آموزش اجرای بازی های PS2 روی پلی استیشن 4 - 4.05

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
بعد از مدتها براتون یه بازی خوب دسته اول اوردم:D

لینک دانلود Tekken 3

Tekken_3_Arcade_Ver_PS2_.jpg

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستان كسي بازي virtual tennis ٢ رو تست كرده؟ اگه قابل اجراست لطف ميكنيد لينكش رو قرار بديد

نه اینو نصفه نیمه و با باگ اجرا میکنه!

اما بازی تنیس اروپایی رو کامل و بدون نقص اجرا میکنه. لینکش رو میزارم همینجا.

لینک دانلود:

lhaj_tennis.jpg

size: 350 MB

download

SJJD-CE

کاربر سایت
Mar 13, 2020
5
سلام لطفا اگه امکانش هست راهنمای استفاده از کانفیگ ارائه شده برای اجرای بازی 2005 God of War که الان مشکل فریم ریت و گیلیچش بر طرف شده رو قرار بدین. من فایل PKG پچ شدش رو پیدا کردم ولی اگه بخوام فایل ISO خودم رو با این کانفیگ که بازی رو قابل اجرا میکنه به PKG تبدیل کنم باید چیکار کنم؟ یا امکانش هست که این کانفیگ جدید رو به صورت آپدیت یا بچ به فایل PKG که قبلا نصب کردم اضافه کنم؟
لیست بازی های PS2 قابل/غیر قابل اجرا به همرا کانفیگ
PS2 Classics Emulator Compatibility List - PS4 Developer wiki
لینک PKG بچ شده بازی God of War 2005
MEGA
آموزش ساخت پچ سایت PSX-PLACE
[PS4][TIP] Creating PS2 emulator patch pkg files

• Like
Reactions: ahmadp

kaka1368

کاربر سایت
Aug 18, 2010
1
سلام لطفا اگه امکانش هست راهنمای استفاده از کانفیگ ارائه شده برای اجرای بازی 2005 God of War که الان مشکل فریم ریت و گیلیچش بر طرف شده رو قرار بدین. من فایل PKG پچ شدش رو پیدا کردم ولی اگه بخوام فایل ISO خودم رو با این کانفیگ که بازی رو قابل اجرا میکنه به PKG تبدیل کنم باید چیکار کنم؟ یا امکانش هست که این کانفیگ جدید رو به صورت آپدیت یا بچ به فایل PKG که قبلا نصب کردم اضافه کنم؟
لیست بازی های PS2 قابل/غیر قابل اجرا به همرا کانفیگ
PS2 Classics Emulator Compatibility List - PS4 Developer wiki
لینک PKG بچ شده بازی God of War 2005
MEGA
آموزش ساخت پچ سایت PSX-PLACE
[PS4][TIP] Creating PS2 emulator patch pkg files
چرا از PKG پچ شده که خودت لینکش رو داری استفاده نمیکنی ؟؟

SJJD-CE

کاربر سایت
Mar 13, 2020
5
چرا از PKG پچ شده که خودت لینکش رو داری استفاده نمیکنی ؟؟
اگه دقت کرده باشی به غیر از بازی God of War بازی های زیادی داخل لیست هست که با تغییر کانفیگشون میشه روان تر اجراشون کرد من میتونم از PKG های پچ شده استفاده کنم ولی اگه کسی راهنمای استفاده از این کانفیگ ها رو یاد داره ممنون میشم که آموزشش رو قرار بده

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
من گاد اف وار 2 رو امتحان نکردم ولی گاد اف وار روی 60 فریم فیکس عالی و روان اجرا میشه
ممنون خودم با برنامه ps2 fpkg انجام دادم فقط بعضی جاها بازی دچار افت فریم میشه کیفیت صدا هم که...
خواستم بپرسم این چیزا مشکلی برای ps4 ایجاد نمیکنه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ممنون خودم با برنامه ps2 fpkg انجام دادم فقط بعضی جاها بازی دچار افت فریم میشه کیفیت صدا هم که...
خواستم بپرسم این چیزا مشکلی برای ps4 ایجاد نمیکنه
نه چه مشکلی ایجاد کنه اصلا نگران نباش یکی از ویژگی های مثبت هک اینه که قابلیت هایی مثل شبیه سازی کنسول های نسل های قبل برای دستگاه فراهم می کنه بازی کن و لذتش رو ببر نگران هم نباش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر