آموزش اجرای بازی های PS2 روی پلی استیشن 4 - 4.05

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بازی جدید God Of War II به پست اول اضافه شد:

84332-god-of-war-ii-playstation-2-front-cover.jpg

ورژن دو دیسک و فول بازی (لینک مستقیم)
download

لطفا به اپدیت ادامه بدید

mgs3 هم بزارید

سلام.

متاسفانه mgs 3 قابل اجرا نیست و فریز میکنه. پست اول هم تمامی بازی ها لینک هاشون تقریبا سالم هست.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ahmadp

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
آذر
بازی جدید God Of War II به پست اول اضافه شد:

84332-god-of-war-ii-playstation-2-front-cover.jpg

ورژن دو دیسک و فول بازی (لینک مستقیم)
download

سلام.

متاسفانه mgs 3 قابل اجرا نیست و فریز میکنه. پست اول هم تمامی بازی ها لینک هاشون تقریبا سالم هست.

موفق باشید.
بسیار سپاسگذارم بابت پست خوبتون تونستید spilinter cell double agent هم اضافه کنید

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
لطفا لینک بازی گاد اف وار 1 رو هم بزارین نسخه 60 فریم اگه باشه چه بهتر
لینکی که صفحه قبل یکی از دوستان از مگا گذاشت رو من نمیتونم دانلودد کنم اخه مگا محدودیت دانلود 2 گیگی داره

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کسی از دوستان فایل PKG بازی Psychonauts رو داره؟ بازی رسما از سمت سونی به عنوان PS2 Classics برای PS4 عرضه شده اما نتونستم فایلشو پیدا کنم.

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
لینک بعضی بازیهای صفحه اول پاک شده...بازی pes2013 یا 2014 رو میخام دوستان..لینک iso رو گرفتم و با برنامه تبدیل کردم ولی بازی ارور میده! دوستان کسی میتونه لینک تست شده pes2013 رو بده؟ البته فرمتpkg منظورمه.مرسی

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان کیفیت اجرای بازیهای ps2 چطوره؟ دقیقا مثل ps2 واقعی هست؟ افت فریم نداره؟ اندازه صفحه 16:9 هست یا 3:4؟
دوست عزیز همه بازی ها PS2 به صورت 100 در 100 بر روی PS4 قابل اجرا نیست ولی تعداد قابل توجهی رو میتونی روی این کنسول اجرا کنی و با کیفیت خیلی خوب بازی کنی و البته یه سری از بازی ها هم با ایرادات خیلی کم قابل بازی هستن ( مثلا من خودم بازی The Godfather رو با یه سری ایرادت کم روی PS4 تمومش کردم ) و در خصوص 16:9 بودن یا 3:4 یک سری از بازی ها خودشون این تنظیمات رو دارن و بعضی هاشون با یه سری پچ درست شدن و به 16:9 تبدیل شدن .

• Like
Reactions: alex1680

Berlin2001

عضو جدید
Apr 15, 2022
1
سلام چرا روی لینک ها میزنم دانلود نمیکنه سایت رو باز نمیکنه ... با فیلتر شکن ارور میده بدونه فیلتر شکن دانلود نمیکنه اصن چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر