آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ممکنه ایراد از سرور ها سونی یا از نت منو شما باشه.
این موارد رو تست کنید ببینید حل میشه یا نه.
مودم و دستگاه رو خاموش و روشن کنید.تنظیمات مودم رو دقیقا به ps3 بدین(در حالت لن به صورت کاستوم).بعد تست کانکشن رو بزنید و ساین این کنید.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان حالت وایرلس با حالت LAN فرق داره؟ از نظر سرعت و پینگ میگم
یعنی ممکنه وایرلس پینگ رو افزایش بده ؟ یا هر دو یکین؟

کسی تنظیمات NAT رو تویه مودم های وایمکس ایرانسل انجام داده؟ کجا باید وارد بشن؟
من تویه این قسمت وارد کردم آیا درسته؟ :d
91956124078280529827.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

91956124078280529827.jpg
صدردصد سرعت با لن خیلی بیشتر از ویرالیس هست کلا همیشه سعی کن با لن بازی کنی
بله تاثیر داره و روی پینگتون رو کمتر میکنه
برای این وارد بالا سعی کن دست دست نکنی چون وارد نیستی یه دفعه میزنی نابودش میکنی:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

91956124078280529827.jpg
dns سکندری و پریمایری رو از تویه تنظیمات مودمت نگاه کن و تویه کاستوم لن کنسول واردشون کن

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من به مشکل خوردم برای اتصال بیسیم primary dns , secendary dns رو ندارم کسی میدونه برای مبین نت چه اعدادی باید بزنم ؟ لطفا سریع جواب بدید

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان میشه پراکسی هم با ps3 از طریق pc share کرد؟اصلا پراکسی share میشه؟

میتونی تویه قسمت پراکسی ،پراکسی مورد نظر فییلتر شکن رو وارد کنی حالا آیا جواب بده یا نه نمیدونم(تست نکردم)
البته یک بار به pc با یه فییلتر شکن خوب کار میکردم که گفتم بزار با بروزر ps3کار کنم بعد gamespot رو سرچ زدم که الان فییلتره(و اون موقع هم بود)و خیلی شیکو مجلسی باز شد

- - -ویرایش - - -

من به مشکل خوردم برای اتصال بیسیم primary dns , secendary dns رو ندارم کسی میدونه برای مبین نت چه اعدادی باید بزنم ؟ لطفا سریع جواب بدید

تویه تنظیمات مودمت نگاه کن
در ضمن با کابل لن وصل شو خیلی بهتره

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
میخوام نت از طریق مودم بگیرم بدم به pc از pc به ps3 که پراکسی هم share بشه ولی نمیدونم چطوریه؟وقتی pc رو به ps3 وصل میکنم تنظیمات رو میزارم auto میگه نمیتونه ip بگیره به دلیل timeout همچین چیزی بود فکر کنم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
میخوام نت از طریق مودم بگیرم بدم به pc از pc به ps3 که پراکسی هم share بشه ولی نمیدونم چطوریه؟وقتی pc رو به ps3 وصل میکنم تنظیمات رو میزارم auto میگه نمیتونه ip بگیره به دلیل timeout همچین چیزی بود فکر کنم

خب باید ip سیستم رو با کنسول مچ کنی تا جواب بده تویه command سیستم تایپ کن ip config بعد بببین pc کنسول رو در نمره آخر یکی اضافه یا کم کن(مثلا اگه pc: 192.168.1.101 کنسول رو بزن 100 (همش همونه فقط عدد آخر تغییر میکنه تا مچ بشه )و بلعکس)

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
سلام. دوستان من دیگه نمیدونم چیکار کنم هر کار میکنم (wired) نمیشه که نمیشه. مودمم tp-link td-8811 هست که با همون کابل LAN ای که به پی سی وصلش کردم به PS3 وصلش میکنم. وقتی میرم تو قسمت WAN عدد MTU رو ننوشته. تازه هر دو DNS هام رو هم نوشته 192.168.1.1 !!! :|

لطفا کمک کنید :(

سلام. دوستان من دیگه نمیدونم چیکار کنم هر کار میکنم (wired) نمیشه که نمیشه. مودمم tp-link td-8811 هست که با همون کابل LAN ای که به پی سی وصلش کردم به PS3 وصلش میکنم. وقتی میرم تو قسمت WAN عدد MTU رو ننوشته. تازه هر دو DNS هام رو هم نوشته 192.168.1.1 !!! :|

لطفا کمک کنید :(

راستی من مودم رو با کابل Lan وصل کردم ولی بازم میگه An Ethernet Cable is Not Connected باید با کابل خاصی به اینترنت برم ؟

Last edited by a moderator:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان درمورد لن و وای فای یه چیزی بگم
من حدود یک سال با وای فای بازی و دانلود میکردم (با سیگنال 60%) روتر tenda دارم
چندین بار هم تست کردم هم در حالت لن و هم وایرلس و کوچکترین تغییری توی سرعت دانلود و پینگم در هر دو حالت نداشتم
فک نکم توی حالت وایرلس ( حداقل اگه سیگنال بالای 50% ) باشه فرقی با لن داشته باشه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خواهشا این سوال مارم جواب بدید فردا پس فردا این هدیه های کریمس جی تی ای تموم میشه ها :(
کابل خاصی نیاز نداره .فکر کنم کابلت مشکل داره.
تویه مرورگر بزن 192.168.1.1 ،یوز و پسو admin وارد کن.تویه این تنظیمات(که مربوط به مودمت میشه)dns ها رو بردار و تویه کاستوم لنت وارد کن.
البته جدیدا dns ها مشکل دارن .dns یکی مونده به آخر رو 129.250.35.250 بزن و آخری رو 8.8.8.8 وارد کن جواب میده.(تویه کاستوم لن کنسول)

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خواهشا این سوال مارم جواب بدید فردا پس فردا این هدیه های کریمس جی تی ای تموم میشه ها
داداش شما کنسولتو با لن به مودم وصل میکنی یا وایرلسه؟!
وقتی میگه کابل وصل نیست حتما وصل نیست! ولی وقتی هم مودمت خاموش باشه این ارور رو میده!

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
نه رفقا با کابل لن وصل میکم چراغ لن مودم هم روشن میشه یعنی با دستگاه ارتباط برقرار میکنه و وصله. احسان جان همین کارو کردم قبلا رفتم ولی هر دو تا دی ان اس ها رو نوشته 192.168.1.1 :|

بعد نمیدونم چطور MTU رو عددش رو بفهمم توی تنظیمات مودمم (TP Link TD-8811) توی بخش WAN اصلا MTU نیست !! واقعا گیج شدم :((

oa44klyyh1j46j7bqz.jpg

راستی ممکنه این DNS هایی که Modem بهم داده با DNS ای که ISP میده فرق داشته باشه ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر