آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
با اجازه[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]من چون با[/FONT][FONT=&quot] wireless [/FONT][FONT=&quot]وصلم دارم راهنمایی میکنم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]شما با کامپیوتر میخواید وصل شید یزرنیم پسوورد میخواد؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]یعنی شما با[/FONT][FONT=&quot] PPPOE [/FONT][FONT=&quot]وصل میشید؟[/FONT]

نه نمیخواد دوست عزیز خودش به صورت اتوماتیک وصل میشه

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
GPRS + PS3 + dns

سلام دوستان !

من اینترنت همراه اول رو وصل کردم به کامپیوتر بعد میخوام شیر کنم به پی اس 3 ... یک بار وصل شد.. داشتم باهاش تروفی هام... اپ میکردم...که گوشیم هنگ کرد ریست شد..بعد هر کاری کردم دیگه نتونستم با پی اس تری به نت وصل شم.... الان حدود 2هفته است همش دارم باهاش سر و کله میزنم کلی فروم سرچ کردم..اما باز نشد....!

optain IP ADdress : Succeeded

Internet Connection : Failed

This is a dns error: 80710102

( تو پست اول گفتین زنگ بزنید شرکت dns رو بگیرید.. من زنگ زدم به 9990 همراه اول یه خانومه برداشت هیچ اطلاعاتی در این مورد نداشت :( )

منم dns رو از روی ( cmd .. ipconfig/all ) بدست اوردم اون رو وارد میکنم )

فقط نگین نمیشه ..چون من تروفی هام رو با همین gprs اپ کردم ..!

ممنوم میشم راهنمایی کنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد :)

ps3 gamer

کاربر سایت
Aug 4, 2010
2
سلام.
من وقتی کانکشن تست میشه بعد از این که تست شد مینویسه Obtain IP Address Succeeded جلوی Internet Conniction مینویسه Failed و ارور DNS میده که شمارش اینه 80710102 که معنیش اینه که مودم روتر با IP Address های وارد شده مشکل داره.!
میشه راهنمایی کنید و میشه بهم بگید میشه از کجا بفهمم که MTU مودمم چنده.!

ps3 gamer

کاربر سایت
Aug 4, 2010
2
سلام.
من وقتی کانکشن تست میشه بعد از این که تست شد مینویسه Obtain IP Address Succeeded جلوی Internet Conniction مینویسه Failed و ارور DNS میده که شمارش اینه 80710102 که معنیش اینه که مودم روتر با IP Address های وارد شده مشکل داره.!
میشه راهنمایی کنید و میشه بهم بگید میشه از کجا بفهمم که MTU مودمم چنده.!
خواهش میکنم کمکم کنید.!

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
چه جوری پورت هارو تو NAT وارد کنم؟:-<
usk6h0fewlhqrcv68zsk.jpg

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
اینطور که بنظر میرسه، آموزشی که دوستمون تو صفحه اول گذاشتن مثل اینکه مربوط به حالت PPPOE میشه. چون تو حالت Bridge باید دستی کانکت شد ولی در حالت PPPOE خودکار کانکت میشه !

خوب حالا این سوال پیش میاد با توجه به وضعیت سرویس های ADSL ایران که اینترنت رو به دو قسمت روزانه و شبانه تقسیم کردن و حتماً تعداد زیادی از دوستان اینجا هم استفاده می کنن، حالا اگه بخوایم در حالت PPPOE به PC یا PS3 کانکت بشیم، مرتباً باید به قسمت کانفیگ مودم بریم و اینترنت رو مثلاً از حالت روزانه به شبانه یا برعکس تغییر بدیم. (چون همون طور که خودتون هم میدونید و بالا هم گفتم در حالت PPPOE یوزر و پس خط ADSL تو قسمت کانفیگ مودم وارد میشه. )

و تغییر دادن هر شب کانفیگ مودم یکم سخت و غیرمنطقی بنظر نمیاد ؟ #:-s
دوستان کسی راه حلی برای این مورد داره ؟
کلاً کسی تو حالت Bridge تونسته با PS3 کانکت بشه ؟

چون با PS3 تو حالت PPPOE براحتی کانکت میشم ولی در حالت Bridge کماکان ارور DNS میگیرم.

مودم level_one و اتصال بصورت Wired و پشت مودم یه پورت LAN و یه پورت USB داره.

SOROOSHPR

کاربر سایت
Jun 23, 2010
64
میشه راهنماییم کننین که چجوری میتونم وقتی مودمم در حالت bridge هست همزمان با کامپیوتر و ps3 به اینترنت متصل بشم. ممنون میشم کمکم کنید

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
اینطور که بنظر میرسه، آموزشی که دوستمون تو صفحه اول گذاشتن مثل اینکه مربوط به حالت PPPOE میشه. چون تو حالت Bridge باید دستی کانکت شد ولی در حالت PPPOE خودکار کانکت میشه !

خوب حالا این سوال پیش میاد با توجه به وضعیت سرویس های ADSL ایران که اینترنت رو به دو قسمت روزانه و شبانه تقسیم کردن و حتماً تعداد زیادی از دوستان اینجا هم استفاده می کنن، حالا اگه بخوایم در حالت PPPOE به PC یا PS3 کانکت بشیم، مرتباً باید به قسمت کانفیگ مودم بریم و اینترنت رو مثلاً از حالت روزانه به شبانه یا برعکس تغییر بدیم. (چون همون طور که خودتون هم میدونید و بالا هم گفتم در حالت PPPOE یوزر و پس خط ADSL تو قسمت کانفیگ مودم وارد میشه. )

و تغییر دادن هر شب کانفیگ مودم یکم سخت و غیرمنطقی بنظر نمیاد ؟ #:-s
دوستان کسی راه حلی برای این مورد داره ؟
کلاً کسی تو حالت Bridge تونسته با PS3 کانکت بشه ؟

چون با PS3 تو حالت PPPOE براحتی کانکت میشم ولی در حالت Bridge کماکان ارور DNS میگیرم.

مودم level_one و اتصال بصورت Wired و پشت مودم یه پورت LAN و یه پورت USB داره.

ساده ترین کار استفاده از پروتکل PPPOE هستش که پلی 3 کاملآ باهاش سازگار هستش

برای استفاده از ساعت رایگان ISP که باید یوزر و پسورد شبانه رو وارد کنید که کانت بشه چند مدل از مودم هه هستن که اینکارو بصورت اتوماتیک انجام میدن.

به این صورت که در کنسول مودم تعریف میکنید که از ساعت 8 تا 12 شب با این یوزر و پسورد کانکت بشه .و از ساعت 1 الی 7 با این یوزر و پسورد.

تمامی کارهای بالا با استفاده از پروتکل PPPOE انجام خواهد شد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
میشه راهنماییم کننین که چجوری میتونم وقتی مودمم در حالت bridge هست همزمان با کامپیوتر و ps3 به اینترنت متصل بشم. ممنون میشم کمکم کنید
خوب وقتی مودم رو set ، bridge شده باشه شما باید تو سیستم client (منظور ps3 یا pc) یه کانکشن pppoe بسازی اما وقتی بخوای بین هردو اشتراکی داشته باشی فقط یه راه داری اونم اینه که با pc یه کانکشن pppoe بسازی (چون ps3 نمیتونه این ارتباط رو share کنه) و بعد از اتصال pc به مودمت ، این ارتباط رو با ps3 به اشتراک بذاری.
این حالت تئوری قضیه بود (توضیحش یه 7 یا 8 ساعتی طول میکشه :d) در کل اینکار یه کار بیهوده ای هستش وقتی مودم شما میتونه خودش به نت وصل باشه (رو set ، pppoe بشه) چرا باید رو حالت bridge باشه ؟!

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263

برای استفاده از ساعت رایگان ISP که باید یوزر و پسورد شبانه رو وارد کنید که کانت بشه چند مدل از مودم هه هستن که اینکارو بصورت اتوماتیک انجام میدن.

به این صورت که در کنسول مودم تعریف میکنید که از ساعت 8 تا 12 شب با این یوزر و پسورد کانکت بشه .و از ساعت 1 الی 7 با این یوزر و پسورد.

ممنون:)، تنظیمات این حالت رو میدونید که به چه شکلیه ؟

در کل اینکار یه کار بیهوده ای هستش وقتی مودم شما میتونه خودش به نت وصل باشه (رو set ، pppoe بشه) چرا باید رو حالت bridge باشه ؟!

البته اگه بشه صحبت دوست بالا رو عملی کرد (چون گفتن تنها چند مدل از مودم ها)، حرف شما متین.
ولی کلاً برای تغییر بین اکانت روزانه و شبانه حالت bridge بهتره، درسته ؟ :d

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
با عرض سلام به همه دوستان خوب :d
من شرکتی که ازش ADSL می گیرم ، برای اینکه از رایگانش استفاده کنیم ، باید تو کامپیوتر یه کانکشن Broadband بسازیم و یوزر و پسی که تو خود سایتش هست را توش وارد کنیم و از ساعت 1 به بعد کانکت بشیم . از اون به بعد هرچی دانلود کنیم ظرفیت کم نمیشه .
من یه بار فک کردم اگه با کامپیوتر با اون کانکشن کانکت بشم و از اون به بعد با PS3 دانلود کنم ، رایگانه ولی اینطور نبود و 1 گیگم فنا شد !!!
حالا از شما می خوام که یه راهی به من بگید که همچین کانکشنی تو پلی 3 بسازم :p:d

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی

ممنون میشم روش این کارو بگین ... :)

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام دوستان من وقتی ps3 رو تو فاصله 3تا4 متری مودم وایرلس میزارم فقط 50%میگیره بعضی وقتا هم که کمتر...ولی با ایفون تو فاصله 20 تا 25 متری 100%میگیره میخواستم ببینم ps3 تو این زمینه ضعیفه یا مشکل جای دیگیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر