آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

salam dadash halel khube

man consul ro vasl kardam be modem dorostam kar mikone vaghti miram Browser

khub safe haro load mikone amma nemidunam chera vaghti miram PSN

na sing up mishe na sign in eror mide mishe rahnemayim konin ?

alan ru CFW 4.30 hastam shomare tamasam bedi ke nure ala nur mishe mamnun aziz

آقا تنظیمات nat صفحه ی اول نیستش که.....جی کار کنم؟:dnato ولش....این ارور dns مارو نمود.زنگ زدم isp میگه بزارشون رو 4.2.2.4 منم گذاشتم وای باز ارور میده...چنتا دیگه هم اینطور شد..کمک:D

آخرین ویرایش:
چجوری باید Primary DNS از شرکت بگیرم؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید

زنگ بزن شرکت ADSL که ازش گرفتی بگو لطفا عدد های DNS رو بدید که 2 تا هست یه دونه PRIMARY و یه دونه دیگه هم هست.حضورری برو
هم شماره های IP و DNS رو بگیر.پای تلفن یارو تند تند میگه:))

cni
دوستان این عدد dns نمیشه حضوری یا تلفن زدن نگرفت.راه دیگه ایی نداره؟
چند تا نرم افزار برای این کار هستش ولی اصلا قابل توصیه نیست چون به درد منطقه ما نمی خوره و کار باهاشون دردسر داره .
isp ها اوصولا در این موارد گلابی تشریف دارن! ولی بازم سوالی کنید...
اگر استفاده غیر از بازی کردن داری روی همون حالت Enable Automatic Assigned DNS داخل تنظیمات مودم بزاریدش هیچ تفاوتی نداره( برای بازی کردن ابتدا روی حالت اتوماتیک تست کنید بعد بیاید تنظیمات کانکشن کنسول ببینید dns رو چی زده اگر چرت پرت زده مثل 0.0.0.0 دنبالش باشید چون dns روی پینگ و کیفیت اتصال اثر داره اگر چرت باشه...!)

من یه چیزی رو نمی گیرم ، وقتی میشه همه چیز رو روی Automatic گذاشت تا کنسول خودش همه چیز رو شناسایی کنه ، چرا میرید رو Manual و این همه زحمت برای خودتون درست می کنید ؟! :دی

سلام دوستان به یک مشکل برخوردم .دو مودم دارم یکی وایمکسه یکی هم وایرلسd-linkوقتی که کنسولم سرچ رو واسه شناساسیی وایرلس شروع میکنه مودم وایمکس رو پیدا میکنه ولی مودم وایرلسم که به pcمتصله رو پیدا نمیکنه تنظیمات مربوط بهpcرو هم انجام دادم .در ضمن wi-fiگوشیم مودم وایرلس رو پیدا میکنه و بدون هیچ مشکلی به نت کانکت میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با تشکر.

سلام دوستان به یک مشکل برخوردم .دو مودم دارم یکی وایمکسه یکی هم وایرلسd-linkوقتی که کنسولم سرچ رو واسه شناساسیی وایرلس شروع میکنه مودم وایمکس رو پیدا میکنه ولی مودم وایرلسم که به pcمتصله رو پیدا نمیکنه تنظیمات مربوط بهpcرو هم انجام دادم .در ضمن wi-fiگوشیم مودم وایرلس رو پیدا میکنه و بدون هیچ مشکلی به نت کانکت میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با تشکر.

خوب این سوالتو باید توی بخش کامپیوتر بپرسی نه اینجا چون این مربوط میشه به اونجا نه اینجا ممنون

ببخشید اگه بخواهم با مودم usbوایمکس ایرانسل وصل بشم چی کار کنم؟b-)
یعنی اتصال با usb? این کار نمی شه کرد ولی چون کلا وایمکس فناوری بی سیم هستش از طریق وایرلس وصل بشید.

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

مودم یک رو خاموش کنید با همون DL کانکت بشید ولی در قسمت تنظیمات کنسول خودتون manual تنظیمات وایرلس وصل کنید.
در تنظیمات pc هم قسمت های basic & security دقیق چک کنید .
یک مورد دیگه ممکن پیدا نکنه بحث Access point هستش ممکن شما یک دونه access p تعریف کردی باشی با اسم خاصی یک دونه هم مریوط به خود مودم هست باید اینا مشخص باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or