکا ساختم امروز یه اکانت دیگه برا انگلیس درست کردم از کجا بغهمم که اکانت اولیم اکانت اصلیم هست؟
اخه میخوام اکانت اولیم که برا امریکا هست رو اکانت اصلیم معرفی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام
من خیلی وقت پیش اکانت امریکا ساختم امروز یه اکانت دیگه برا انگلیس درست کردم از کجا بغهمم که اکانت اولیم اکانت اصلیم هست؟
اخه میخوام اکانت اولیم که برا امریکا هست رو اکانت اصلیم معرفی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

برای استفاده از یک اکانت دیگه باید یک یوزر دیگه ساخت، بنابراین اکانت اصلیتون توی یوزر اولیتونه.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
دوستان عزیز من میخوام اکانت بسازم واسه ps4
تمام مراحل رو هم میدونم منتهی این تاییدیه به ایمیلم فرستاده نمیشه که تایید بزنم و مراحل رو ادامه بدم
بادو ایدی مختلف اقدام کردم اما تاییدیه نمیفرسته!
ممنون میشم راهنمایی کنید که چکاری باس انجام بدم
سپاس

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عرض ادب
دوستان عزیز من میخوام اکانت بسازم واسه ps4
تمام مراحل رو هم میدونم منتهی این تاییدیه به ایمیلم فرستاده نمیشه که تایید بزنم و مراحل رو ادامه بدم
بادو ایدی مختلف اقدام کردم اما تاییدیه نمیفرسته!
ممنون میشم راهنمایی کنید که چکاری باس انجام بدم
سپاس
با هیلتر شکن امتحان کردی با اون امتحان کن ببین تاییده رو برات میفرسته یا نه
من یادمه قبلا تاییده نمیخواست ولی ع شما میگی میخواد پس حتما میخواد دیگه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با هیلتر شکن امتحان کردی با اون امتحان کن ببین تاییده رو برات میفرسته یا نه
من یادمه قبلا تاییده نمیخواست ولی ع شما میگی میخواد پس حتما میخواد دیگه
تشکربابت اینکه قصد کمک دارید
پ.ن:فکر نمی کنم قندشکن کمکی کنه چون فرضا وقتی با کنسول اقدام به ساخت میکنی هیچ مشکلی وجود نداره الی این تایید شدن ایمیل که نیازی به قند شکن نداره
فکر میکنم سونی باس سریع تایید کنه که فعلا معلوم نیست چرا آنقدر تاخیر انداخته!
پ.ن:دوستان و مدیران عزیز ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
تشکربابت اینکه قصد کمک دارید
پ.ن:فکر نمی کنم قندشکن کمکی کنه چون فرضا وقتی با کنسول اقدام به ساخت میکنی هیچ مشکلی وجود نداره الی این تایید شدن ایمیل که نیازی به قند شکن نداره
فکر میکنم سونی باس سریع تایید کنه که فعلا معلوم نیست چرا آنقدر تاخیر انداخته!
پ.ن:دوستان و مدیران عزیز ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید
شاید تو اپدیت اخری اضافه کردن این تایید ایمیل رو!
من دو روز قبل از اپدیت اخری به راحتی 3 تا اکانت با خوده ps4 با ریجین های مختلف واسه دوستم ساختم و تایید ایمیل هم نخاست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شاید تو اپدیت اخری اضافه کردن این تایید ایمیل رو!
من دو روز قبل از اپدیت اخری به راحتی 3 تا اکانت با خوده ps4 با ریجین های مختلف واسه دوستم ساختم و تایید ایمیل هم نخاست.

چه خوب
دو روز پیش خریدم دیروز نت رو که اوکی کردم اپدیت اومد زدم آپ کردم!
کاش قبلش ردیف میکردم :D
از طریق پی سی هم خواستم اقدام کنم اون صفحه sign in کلا بالا نمیومد واس همین کلا بیخیال ساخت از طریق پی سی شدم.
ممنون میشم اگه یه اماری واسم بگیری که اینو ردیف کنم.

پ.ن:آقا با کامپیوتر یه دونه به هزار زحمت ساختم.ممنون همگی

آخرین ویرایش:

chatrasham

کاربر سایت
May 31, 2012
51
نام
امین ایزدیار
سلام...
من تا به حال با PS3 آنلاین نشدم.....
PS3 م کپی خوره و فریمورش Rebug 4.46 هستش.
روی ps4 یه اکانت ساختم و میخوام تروفی های ps3 م رو واردش کنم.....میتونم با ps3 آنلاین شم و تروفی هارو وارد اکانت کنم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر