آموزش تعویض هارد PS3

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان
دوستم یه دونه ps3 fat داره یه هارد 40 داره حالا میخوایم هارد رو 500 گیگ کنیم ، همه مراحل رو درست رفتم حالاوقتی هارد رو میزارم ، میگه که باید فریمور 4.76 رو نصب کنی ، . میخواستم بدونم اگر اینو نصب کنم کپیخوریش میپره؟؟ ؟
کسی لینک در دانلود یه فریمور نداره بهم بده که مشکلی ایجاد نکنه؟؟؟ ؟؟؟؟
شما بهتره 4.82 ریباگ نصب کنی تو اینترنت سرچ کنی هست
برو تو سایت rebug.me

• Like
Reactions: se.phi.roth

pouya.nedaei

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
سلام دوستان من یه کپی خور 4.82دارم میخوام هاردشو از 80به 500ارتقا بدم میشه این کارو کرد؟ بعدش باید چیکار کرد تا دستگاه دوباره راه بیوفته

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان من یه کپی خور 4.82دارم میخوام هاردشو از 80به 500ارتقا بدم میشه این کارو کرد؟ بعدش باید چیکار کرد تا دستگاه دوباره راه بیوفته
میشه. هارد رو تعویض کن cfw 4.82 رو بگیر بریز رو یه فلش (فرمتش fat 32 باشه) دستگاه رو روشن کنی خودش پیغام اپدیت به 4.82 یا بالاتر میده که بزنی فریمور دوباره نصب میشه و دوباره راه اندازی میشه.
بسیار ساده است اگر به راهنمایی بیشتری نیاز داشتی می تونی از you. Tub. E استفاده کنی.

pouya.nedaei

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
میشه. هارد رو تعویض کن cfw 4.82 رو بگیر بریز رو یه فلش (فرمتش fat 32 باشه) دستگاه رو روشن کنی خودش پیغام اپدیت به 4.82 یا بالاتر میده که بزنی فریمور دوباره نصب میشه و دوباره راه اندازی میشه.
بسیار ساده است اگر به راهنمایی بیشتری نیاز داشتی می تونی از you. Tub. E استفاده کنی.
ممنون از کمکتون.اپدیت رو باید از روی فلش بکنی یا باید به اینترنت وصلش کنی اگه ورژن بالا تر بده اون ورژن باعث نشه دستگاه اورجینال خور بشه؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ممنون از کمکتون.اپدیت رو باید از روی فلش بکنی یا باید به اینترنت وصلش کنی اگه ورژن بالا تر بده اون ورژن باعث نشه دستگاه اورجینال خور بشه؟
نه به نت وصلش کنی که اپدیت اورجینال دانلود میکنه،کلا دستگاه رو به نت وصل نکن(موقع اپدیت هم دیسک داخل کنسول نباشه)
شما فقط باید cfw بریزی که همون فریمور کپی خوره.
کاستوم فریمور Rebug 4.82 Cobra برای PS3

• Like
Reactions: pouya.nedaei

pouya.nedaei

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
هارد ps3چجور هاردیه برای تهیه باید همون هارد لبتاب بگم؟اخه خیلی از خدمات کامپیوتری ها نمیدونن یا هاردش با لبتاب فرق می‌کنه میشه اسم و یا مدل هارد رو راهنماییم کنید

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
هارد ps3چجور هاردیه برای تهیه باید همون هارد لبتاب بگم؟اخه خیلی از خدمات کامپیوتری ها نمیدونن یا هاردش با لبتاب فرق می‌کنه میشه اسم و یا مدل هارد رو راهنماییم کنید

درود

بله باید هارد 2.5 اینچی بگیرین که به اصطلاح همون هارد لپ تاپ میشه. البته ssd هم میتونین بگیرین که لودینگ ها و نصب گیم سریع تر باشه. ترجیحا هم خودتون نصب نکنین، اگر تهران هستید هارد رو تهیه کنین ببرین کنسول رو سمت توپخونه که براتون تعویض کنن.

موفق باشید :Rose:

• Like
Reactions: pouya.nedaei

pouya.nedaei

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
سلام من یه کپی خور 4.82دارم وقتی فلش میزنم محتویاتش و برام میاره توی مدیریت فایل ولی هارد اکسترنال وصل میکنم برام بالا نمیاره هارد اکسترنال روشن میشه ولی توی مدیریت فایل اتفاقی نمیوفته باید چیکار کنم؟ ممنون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام من یه کپی خور 4.82دارم وقتی فلش میزنم محتویاتش و برام میاره توی مدیریت فایل ولی هارد اکسترنال وصل میکنم برام بالا نمیاره هارد اکسترنال روشن میشه ولی توی مدیریت فایل اتفاقی نمیوفته باید چیکار کنم؟ ممنون
این سه مورد به فکرم میرسه یا سیم هاردت خرابه یا خوده هاردت خرابه یا هاردت به ps3 نمیخوره با هارد بازیاتو بریز رو فلش با pc از فلش استفاده کن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
میخوام هارد ۱ ترابایت بندازم اما میترسم ps3HEN و مولتی من و اپدیت های بازی هام بپره مشکلی نیست یا هست؟
قربان توصیه نمیکنم همچین کاری رو خودتون انجام بدید و بهتره دستگاهو با هاردش ببرید پشت شهرداری بدید براتون انجام بدن تا جایی هم که میدونم اگر هاردو عوض کنید همه اطلاعاتتون پاک میشه ولی بعدش دوباره میتونید هکش کنید به روش hen و مولتی من بریزید روش در ضمن هر هاردی به ps3 نمیخوره باید یه سری ویژگی ها مثل sata 3 و 2.5 inch head و ... داشته باشه تا بخوره و توصیه میکنم یه هارد پدر مادر دار ترجیحا western blue براش بخرید تا بعدا دچار مشکل نشید و دقت کنید هارد نو باشه از جای مطمین با گارانتی بخریدش هاردای ریفر تو بازار پرن که جالب نیستن البته اگر هنوز هاردشو تهیه نکردید

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان من قصد دارم هارد PS3 SUPER SLIMم رو دربیارم و از طریق PC فرمتش کنم و دوباره بذارمش تو دستگاه ایا این کار شدنیه؟ موقع فرمت هارد با PC باید از برنامه خاصی استفاده کنم یا نه با هر برنامه مخصوص فرمت هاردی میشه کار کرد؟ موقع فرمت باید تنظیمات خاصی به کار ببرم؟ و در اخر وقتی هاردو فرمت کردم و سرجاش گذاشتم چه کار باید بکنم؟ دستگاه رو روشن کنم و برم روی حالت SAFEMODE و اخرین OFW رو نصب کنم روش ؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
دوستان من قصد دارم هارد PS3 SUPER SLIMم رو دربیارم و از طریق PC فرمتش کنم و دوباره بذارمش تو دستگاه ایا این کار شدنیه؟ موقع فرمت هارد با PC باید از برنامه خاصی استفاده کنم یا نه با هر برنامه مخصوص فرمت هاردی میشه کار کرد؟ موقع فرمت باید تنظیمات خاصی به کار ببرم؟ و در اخر وقتی هاردو فرمت کردم و سرجاش گذاشتم چه کار باید بکنم؟ دستگاه رو روشن کنم و برم روی حالت SAFEMODE و اخرین OFW رو نصب کنم روش ؟
دورد
فورمت FAT32
مابقی داستان هم که درسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر