آموزش اجرای بازی The Walking Dead ریجن NTSC/U بر روی دستگاه های PAL

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان من بازی رو دیروز خریدم و از MyGames بازی رو باز کردم ، ولی تو بازی خیلی موقعا بازی گیر میکنه و باید صبر کنی تا یکم بگذره و دوباره بیاره.

خیلی هم لگ میزنه. مشکل از چی میتونه باشه؟؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خب اونوقت که نمیشه بازی کرد!! همش یا گیر میکنه یا فریمش کُلی میاد پایین
دیگه متاسفانه همینه . مخصوصا تو اپیزود اولش واقعا اذیت میکنه ولی از اپیزودهای بعدی بهتره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام !

من اپیزود 1 رو تموم کردم میخوام اپیزود 2 رو شروع کنم دوباره اپیزود 1 اجرا میشه شماره 3 رو هم سلکت کردم دوباره اپیزود 1 اجرا میشه !

چیکار کنم ؟

hackmac

کاربر سایت
Aug 6, 2012
2
سلام دوست عزیزمون راست میگه تورو خدا کمک کنید . اپیزود 1 رو تموم کردم وقتی میخوام برم اپ2 دوباره از 1 شروع میکنه.جالب اینجاست که برادرم تو پروفایل خودش بازی رو تموم کرد.من میخوام تو پروفایل خودم تمومش کنم . پس تورو خدا یه راهی پیدا کنید لطفا:((

بالاخره فهمیدم مشکل ما چیه.باید وصل بشی به لایو بعد بری تو بازی.ازت یه اپدیت 3مگابایتی میخواد انجامش بده و....و....و....تمام درست شد

Last edited by a moderator:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام دوست عزیزمون راست میگه تورو خدا کمک کنید . اپیزود 1 رو تموم کردم وقتی میخوام برم اپ2 دوباره از 1 شروع میکنه.جالب اینجاست که برادرم تو پروفایل خودش بازی رو تموم کرد.من میخوام تو پروفایل خودم تمومش کنم . پس تورو خدا یه راهی پیدا کنید لطفا:((

این روش رو هم که دوستمون گفتن رو هم تست کن

باید وصل بشی به لایو بعد بری تو بازی.ازت یه اپدیت 3مگابایتی میخواد انجامش بده و....و....و....تمام درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر