آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علی اقا بازم نشد میشه میشه کاستوم فریمور دیگه ایی نصب کنم ؟
نصب کن
اون دکمه سینک شدن دسته درست میزنی و چند ثانیه بگیرش بعد تست کن
میتونی برگردی همون فریموری که کار میکرد ببینی کار میده روی اون یا نه

الان اتمسفر 14.2 هم اومده میتونی تست کنی

• Like
Reactions: saw8

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
نصب کن

بی سیم که هیچ دسته پرو با سیم هم وصل میکنم جفت نمیشه... اینو دانلود کردم باید نصب بشه یا همون فایلهاشو کپی و پست کنم رو رم حله؟...

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
بی سیم که هیچ دسته پرو با سیم هم وصل میکنم جفت نمیشه...من زیاد وارد نیستم میشه توضیح بدی اگر بخوام برگردم رو فریمور قبلی چه کارهایی باید انجام بدم یا اتمسفر جدید اینو دانلود کردم باید نصب بشه یا همون فایلهاشو کپی و پست کنم رو رم حله؟...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
بی سیم که هیچ دسته پرو با سیم هم وصل میکنم جفت نمیشه...من زیاد وارد نیستم میشه توضیح بدی اگر بخوام برگردم رو فریمور قبلی چه کارهایی باید انجام بدم یا اتمسفر جدید اینو دانلود کردم باید نصب بشه یا همون فایلهاشو کپی و پست کنم رو رم حله؟...
دانگرید کردن فریمور هم مثل اپدیت کردنه فرقی نداره و فقط دیگه موارد احتیاطی مثل فعال بودن Autorcm و غیره باید رعایت کنی.
اتمسفر که دانلود میکنی بهتره کلین بریزی روی مموری یعنی اون قدیمی روی ممورت حذف کن این جدیده بریز و فقط میتونی سیگ پچها از اون قبلی برداری کپی کنی روی جدیده حله(من خودم مواردی مثل چیت و غیره هم از اتمسفر قدیمی معمولا برمیدارم اضاف میکنم به ورژن جدید و اگه تا این حد بلد شدی میتونی این موارد هم انجام بدی و البته میشه اتمسفر جدید همینجوری کپی کرد روی قدیمی و کار هم میده ولی ممکنه مشکلاتی به وجود بیاره)

• Like
Reactions: saw8

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
نصب کن

سلام
علی اقا ممنون مشکلم حل شد تشکر ویژه بابت پیگیری و حل مشکلات.با تشکر

• Like
Reactions: alitriple

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
سلام دوستان من بعد از تغییر payload دیگه نمی تونم nsp بریزم و ارور 2002 4518 میده
بیشتر بازی هام هم corupt شده اما چندتاشون اجرا میشن :(

آخرین ویرایش:

Ali16440

کاربر سایت
Sep 12, 2020
4
سلام دوستان من حواسم نبود پوشه حافظه داخلی به نام سیو رجیستر و چندتا دیگه رو پاک کردم از داخل برنامه گلدیف الان دستگاه خاموش شده روشن نمیشه و وقتی که پیلود هم می‌فرستم بعد از علامت اتمسفر دیگه چیزی نشون نمی ده و کلا صفحه سیاه میشه لطفاً کمکم کنید ممنون میشم علی آقا راهنمایی بکنید لطفاً اگه میشه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام دوستان من حواسم نبود پوشه حافظه داخلی به نام سیو رجیستر و چندتا دیگه رو پاک کردم از داخل برنامه گلدیف الان دستگاه خاموش شده روشن نمیشه و وقتی که پیلود هم می‌فرستم بعد از علامت اتمسفر دیگه چیزی نشون نمی ده و کلا صفحه سیاه میشه لطفاً کمکم کنید ممنون میشم علی آقا راهنمایی بکنید لطفاً اگه میشه
تو این پست راهنمایی کردم

سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.
سلام داداش
ببخشید من دستگاهمو تازه خریدم،چطور بدونم دستگاه از چ هکی استفاده میکنه؟یا چ آپدیتیه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام داداش
ببخشید من دستگاهمو تازه خریدم،چطور بدونم دستگاه از چ هکی استفاده میکنه؟یا چ آپدیتیه؟
سلام.
برو قسمت setting گزینه اخر و به عکس زیر نگاه کن و مثلا کسانی که اتمسفر دارن اینجوری زده 10.0.2 فریموری هست که من روش هستم AMS 0.14.1 هم ورژن اتمسفرم هست و اینکه راه های زیاده دیگم هست و فریمور اتمسفر با لوگوی اتمسفر و ابی بالا میاد و رینکس با عکس دختر انیمه ای و sxos هم با لوگوی مخصوص sxos و اینکه پیلودی که بهت گفتن بزن هم معلوم میکنه و Fusee Primary.bin مخصوص اتمسفر هست و البته خیلیها با hekate هم بالا میارنش و ReiNX.bin مخصوص رینکس و SX Loader.bin هم مال sxos
داخل مموری جانبی هم نگاه کنی اگه فولدر Atmosphere همون اول بود که تابلو هست اتمسفره و اگه Reinx بود که رینکسه و sxos بود که sxos هست.

1up.jpg

• Like
Reactions: amirswitch

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سلام.
برو قسمت setting گزینه اخر و به عکس زیر نگاه کن و مثلا کسانی که اتمسفر دارن اینجوری زده 10.0.2 فریموری هست که من روش هستم AMS 0.14.1 هم ورژن اتمسفرم هست و اینکه راه های زیاده دیگم هست و فریمور اتمسفر با لوگوی اتمسفر و ابی بالا میاد و رینکس با عکس دختر انیمه ای و sxos هم با لوگوی مخصوص sxos و اینکه پیلودی که بهت گفتن بزن هم معلوم میکنه و Fusee Primary.bin مخصوص اتمسفر هست و البته خیلیها با hekate هم بالا میارنش و ReiNX.bin مخصوص رینکس و SX Loader.bin هم مال sxos
داخل مموری جانبی هم نگاه کنی اگه فولدر Atmosphere همون اول بود که تابلو هست اتمسفره و اگه Reinx بود که رینکسه و sxos بود که sxos هست.

1up.jpg
دمت گرم داداش
نوشته10.0.4 reinx
بازیای جدیدو اجرا میکنه؟ streets of rage مخصوصا!
سوال بعد اینکه چطور بازی بریزم؟???

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دمت گرم داداش
نوشته10.0.4 reinx
بازیای جدیدو اجرا میکنه؟ streets of rage مخصوصا!
سوال بعد اینکه چطور بازی بریزم؟???
اره فعلا مشکلی نداره از لحاظ اجرای بازی

در قسمت album گالری که بری برنامه ها Tinfoil و Goldleaf برای نصب بازی هستن و اگه فرمت مموری شما exfat باشه میتونی مموری در بیاری یا بدون دراوردن مموری با اموزش USB Mass Storage که در زیر گذاشتم از طریق پیلود hekate بازی روی مموری بریزی و نصب کنی با همون Tinfoil و Goldleaf و اگه مموری شما فرمت fat 32 باشه بازیهای بیشتر از 4 گیگ با روش بالا نمیشه نصب کرد و باید از طریق کامپیوتر و اموزش اولی که لینک در زیر گذاشتم نصب کنید.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

شما چون مبتدی هم هستی اول اموزش پیلود زدن و غیره اگه بلد نیستی هم یاد بگیر از تابیکی مثل زیر و هر برنامه یا پیلودی هم تو این پستها دیدی میتونی با سرچ اسمش در گوگل جدیدترین ورژنش خودت پیدا کنی و تابیکها هم بخون قبل هر اقدامی و حتما اگه بکاب 30 گیگی از ناند کنسول نداری یا طرفی که ازش کنسول گرفتی نداده بهت طبق اموزش بکاب گرفتن در زیر این بکاب رو بگیر که هر بلایی یه روز سر کنسول اومد با این بکاب میشه درستش کرد و بکاب هم بعد یه جای امن مثل هارد کامپیوتر یا هارد اکسترنال کپی کن تا در مواقع اضطراری بکارت بیاد.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

• Like
Reactions: Rezaenslaved

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اره فعلا مشکلی نداره از لحاظ اجرای بازی

در قسمت album گالری که بری برنامه ها Tinfoil و Goldleaf برای نصب بازی هستن و اگه فرمت مموری شما exfat باشه میتونی مموری در بیاری یا بدون دراوردن مموری با اموزش USB Mass Storage که در زیر گذاشتم از طریق پیلود hekate بازی روی مموری بریزی و نصب کنی با همون Tinfoil و Goldleaf و اگه مموری شما فرمت fat 32 باشه بازیهای بیشتر از 4 گیگ با روش بالا نمیشه نصب کرد و باید از طریق کامپیوتر و اموزش اولی که لینک در زیر گذاشتم نصب کنید.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

شما چون مبتدی هم هستی اول اموزش پیلود زدن و غیره اگه بلد نیستی هم یاد بگیر از تابیکی مثل زیر و هر برنامه یا پیلودی هم تو این پستها دیدی میتونی با سرچ اسمش در گوگل جدیدترین ورژنش خودت پیدا کنی و تابیکها هم بخون قبل هر اقدامی و حتما اگه بکاب 30 گیگی از ناند کنسول نداری یا طرفی که ازش کنسول گرفتی نداده بهت طبق اموزش بکاب گرفتن در زیر این بکاب رو بگیر که هر بلایی یه روز سر کنسول اومد با این بکاب میشه درستش کرد و بکاب هم بعد یه جای امن مثل هارد کامپیوتر یا هارد اکسترنال کپی کن تا در مواقع اضطراری بکارت بیاد.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
دمت گرم داداش،سلطان سوییچ ایران

• Smile
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
داداش پیلود hekate رو دانلود و نصب کردم
اون صفحه usb mass storage رو نیاورد
بعد کنسولو زدم لبتاب شناسایی نکرد
چیکار کنم؟

سعی کن طبق اموزش بری و اخرین ورژن از لینک زیر بگیر و پس از حالت فشرده در بیار و بصورت کامل کپی کن تو مموری مثلا فولدر Bootloader باید تو روت مموری کپی بشه دقیقا و پیلود hekate هم بعد با برنامه TegraRcm باید بفرستی و درایورهای این برنامه هم نصب کن و فایل ریجستری دومین لینک هم قبل هر کاری توی ویندوز اجرا کن و یه ریستارت بکن ویندوز و بعد تست کن و از کابل مناسب هم استفاده کن و موقعی هم پیلود hekate فرستادی با تاچ کردن اون تب tools و بعد usb tools که در اموزش گفتم پیدا کن و بعد روی Sd Card بزن و اینم بگم هر وقتم کارت تموم شد در این حالت عین فلش مموری که میخوای در بیاری بصورت safe remove اول با ویندوز خارج کن و توی دستگاه هم علامت close بعد چند ثانیه میاد اونوقت کابل جدا کن تا مشکلی پیش نیاد.

https://github.com/CTCaer/hekate/releases/download/v5.3.2/hekate_ctcaer_5.3.2_Nyx_0.9.3.zip

https://github.com/CTCaer/hekate/re...sb_max_rate__run_only_once_per_windows_pc.reg

• Like
Reactions: Rezaenslaved

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر