آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ببین دوست عزیز
من خودم از اولین کسایی بودم که با PS3Prox کار میکردم
مدت زیادی میشه کاری باهاش نداشتم
الان اومدم آپدیت گاد اف وار اسنشن رو دانلود کنم
با PS3Prox لینک رو گرفتم و با IDM دانلود کردم
بعد اومدم انتقال بدم متوجه شدم دوباره دارهاز اینترنت میگیره نه از PC من
بعد اومدم این تاپیک رو دیدم
کل صفحاتو خوندم فقط یه سوال برام پیش اومد برای دانلود فایل هایی مثل آپدیت با پچ که گزینه ای برای ریزوم یا پوز نداره و فقط یه کنسل داره باید چکار کرد ؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
کل صفحاتو خوندم فقط یه سوال برام پیش اومد برای دانلود فایل هایی مثل آپدیت با پچ که گزینه ای برای ریزوم یا پوز نداره و فقط یه کنسل داره باید چکار کرد ؟

مگه اسپویله این رنگی نوشتی :d الان این برنامه مشکل پیدا کرده بعد آپدیت سونی و دیگه نمیشه اپدیتارو با pc گرفت :d با یه برنامه که یکی دیگه بچه ها داده بود میشه فقط بازی هارو انتقال داد با dlc
البته اینو نمیدونم اونایی که عضو پلاس سونی هستند میتونن آپدیتو بیارن توو بکگراند یا نه !!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مگه اسپویله این رنگی نوشتی :d الان این برنامه مشکل پیدا کرده بعد آپدیت سونی و دیگه نمیشه اپدیتارو با pc گرفت :d با یه برنامه که یکی دیگه بچه ها داده بود میشه فقط بازی هارو انتقال داد با dlc
البته اینو نمیدونم اونایی که عضو پلاس سونی هستند میتونن آپدیتو بیارن توو بکگراند یا نه !!
پلاس ها ميتونند .
Ps proxy هم كار ميكنه بچه ها توضيح كاملشو گذاشتن صفحه هاي قبل.

آخرین ویرایش:

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان
من هم این نرم افزار و هم helper رو گرفتم اما فایل .html رو نمیده و مینویسه fail
ممنون میشم کمک کنید ......تمام راه ها رو درست رفتم ...اپدیت رو دانلود کردم لینک هم گرفتم ...............> میخوام اپدیت بازی رو انتقال بدم

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان
من هم این نرم افزار و هم helper رو گرفتم اما فایل .html رو نمیده و مینویسه fail
ممنون میشم کمک کنید ......تمام راه ها رو درست رفتم ...اپدیت رو دانلود کردم لینک هم گرفتم ...............> میخوام اپدیت بازی رو انتقال بدم
از کدوم طریق میگی مشکل داره؟!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بدشانس تر من هم هست پلاس خریدم caveدانلود کردم اومدم بازی کنم هاردم فورمت شد تمام ابدیت های بازی پرید
اومدم از این روش استفاده کنم مودم یک جای لن بشتر نداره یعنی راهی نیست که بشه من از این روش استفاده کنم

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
من سخت درگیر اینم موندم که بازیو با ps3 دانلود کنم یا pc اگه کسی تازه تست کرده بگه (البته با ps3helper و ps3proxy)
واقعا حیاتی هست.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
عزیزان من چند بار قبلا با ps3proxy.gui کار کردم و عالی کار کرد. میخوام بدونم الان هم میشه یه بازی رو با pc دانلود کنم بعد انتقال بدمش؟ یا پچ بازیا؟

- - -ویرایش - - -

آخه 2 july دموی Gran Turismo 6 میاد :)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
از اخرین روش ارائه شده تو چند صفحه قبل همونی که تو انجن ویتا هست
ببین از روش اقا سجاد برو همون برنامه psn download manager من خودم چند تا بازیرو از این روش انتقال دادم خیلی هم راحته فقط کافیه یه بار انجام بدی
در مورد پتچ ها هم فک کنم همین روش جواب بده اخه من اومد یه بار امتحان کردم دیدم به لیست دانلود برنامه psn download manager اضافه شد و داشت دانلود میکرد دیگه حوصله نداشتم کنسل کردم
ولی فک کنم بشه شما که 15 بار امتحان کردی یه بارم با این برنامه امتحان کن:d

- - -ویرایش - - -

بدشانس تر من هم هست پلاس خریدم caveدانلود کردم اومدم بازی کنم هاردم فورمت شد تمام ابدیت های بازی پرید
اومدم از این روش استفاده کنم مودم یک جای لن بشتر نداره یعنی راهی نیست که بشه من از این روش استفاده کنم
نه داداش باید حداقل یا یه جای usb یا وایرلسی چیزی باشه که بشه با یه لن خالی نمیشه

- - -ویرایش - - -

من سخت درگیر اینم موندم که بازیو با ps3 دانلود کنم یا pc اگه کسی تازه تست کرده بگه (البته با ps3helper و ps3proxy)
واقعا حیاتی هست.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
اقا از pc بگیر مشکلی نیست من خودم امتحان کردم با همین برنامه PSNDM میتونی راحت منتقل کنی بازیو

- - -ویرایش - - -

عزیزان من چند بار قبلا با ps3proxy.gui کار کردم و عالی کار کرد. میخوام بدونم الان هم میشه یه بازی رو با pc دانلود کنم بعد انتقال بدمش؟ یا پچ بازیا؟

- - -ویرایش - - -

آخه 2 july دموی Gran Turismo 6 میاد :)
اره میشه همین بالا توضیح دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر