آموزش تعویض هارد PS3

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
هم 4.78 رو تست کرد هم 4.80 هیچکدوم جواب نداد البته ریباگ رو چون قبلن روش ریباگ بوده بنظرتون چیکار کنم :(
مشکلی نیست برا چنتا دستگاه منم پیش اومد
فرمویرای دیگه رو بریزین اگه درست نشد کاستوم ۳.۵۵ رو بریزین بعد اونو آپ کنین درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
منظورتون فریمورای دیگه رو بریزید کدوما هست ؟البته نسخه 3.55 روجرو دانگرید رو ریختم ارور 8002f225 رو داد
اگه هارد قبلیشو دارین دوباره عوضش کنین ۴.۸۰ بریزین بعد دوباره هارد جدید رو بزنین
تو دانگرید هم ارور داد ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

MR_HACK

کاربر سایت
Jan 11, 2014
13
حقیقتش دستگاه بریک شده بود چون نه صفحه اصلی رو میاورد نه محیط ریکاوری رو نه هیچی نشون نمیداد فقط صفحه اش سیاه بود ولی وقتی هاردو عوض کردم تونستم بعد سه چهار بار عوض کردن فریمور (بیشتر هم ریباگ نصب کردم که جواب نداد ) بالاخره 4.78 حبیب رو نصب کردم خداروشکر جواب داد و الان میتونم به محیط xmb و منوری ریکاوری دسترسی داشته باشم ضمن اینکه مولیتی من رو هم نصب کردم و pes16 رو نصب کردم و تونستم بازی کنم فقط مشکل گرافیک بازی هست گرافیکش خیلی کم هست دلیلش چیه یعنی ممکنه قطعه ای سوخته باشه ؟

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
حقیقتش دستگاه بریک شده بود چون نه صفحه اصلی رو میاورد نه محیط ریکاوری رو نه هیچی نشون نمیداد فقط صفحه اش سیاه بود ولی وقتی هاردو عوض کردم تونستم بعد سه چهار بار عوض کردن فریمور (بیشتر هم ریباگ نصب کردم که جواب نداد ) بالاخره 4.78 حبیب رو نصب کردم خداروشکر جواب داد و الان میتونم به محیط xmb و منوری ریکاوری دسترسی داشته باشم ضمن اینکه مولیتی من رو هم نصب کردم و pes16 رو نصب کردم و تونستم بازی کنم فقط مشکل گرافیک بازی هست گرافیکش خیلی کم هست دلیلش چیه یعنی ممکنه قطعه ای سوخته باشه ؟
خب خداروشکر مشکلتون حل شد حبیب از بقیه بهتره کلا
نه قطعه بسوزه که اصن ران نمیشه گرافیکش همینه دیگه

MR_HACK

کاربر سایت
Jan 11, 2014
13
چون من یک جا داده بودم درست کنه طرف وارد نبود زیاد گفت تصویر نمیده حتما مال پورت hdmi هستش من میگم ممکنه اون دستکاری کرده باشه ؟

تنظیمات گرافیکی نداره بازی ها که بشه تنظیمش کرد ؟

Last edited by a moderator:
  • Like

vahidprice

کاربر سایت
Nov 15, 2015
2
سلام دوستان.ببخشید چون باید کامل توضیح بدم متن طولانیه.
من یه ps3 slim 320gb کپیخور نرم افزاری rebug 4.76.1 دارم. قبلا rogero 4.55 بود خودم آپدیت کردم. مدتی بود که توی بازی های سنگین مثل gow3،بازی بعضی اوقات لگ داشت و صدای دیالوگ کارکترها در بازی رو چند بار پخش میکرد. این مشکل در بازی های اوپن ورد مثل gtav و watch dogs نبود. بعد متوجه شدم هنگامی که این مشکل رخ میده چراغ اندیکاتور هارد داخلی بصورت یکسره برای چند ثانیه تا یک دقیقه روشن میمونه! فکر کردم ایراد از دیتای بازی هاست و اهمیت ندادم. به مرور این مشکل توی بقیه بازیها هم رخ داد و هی بیشتر شد تا اینکه حتی توی محیط xmb هم پر از لگ شده و دستگاه هم دیر میاد بالا هم دیر خاموش میشه هم دیر مولتیمن و بازیها رو لود میکنه. حتی آیکون های تروفی ها رو هم دیر لود میکنه! و چراغ هارد اینترنال تقریبا همیشه روشنه. کار به جایی رسید که هربار کنسول رو روشن میکردم، می نوشت اطلاعات خراب شده و باید restore file sistem کنید و وقتی عمل restore تمام میشد و restart میکرد، دوباره مینوشت فایل سیستم خرابه و باز همون چرخه...
یه هارد 160gb گذاشتم توی دستگاه و از safe mode فرمور رو نصب کردم و دیدم دستگاه مثل ساعت کار میکنه!هارد خودمو فرمت کردم و با برنامه hdd tune اسکن کردم و سالم سالم بود!
حالا وقتی دوباره هاردو میذارم تو دستگاه بعد 4 ثانیه، پاور برق دستگاه رو قطع میکنه و چراغ I/0 کلا خاموش میشه.
1. اون مشکل کلی از چیه؟
2. الان چکار کنم که هاردو بشناسه؟
ببخشید که طولانیترین متنو نوشتم. اگه جزئیات دیگه ای لازمه در خدمتم.

• Like

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
سلام دوستان.ببخشید چون باید کامل توضیح بدم متن طولانیه.
من یه ps3 slim 320gb کپیخور نرم افزاری rebug 4.76.1 دارم. قبلا rogero 4.55 بود خودم آپدیت کردم. مدتی بود که توی بازی های سنگین مثل gow3،بازی بعضی اوقات لگ داشت و صدای دیالوگ کارکترها در بازی رو چند بار پخش میکرد. این مشکل در بازی های اوپن ورد مثل gtav و watch dogs نبود. بعد متوجه شدم هنگامی که این مشکل رخ میده چراغ اندیکاتور هارد داخلی بصورت یکسره برای چند ثانیه تا یک دقیقه روشن میمونه! فکر کردم ایراد از دیتای بازی هاست و اهمیت ندادم. به مرور این مشکل توی بقیه بازیها هم رخ داد و هی بیشتر شد تا اینکه حتی توی محیط xmb هم پر از لگ شده و دستگاه هم دیر میاد بالا هم دیر خاموش میشه هم دیر مولتیمن و بازیها رو لود میکنه. حتی آیکون های تروفی ها رو هم دیر لود میکنه! و چراغ هارد اینترنال تقریبا همیشه روشنه. کار به جایی رسید که هربار کنسول رو روشن میکردم، می نوشت اطلاعات خراب شده و باید restore file sistem کنید و وقتی عمل restore تمام میشد و restart میکرد، دوباره مینوشت فایل سیستم خرابه و باز همون چرخه...
یه هارد 160gb گذاشتم توی دستگاه و از safe mode فرمور رو نصب کردم و دیدم دستگاه مثل ساعت کار میکنه!هارد خودمو فرمت کردم و با برنامه hdd tune اسکن کردم و سالم سالم بود!
حالا وقتی دوباره هاردو میذارم تو دستگاه بعد 4 ثانیه، پاور برق دستگاه رو قطع میکنه و چراغ I/0 کلا خاموش میشه.
1. اون مشکل کلی از چیه؟
2. الان چکار کنم که هاردو بشناسه؟
ببخشید که طولانیترین متنو نوشتم. اگه جزئیات دیگه ای لازمه در خدمتم.
هاردت رو با نرم افزار Low level format فرمت کن و دوباره از طریق ریکاوری مد فریور رو نصب کن،احتمالا راه بیفته:-bd
http://dl2.soft98.ir/soft/h/HDD.Low.Level.Format.Tool.4.40.rar

• Like

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,685
نام
وحید
دوستان یکی از بچه ها اومده هاردو فرمت کرده بکاپ هم نگرفته الان که دستگاه رو روشن میکنه نصب فریمور تا 99 درصد میره بعد ارور میده و تو همین لوپ ادامه پیدا میکنه
ضمنا دستگاه تو ریکاوری نمیره و بعد از بوق دوم هم همین ارور پاربرجا هست کسی نطری نداره؟

آخرین ویرایش:
  • Like

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
هارد 40 گیگ رو با یه هارد 320 گیگ تعویض کردم
وقتی هارد 40 گیگ رو به لپ تاپ وصل میکنم شناسایی نمیشه، شناسایی نشدن به خاطر فرمت fat32 هارد هست، چطوری باید به ntfs تغییرش بدم تا توسط لپ تاپ شناسایی بشه

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هارد 40 گیگ رو با یه هارد 320 گیگ تعویض کردم
وقتی هارد 40 گیگ رو به لپ تاپ وصل میکنم شناسایی نمیشه، شناسایی نشدن به خاطر فرمت fat32 هارد هست، چطوری باید به ntfs تغییرش بدم تا توسط لپ تاپ شناسایی بشه
مشکلی نداره با برنامه های خاص که تعییر فرمت هستن میتوانی انجام بدی یکیشون هم که خودم من خیلی باهاش کار میکنم و راضی هستم اینه
Paragon Partition Manager ولی حواست باشه خراب کاری نکنی چون خوده منم اوایل خیلی خراب کاری کردم تا دستم راه افتاد باهاش
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر