آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

zak

کاربر سایت
Apr 17, 2009
80
نام
amir
سلام دوستان با تشکر از زحمات شما
من هر چقدر سعی میکنم ساین بشم نمیشه همش میزنه dns eroor 81010702
اینم بگم اینترنت من دیال هستش تا اخر برج ای دی اس ال میگیرم چرا نمیشه ساین شد اگر اساتید امکان داره پست خصوصی بدن با تشکر

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
آقا من وقتی به وایرلس وصل میشم پسورد نمیخواد . اما وقتی می رم تو مرورگر هم یوزر می خواد هم پسورد . حالا من برای کد امنیتی none بزنم ؟
در صمن من هم مشکل آقای بالا رو دارم .

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام. من قبلا از شاتل سرویس می گرفتم، سرعت توی PC و PSN خوب بود. الان از صبانت می گیریم، سرعت توی PC خوبه ، توی PSN افتضاحه.

DNS Server هم هر چی زدم فرقی نکرد. مشکلش چیه؟ البته من به روش Sharing به PSN میشم. لطفا راهنمایی کنید دوستان

biojek

کاربر سایت
Dec 11, 2008
9
نام
میلاذ
سلام به بروبکس BC ...

من هم مثل خیلی از بچه های دیگه با DNS erore برخورد کردم . الانم هیچ رقمه نمیتونم ثconnect شم!

راستی من خوب با قوانین BC آشنا نیستم اما انگار کسایی که سوال میپرسن جوابشونو تو PM میگیرن! آخه این همه مشکل DNS Erore دیدم اما کسی جواب نداده بود ...

ممنون ;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام. من قبلا از شاتل سرویس می گرفتم، سرعت توی PC و PSN خوب بود. الان از صبانت می گیریم، سرعت توی PC خوبه ، توی PSN افتضاحه.

DNS Server هم هر چی زدم فرقی نکرد. مشکلش چیه؟ البته من به روش Sharing به PSN میشم. لطفا راهنمایی کنید دوستان

سلام به بروبکس BC ...

من هم مثل خیلی از بچه های دیگه با DNS erore برخورد کردم . الانم هیچ رقمه نمیتونم ثconnect شم!

راستی من خوب با قوانین BC آشنا نیستم اما انگار کسایی که سوال میپرسن جوابشونو تو PM میگیرن! آخه این همه مشکل DNS Erore دیدم اما کسی جواب نداده بود ...

ممنون ;)

مشکل dns رو کسی جواب نمیده ؟
دوستان شما اگر دقیقا صحفه اول تاپیک را مطالعه کنید خیلی راحت مشکلتان حل میشه منم مثله شما بودم و اخر درست شد :biggrin1:

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
خوندم . ولی اینو کجا بزنم : من وقتی به وایرلس وصل میشم (با کامپیوتر) پسورد نمیخواد . اما وقتی می رم تو مرورگر هم یوزر می خواد هم پسورد . حالا من برای کد امنیتی none بزنم ؟

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
آقا تو run می زنم cmd . بعد تایپ میکنم ipconfig/all نوشته dns server 4.2.2.4 هر چی مزنم میگه dns error . مردم بابا یکی کمک کنه .
من باید با PPPoE وارد شم ؟

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوندم . ولی اینو کجا بزنم : من وقتی به وایرلس وصل میشم (با کامپیوتر) پسورد نمیخواد . اما وقتی می رم تو مرورگر هم یوزر می خواد هم پسورد . حالا من برای کد امنیتی none بزنم ؟

آقا تو run می زنم cmd . بعد تایپ میکنم ipconfig/all نوشته dns server 4.2.2.4 هر چی مزنم میگه dns error . مردم بابا یکی کمک کنه .
فکر کنم بدونم مشکلاتان چیه شما باید بری داخله تنظیمات مودم و اونجا درست کنی و وقتی اونجا رفتی پلی 3 را بهش بشناست همین:cool:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان شما اگر دقیقا صحفه اول تاپیک را مطالعه کنید خیلی راحت مشکلتان حل میشه منم مثله شما بودم و اخر درست شد :biggrin1:

تنها مشکل من اینه که توی PSN سرعت به شدت پایینه.

Connection Speed Download: 90 KB
Connection Speed Upload: 80 KB

وقتی از شاتل سرویس می گرفتم دانلود 500 بود . آپلود 250. ولی الان...:(

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
کسی از دوستان هست که مودمش Micronet باشه و تونسته باشه مستقیماً PS3 رو به مودم کانکت کرده باشه؟ چون من وقتی کابل شبکه رو به مودم و PS3 می زنم هیچی نمیشه:((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تنها مشکل من اینه که توی PSN سرعت به شدت پایینه.

Connection Speed Download: 90 KB
Connection Speed Upload: 80 KB

وقتی از شاتل سرویس می گرفتم دانلود 500 بود . آپلود 250. ولی الان...:(
خوب شما هم برید از همون شاتل بگیرید وقتی دیدید که شاتل بهتر از صبا نت چرا سروستان را عوض کردید :confused::-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر