آموزش اجرای بازی The Walking Dead ریجن NTSC/U بر روی دستگاه های PAL

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوست عزیز من یه جا خوندم که با این روش فقط اپیزود یکش اجرا میشه و بقیه اپیزود ها اجرا نمیشه؟؟؟
ایا کسی بعد اپیزود یک رو تونسته با این روش اجرا کنه؟؟
دوستان کسی این مشکلو داشته؟ من تازه 5شنبه میخوام این بازیو رسما شروع کنم، فعلا تا چپتر دو اپیزود یک رفتم تا فارکرای تموم شه برم ادامش، اگه اینجوریه که برم یه فکری به حالش بکنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان کسی این مشکلو داشته؟ من تازه 5شنبه میخوام این بازیو رسما شروع کنم، فعلا تا چپتر دو اپیزود یک رفتم تا فارکرای تموم شه برم ادامش، اگه اینجوریه که برم یه فکری به حالش بکنم
این دیگه به شانست بستگی داره.من که خودم مشکلی نداشتم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من خیلی دونبال بازی گشتم اما پیداش نکردم کسی هست راهنماای کنه که من از کجا میتونم تهیش کنم یا اگر کسی دارتش من خریدارم ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان من خیلی دونبال بازی گشتم اما پیداش نکردم کسی هست راهنماای کنه که من از کجا میتونم تهیش کنم یا اگر کسی دارتش من خریدارم ممنون
چرا داداش تو اسپویلر گذاشتی هر کی بیاد فکر میکنه مربوط به داستانه بعد بازش نمیکنه.اگه میتونی دانلود کنی لینک دانلودشو بهت بدم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
چرا داداش تو اسپویلر گذاشتی هر کی بیاد فکر میکنه مربوط به داستانه بعد بازش نمیکنه.اگه میتونی دانلود کنی لینک دانلودشو بهت بدم
اخه گفتم صحبتم زیاد مربوط به تاپیک نیست گفتم تو اسپویل بزارم بهتره .داداش مگه اینجا در مورد داستان بازی هم حرف میزنن اینجا که مربوط به اجرایه بازی نه خود بازی.
دمت گرم داداش گلم لینک دانلودش حقیقتش بدردم نمیخوره اینترنتم نا محدود اما سرعتش خیلی پایینه باید روزها منتظر بمونم. بعضی بچه ها تهیش کردن گفتم شاید به منم کمک کنند

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این دیگه به شانست بستگی داره.من که خودم مشکلی نداشتم
منم بازی رو تموم کردم خوشحالم که جزو خوش شانس هایی بودم که به مشکلی تو اجرای بازی بر نخوردم، به ریسکش می ارزه که بگیرین با این روش بازی کنین. فقط یه ذره دیر لود میشد اگه نه کلا روون اجرا شد.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اقا ما سر کوچمون داره یه بار گرفتم رفتم پس دادم الان دوباره برم بگیرم 100% با این روش میاد دیگه ؟:-/ چیکار کنم؟

دوست عزیز این بازی کلا یک نسخه داره نیاز به رایت برنرمکس هم نیست

مواظب باشید فروشنده ها بهتون هل ندن به اسم برنرمکس :d

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
دوست عزیز این بازی کلا یک نسخه داره نیاز به رایت برنرمکس هم نیست

مواظب باشید فروشنده ها بهتون هل ندن به اسم برنرمکس :d

منظور ایشون از 100% اون 100% نیست که منظور شماست. چی گفتم.:d
منظورِ ایشون اینه که با این روش 100% جواب میگیرن؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اقا ما سر کوچمون داره یه بار گرفتم رفتم پس دادم الان دوباره برم بگیرم 100% با این روش میاد دیگه ؟:-/ چیکار کنم؟
برو بگیر و مطمئن باش که با این روش حتما اجرا میشه، همون دفعه اولم اشتباه کردی پس دادی چون همون اولم اجرا میشد، فقط این آدرس سر کوچتونو به منم پ.خ کن اگه نزدیکمونه بیام چندتا بازی بگیرم.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منظور ایشون از 100% اون 100% نیست که منظور شماست. چی گفتم.:d
منظورِ ایشون اینه که با این روش 100% جواب میگیرن؟

ایشون عارض شدن که یکبار بازی رو گرفتن پس دادن منم از رو اون عرض کردم

کلا قرار نیست واسه PAL عرضه بشه؟

نه دیگه، نسخه PAL ای در کار نخواهد بود

یادتون باشه بازی JURASSIC PARK رو هم TELLTALE ساخته بود که اون هم فقط ریحن U عرضه شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر