آموزش تعویض هارد PS3

• Thread starter Thread starter ANBU
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یکی مارو هم راهنمایبی میکنه؟؟
من اینو تازه خریدم واسه همین زیاد سر در نمیارم
اگه بگید باید چجوری تک تک کارارو انجام بدم ممنون میشم
1. تو یه کول دیسک فایل آپدیتUS EU JP رو بگیر ریجن ها به ترتیب 3-2-1 هست نسبت به کنسولتون دانلود کنید فولدر ها هم به این شکل باشهcool disl drive:-->PS3-->UPDATE-->PS3UPDAT.PUP
اون ps3 و update فولدر هستن اون PS3UPDAT.PUP فایل اپدیته
2. کول دیسک رو وصل کن به دستگاه
3. دسته رو با کابل وصل کن به دستگاه
4. دستگاه رو با دکمه روش روشن کن
5. اون عکس که گزاشتی میاد استارت و سلکت روی دسته رو با هم بزن ازت سوال میپرسه هرچی سوال پرسید YES بزن بعد شروع میکنه به فرمت کردن هارد و نصب فریمور از رو کول دیسک
6. هارد که فرمت بشه و سیستم عامل نصب بشه بری تو منو همه چی تمومه
--------------------
نکته من آپدیت اصلی شماره 3.55 رو گزاشتم اگه کپی خور هستی اینو نصب کن بعد بده کپیخورش کنن اگه نه کپیخور نیستی ورژن 4.00 هست که لینکش این زیره به جای اون PS3UPDAT.PUP بالایی این زیری رو بزار تو فولدر UPDATE
US
EU JPریجن به ترتیب 1-3-2
مهمترین نکته آپدیت رو حتما متناسب با ریجن دستگاهت دانلود کن باز اگه جایی سوال داشتی بگو کمکت میکنم

مرسی
مال من کپی خور بود {با دانگل} تا قبل اینکه هاردش به مشکل بخوره
منم تمام تلاشم این بود که از کپی خوری نیوفته
چند جا هم بردم ولی وقتی این پیام رو دیدن http://up.vatandownload.com/images/bwm0c7gsn54smvjx22cy.jpg
گفتن دیگه از کپی خوری میفته
البته این همشهریای ما هم زیاد سر در نمیارن
ولی
شما میگی درست میشه؟؟
{این لینک ها هم کار نکرد}

مرسی
چند جا هم بردم ولی وقتی این پیام رو دیدن http://up.vatandownload.com/images/bwm0c7gsn54smvjx22cy.jpg
ولی
شما میگی درست میشه؟؟
لینک ها از کار افتاده و متاسفانه شما باید به ورژن 4 آپدیت کنی البته من تهرانم اگه بخوای فایلشو دارم برات بفرستم
3.55 رو دارم شما میتونی به 3.55 آپدیت کنی بعد بری کپیخوری رو تست کنی ببینی میشه یا نه اگه نشد اونوقت اوریجینالش میکنی
ببین شما به 3.55 آپدیت کنی بعد احتمالا بشه کپیخورش کرد من 3.42 هم دارم فکر کنم پایینتر هم داشته باشم
برو تو بخش PS3JAILBREAK بپرس ببین اگه میشه این کارو کرد بگو من فایلشو بدم بهت برو کاراشو انجام بده
نهایتش اینه که کنسولتو بفرست برام من برم برات ردیفش کنم

مرسی
ولی
شما میگی درست میشه؟؟

اگه از فریمور 3.41 استفاده میکردی اپدیت کن به 3.55 بعد cfw رو روش نصب کن

قابل توجه دوستانی که برای تعویض هارد مشکل دارن(شناخته نشدن هارد، نصب نشدن FW و ...)
قبل از هر چیز، هارد جدیدی که میخواهید استفاده کنید این تنظیمات رو روش باید اعمال کنید :
هاردو به کامپیوترتون وصل کنید و وارد cmd بشید و دستورات زیر رو به ترتیب شماره و خط به خط اجرا کنید:
1- diskpart
list disk -2 (لیست هاردهای متصل به کامپیوترو نشون میده)
3- select disk 1 (اگر دیسک مورد نظر شمارش 1 نبود شماره1 جلوی دستور رو به شماره دیسک مورد نظر تغییر بدید)
4- clean
select disk 1 -5 ( در اینجا هم باید شماره دیسک مورد نظر باشه)
6- create partition primary
select partition 1 -7
active -8
assign -9
exit -10
exit -11
حالا میتونید از کامپیوتر جدا کنید و بزاریدش داخل PS3 و لذت ببرید ... ;)

آخرین ویرایش:
من یه هارد هیتاچی 7200 rpm گرفتم که تا چندذ روز دیگه به دستم میرسه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
1- فرق 5400 و 7200 تو ps3 خیلی احساس میشه دیگه؟
2- با این روش که تو صفحه اول گفته شده سیو هامون و تروفی هامونم تو هارد جدید میمونه؟

من یه هارد هیتاچی 7200 rpm گرفتم که تا چندذ روز دیگه به دستم میرسه چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
1- فرق 5400 و 7200 تو ps3 خیلی احساس میشه دیگه؟
2- با این روش که تو صفحه اول گفته شده سیو هامون و تروفی هامونم تو هارد جدید میمونه؟
1- بله سرعت لود شدن بهتر میشه ولی از طرفی گرمای زیادتری تولید میکنن مدل 7200 rpm
2- بله میمونه همه چی سر جاش میمونه اگه مراحل رُ دقیق برید

1- بله سرعت لود شدن بهتر میشه ولی از طرفی گرمای زیادتری تولید میکنن مدل 7200 rpm
2- بله میمونه همه چی سر جاش میمونه اگه مراحل رُ دقیق برید
ممنون.آخه دمای هارد نسبت به خود کنسول زیاد نیست فکر کنم از نظر گرمایی زیاد تاثیر نزاره.
یه سوالم داشتم این هاردی که میخوام بندازم توش باید فرمتش چی باشه؟

آخرین ویرایش:
ممنون.آخه دمای هارد نسبت به خود کنسول زیاد نیست فکر کنم از نظر گرمایی زیاد تاثیر نزاره.
یه سوالم داشتم این هاردی که میخوام بندازم توش باید فرمتش چی باشه؟
اتفاقا تاثیر داره دماش خودم به شخصه تستش کردم
خود کنسول فرمتش میکنه هر فورمتی باشه مهم نیست

اتفاقا تاثیر داره دماش خودم به شخصه تستش کردم
خود کنسول فرمتش میکنه هر فورمتی باشه مهم نیست
ممنون از توضیحاتت.
ولی اینی که من گرفتم واقعا عجیبه:-/
دماش از هارد های معمولی هم کمتر هیچ صدایی هم نمیده سرعتش عالی دماش از 34 بالا تر نمیره.معمولا روی 31 هستش.
مدلش Hitachi Touro Mobile Pro هستش نمیدونم چه طوری بازش کنم هیچ پیچی نداره.

ممنون از توضیحاتت.
ولی اینی که من گرفتم واقعا عجیبه:-/
دماش از هارد های معمولی هم کمتر هیچ صدایی هم نمیده سرعتش عالی دماش از 34 بالا تر نمیره.معمولا روی 31 هستش.
مدلش Hitachi Touro Mobile Pro هستش نمیدونم چه طوری بازش کنم هیچ پیچی نداره.
خب برای چی میخوای بازش کنی؟ دمای هارد باید همین مقدار باشه ولی وقتی با دمای خود برد کنسول قاطی بشه خیلی بالا میره مخصوصا زمانی که wifi داره کار میکنه اون موقع باید حتما و حتما زیر کنسول فن باشه
ببخشید اینجا میشه در مورد خرید هارد سوال پرسید ؟ :biggrin1:
خب اگه 1 دونه باشه آره :d میخوای تو پ.خ بپرس یا برو بخش pc

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or