SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
رفیق هدف من این بود که تو این تاپیک آمار درست قرار بگیرد نه حرف های مسخره ولی گویا شما همگی خیلی به اون منبع اعتماد دارید!یعنی یا sarcasm رو نمی گیرید یا اینکه واقعا به این آمار اعتقاد دارید.اگر اعتقاد دارید که تو جدول پلیرهای همزمان Starfield بالاتر از Spider-Man 2 هست،اگر هم اعتقاد ندارید که پس به بقیه موارد هم استناد نکنید.وگرنه در قضیه فروش کنسول ها که آمار مشخص هست و کسی بحثی در این مورد ندارد.ولی اگر جدا کسی فکر می کند ملت روی PS3 و Xbox One بیشتر از Xbox Series بازی می کنند واقعا از مرحله پرت هست.
منم گفتم با اونی که گذاشتی به هدفت نمیرسی. بحث اعتماد نیست. ملت دارن آمار آخر سال یوزرهای یه سایت که جامعه کاربری بزرگ و دایورسی داره رو میذارن.کسی تعمیمش نمیده به کل بازار ولی اطلاعات جالبیه و یه سری دریافت هارو آدم میتونه داشته باشه ازش( مثلا اینکه هنوز آدما رو کنسولهای قدیمی تر هم فعالانه بازی میکنن جالبه) من نمیدونم مشکل و مسخرگی این کجاست.
مقایسه هم باید مربوط باشه.شما سیب و پیتزا رو که نمیتونی با هم مقایسه کنی."جدول پلیرهای همزمان" نمیدونم کجاست که این دوتا رو با هم مقایسه کرده و چی نوشته ولی بازی آر پی جی رو با اکشن ادونچر مقایسه کردن تو این فاکتوری که شما گفتی غلطه چون متوسط زمان بازی کردنشون فرق داره.وقتی یکی از بازیها روی سرویس به رایگان قرار گرفته و یکی دیگشون فول پرایس فروخته شده بازم مقایسه غلطه. بحثو اعتقادیش نکن.اصلا یه پوینتی میخوای بگی ولی مثالی که میزنی واسش بی ربطه.
مایکروسافت 4 نسله داره کنسول مسیازه.احتمالا براش درآمد داره که این کارو میکنه ولی نسبت به رقیباش تو بازار سه بار از این چهار بار رو باخته.دیگه تو این شرایط فن مایکرو نباید جنگ کنسولی راه بندازه. چون دستش خالیه میاد میگه اورواچ 2 و هیلو اینفینیت گس موفقن با یدونه وینکی فیس.ما هم به هر حال انسانیم و یه ظرفیتی داریم نمیتونیم جلو خندمونو بگیریم.یه جوری شده آدم نمیدونه طرف واقعا فن مایکروـه یا داره ترول میکنه.
نینتندو فن ها با اینکه زلداشون ادعای گیم 2 نداره ولی از اسپایدرمن و استارفیلد بازی بهتریه، نه اونا کاری به جنگ دارن نه کسی با اونا کاری داره.نشستن هر سال بازی درجه یک بازی میکنن لذشتو میبرن. پرت یعنی از بین همه صدها داکیومنت لو رفته اینسومنیاک بیای اون یدونه بلوک -8 میلیون دلار رو به عنوان خبر بذاری.

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
منم گفتم با اونی که گذاشتی به هدفت نمیرسی. بحث اعتماد نیست. ملت دارن آمار آخر سال یوزرهای یه سایت که جامعه کاربری بزرگ و دایورسی داره رو میذارن.کسی تعمیمش نمیده به کل بازار ولی اطلاعات جالبیه و یه سری دریافت هارو آدم میتونه داشته باشه ازش( مثلا اینکه هنوز آدما رو کنسولهای قدیمی تر هم فعالانه بازی میکنن جالبه) من نمیدونم مشکل و مسخرگی این کجاست.
مقایسه هم باید مربوط باشه.شما سیب و پیتزا رو که نمیتونی با هم مقایسه کنی."جدول پلیرهای همزمان" نمیدونم کجاست که این دوتا رو با هم مقایسه کرده و چی نوشته ولی بازی آر پی جی رو با اکشن ادونچر مقایسه کردن تو این فاکتوری که شما گفتی غلطه چون متوسط زمان بازی کردنشون فرق داره.وقتی یکی از بازیها روی سرویس به رایگان قرار گرفته و یکی دیگشون فول پرایس فروخته شده بازم مقایسه غلطه. بحثو اعتقادیش نکن.اصلا یه پوینتی میخوای بگی ولی مثالی که میزنی واسش بی ربطه.
مایکروسافت 4 نسله داره کنسول مسیازه.احتمالا براش درآمد داره که این کارو میکنه ولی نسبت به رقیباش تو بازار سه بار از این چهار بار رو باخته.دیگه تو این شرایط فن مایکرو نباید جنگ کنسولی راه بندازه. چون دستش خالیه میاد میگه اورواچ 2 و هیلو اینفینیت گس موفقن با یدونه وینکی فیس.ما هم به هر حال انسانیم و یه ظرفیتی داریم نمیتونیم جلو خندمونو بگیریم.یه جوری شده آدم نمیدونه طرف واقعا فن مایکروـه یا داره ترول میکنه.
نینتندو فن ها با اینکه زلداشون ادعای گیم 2 نداره ولی از اسپایدرمن و استارفیلد بازی بهتریه، نه اونا کاری به جنگ دارن نه کسی با اونا کاری داره.نشستن هر سال بازی درجه یک بازی میکنن لذشتو میبرن. پرت یعنی از بین همه صدها داکیومنت لو رفته اینسومنیاک بیای اون یدونه بلوک -8 میلیون دلار رو به عنوان خبر بذاری.
آره جامعه آماری که توی اون بیشترین پلیر همزمان تاپ ترین بازی ۱۵۰۰ نفر هست بسیار کارآمد بوده و می شود ازش به عنوان منبع و مرجع استفاده کرد.اون تعداد پلیر های همزمان هم عکسش همون صفحه قبل هست.جالبه شما از اینکه فلان بازی گس موفق بوده خنده ات می گیرد ولی از اینکه ملت روی PS3 بیشتر از Xbox Series بازی می کنند نه تنها خنده ات نمی گیرد بلکه برایت خیلی هم جالب هست!!!برای بار آخر اگر یک منبع آماری رو قبول دارید پس نباید از مطالب مربوط به اون منبع برآشفته بشید چون خودتون اون منبع رو قبول دارید.در ضمن بنده هیچ مطلبی در رابطه با لیک اخیر Insomniac تو هیچ بخشی از سایت نگذاشتم پس حداقل تو نقل قول بنده از حرف های خودم بگذار نه از گوشه و کنار انجمن!

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
935
دو یا سه سال دیگه با قدرت مایکرو میره واسه نسل بعد اون موقع دیگه با این همه سرمایه گذاری که مایکرو کرده با کنسول جدید تازه پلن مایکرو میوه میده فعلا یک عده خوش باشن با امارهای فروش کنسول تا ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ که اونوقت امار فروش دیدن داره
ببین قسم میخورم این پیام از لحظه ورود به نت 20 سال پیش تا حالا میبینم !!! کلا بعد اون مقطع اوج کوتاه 360 این پیام هر روز فنا ایکس باکس بوده xone all in one میاد و فروش دیدن داره one x the most powerful میاد فروش دیدن داره series s x ترکیب جادویی میاد فروش دیدن داره حالام این مگه میشه انسان 20 سال به امیدواری بگذرونه !!!

SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
آره جامعه آماری که توی اون بیشترین پلیر همزمان تاپ ترین بازی ۱۵۰۰ نفر هست بسیار کارآمد بوده و می شود ازش به عنوان منبع و مرجع استفاده کرد.اون تعداد پلیر های همزمان هم عکسش همون صفحه قبل هست.جالبه شما از اینکه فلان بازی گس موفق بوده خنده ات می گیرد ولی از اینکه ملت روی PS3 بیشتر از Xbox Series بازی می کنند نه تنها خنده ات نمی گیرد بلکه برایت خیلی هم جالب هست!!!برای بار آخر اگر یک منبع آماری رو قبول دارید پس نباید از مطالب مربوط به اون منبع برآشفته بشید چون خودتون اون منبع رو قبول دارید.در ضمن بنده هیچ مطلبی در رابطه با لیک اخیر Insomniac تو هیچ بخشی از سایت نگذاشتم پس حداقل تو نقل قول بنده از حرف های خودم بگذار نه از گوشه و کنار انجمن!
اقا چرا میزنی به اون راه خودتو؟ اولا منبع یه چیزه مرجع یه چیز دیگست.نمیخونی فقط میخوای جواب بدی؟ من که خودم بالا گفتم کل بازار رو که قرار نیست با آمار یه سایت تحلیل کنیم.اطلاعات این سایت در حدود خودش قابل قبوله ولی کجا من گفتم بیشتر از سریز دارن 3 بازی میکنن؟ من حتی نگفتم ps3. گفتم کنسول های قدیمی. و کلیت این قضیه برام جالبه.شما انقدر ذهنت دو قطبی و مشغول نبرد با حریف فرضی هستی که حتی اون جمله روشن و ساده رو به پلی استیشن و اکس باکس ربط دادی.
"فلان" بازی گس موفق باشه که خنده دار نیست زیبا. اینکه "فلان" چیه مهمه.هیلویی که یه زمان عرضه اش یک رویداد تو حوزه سرگرمی بود در آمریکای شمالی الان وضعیت پلیراش اینطوریه که رو پی سی 2 هزارتا پلیر داره رو استیم. یا اورواچ که بعد یک سال لانچ میتونی بری رضایت کامیونیتی و وضعیت پلیراشو ببینی.اگه تصورت از گس موفق اینه که آره، من با اینکه خیلی خوش خنده نیستم ولی خندم میگیره.
کسی برآشفته نمیشه، چون تو اون سایت حداقل در حاضر چیزی نیست که شما بذاری ملت برآشفته شن. جوریدی دوتا عکس گذاشتی که دلایل بی ربط بودنشو هم عرض کردم خدمتتون.ری اکشن شماست که برآشفتست.
داریم حرف میزنیم مثال میاریم روشن شه. یعنی چی خارج از حرف من نقل قول نیار؟ مگه من جایی گفتم ملت بیشتر از سریز دارن پلی استیشن 3 بازی میکنن که شما نسبت دادی به من؟ من که تازه نسبتم ندادم حرفو به شما. فروم همینه دیگه :)

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اقا چرا میزنی به اون راه خودتو؟ اولا منبع یه چیزه مرجع یه چیز دیگست.نمیخونی فقط میخوای جواب بدی؟ من که خودم بالا گفتم کل بازار رو که قرار نیست با آمار یه سایت تحلیل کنیم.اطلاعات این سایت در حدود خودش قابل قبوله ولی کجا من گفتم بیشتر از سریز دارن 3 بازی میکنن؟ من حتی نگفتم ps3. گفتم کنسول های قدیمی. و کلیت این قضیه برام جالبه.شما انقدر ذهنت دو قطبی و مشغول نبرد با حریف فرضی هستی که حتی اون جمله روشن و ساده رو به پلی استیشن و اکس باکس ربط دادی.
"فلان" بازی گس موفق باشه که خنده دار نیست زیبا. هیلویی که یه زمان عرضه اش یک رویداد تو حوزه سرگرمی بود در آمریکای شمالی الان وضعیت پلیراش اینطوریه که رو پی سی 2 هزارتا پلیر داره رو استیم. یا اورواچ که بعد یک سال لانچ میتونی بری رضایت کامیونیتی و وضعیت پلیراشو ببینی.اگه به اینا میگی گس موفق که آره، من با اینکه خیلی خوش خنده نیستم ولی خندم میگیره.اینکه "فلان" چیه مهمه.
بار آخر اینه که کسی برآشفته نمیشه. چون تو اون سایت حداقل در حاضر چیزی نیست که شما بذاری ملت برآشفته شن. جوریدی دوتا عکس گذاشتی که دلایل بی ربط بودنشو هم عرض کردم خدمتتون.
داریم حرف میزنیم مثال میاریم روشن شه. یعنی چی خارج از حرف من نقل قول نیار؟ مگه من جایی گفتم ملت بیشتر از سریز دارن پلی استیشن 3 بازی میکنن که شما نسبت دادی به من؟ من که تازه نسبتم ندادم حرفو به شما. فروم همینه دیگه :)
یکی از کاربرها یک آمار گذاشته و بنده با ذکر مثال از همون منبع گفتم که آمار گذاشتن از این سایت خنده دار هست.بعد شما نقل قول کردید و با حرف من مخالفت کردید.الان می گید شما همچین چیزی نگفتید،خب وقتی دارید حرف بنده رو نقض می کنید یعنی اون آماری که دوستان گذاشتند رو قبول دارید دیگه،این موضوع یک چیز خیلی واضح هست و به نظر می آید خودتون درگیر ذهنیت دوقطبی و دشمن فرضی هستید که همچین موضوع واضحی رو کش می دهید(تازه بنده گفتم اگر کسی فکر می کند روی PS3 بیشتر بازی می کنند،وگرنه نگفتم شما به صورت مستقیم همچین حرفی زدید).وگرنه اگر شما قبول ندارید که ملت روی PS3 بیشتر از Xbox Series بازی می کنند که خب اصلا بحثی وجود ندارد و بنده هم هدفم این بود که بگویم آمار اون سایت قابل استناد نیستند.برای بخش آخر صحبت هم مطلبتون جوری هست انگار اون خبر Insomniac رو من گذاشتم که اگه منظورتون این نبود که باز هم بحثی وجود ندارد.

آخرین ویرایش:

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
247
طبق مدارک لو رفته از Insomniac، رچت اند کلنک ریفت اپارت یک شکست تجاری برای سونی بوده. فروش بازی حتی هزینه تولید اون رو هم درنیورده.

جدول عملکرد بازیهای Insomniac:
این به نظر پیش بینیه
اسپایدرمن 2 که ده ملیون نفروخته همین الان 5 میلیون فروخته در ضمن تو این تصویر برش خورده اسم بازی های ولورین و بقیه بازی های معرفی نشده رو هم میبینم که نشون میده بیشتر پیش بینیه‌(که اونم بدترین پیش بینی رو انجام داده تا شاید خیلی ریسک تو هزینه ساخت بازی ها نکنن چون همین الانشم بالای 300 میلیون دلار فروش داشته اسپایدرمن 2 و تا پایان سال میتونه به بالای 600 یا 700 برسه )

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,903
ببین قسم میخورم این پیام از لحظه ورود به نت 20 سال پیش تا حالا میبینم !!! کلا بعد اون مقطع اوج کوتاه 360 این پیام هر روز فنا ایکس باکس بوده xone all in one میاد و فروش دیدن داره one x the most powerful میاد فروش دیدن داره series s x ترکیب جادویی میاد فروش دیدن داره حالام این مگه میشه انسان 20 سال به امیدواری بگذرونه !!!
دوران اوج xbox یه مقطع کوتاه در زمان 360 بود؟ ریلی؟؟
فهمیدن اختلاف درآمد xbox در زمان 360 نسبت به الان کمتر از 5 دقیقه زمان میبره. ولی خب کی به کیه؟ کنتور نداره که
منطق کاربر "استودیوهای پلی استیشن" :
8>16 ))

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,411
این به نظر پیش بینیه
اسپایدرمن 2 که ده ملیون نفروخته همین الان 5 میلیون فروخته در ضمن تو این تصویر برش خورده اسم بازی های ولورین و بقیه بازی های معرفی نشده رو هم میبینم که نشون میده بیشتر پیش بینیه‌(که اونم بدترین پیش بینی رو انجام داده تا شاید خیلی ریسک تو هزینه ساخت بازی ها نکنن چون همین الانشم بالای 300 میلیون دلار فروش داشته اسپایدرمن 2 و تا پایان سال میتونه به بالای 600 یا 700 برسه )
این امار تا قبل از عرضه اسپایدرمن 2 درست
اسپایدرمن 2 و بعد از اون هدف گذاری استودیو

اون عدد هم درامد استودیو منهای سهم مارول از درامد بازیه

بر اساس چیزی که لیک شده , هر باندل کنسول ولورین که فروخته بشه , 35 تا 50 درصد درامد اش به مارول می رسه / در مورد اسپایدرمن هم احتمالا سهم مارول از درامد در همین حدود بوده

مثلا مایلز احتمالا 360 تا 400 میلیون درامد داشته
مارول 100 تا 140 میلیون برداشته
در نهایت درامد سونی از فروش بازی ( منهای پولی که مارول گرفته ) 260 میلیون دلار بوده

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
دوران اوج xbox یه مقطع کوتاه در زمان 360 بود؟ ریلی؟؟
فهمیدن اختلاف درآمد xbox در زمان 360 نسبت به الان کمتر از 5 دقیقه زمان میبره. ولی خب کی به کیه؟ کنتور نداره که
منطق کاربر "استودیوهای پلی استیشن" :
8>16 ))
طبق آمار رسمی ،ایکس باکس از بدو پیدایش تا همین الان در هر نسلی که حضور داشته از بین رقبا ( سونی و نینتندو ) رتبه آخر رو از لحاظ فروش کنسول داشته ( در انتهای هر نسل ) .
البته دو سه نسلش رو به طور فجیحی از رقبا عقب بوده و هست .در کل تو بحث گیمینگ حرفی برای گفتن نداشته در مقابل رقبا .

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
896
نام
Reza
از ۴۹ میلیون دلار فروش sunset overdrive ماکروسافت فقط ۵۶۷ دلارش رو به اینسامنیاک داده !

i20 - Spider-Man 1 PS4
i21 - Edge of Nowhere
i23 - Song of the Deep
i29 - Ratchet and Clank RF
i30 - Spider-Man 2 Codename Popsicle and/or Spider-Man Remastered
i31 - Spider-Man MM
i32 - Scrapped Spider man Online Standalone Title (Likely Spider-Man The Great Web)
i33 - Wolverine
i34 - Spider-Man 3
i35 - X-men
i36 - New IP
i37 - Ratchet and Clank Spinoffs

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
از ۴۹ میلیون دلار فروش sunset overdrive ماکروسافت فقط ۵۶۷ دلارش رو به اینسامنیاک داده !

i20 - Spider-Man 1 PS4
i21 - Edge of Nowhere
i23 - Song of the Deep
i29 - Ratchet and Clank RF
i30 - Spider-Man 2 Codename Popsicle and/or Spider-Man Remastered
i31 - Spider-Man MM
i32 - Scrapped Spider man Online Standalone Title (Likely Spider-Man The Great Web)
i33 - Wolverine
i34 - Spider-Man 3
i35 - X-men
i36 - New IP
i37 - Ratchet and Clank Spinoffs
هزینه تولید (۴۲ میلیون دلار) و مارکتینگ و سهم فروشگاه ها و غیره هم که لابد حساب نیست!جالب هست هزینه تولید رو تو همین عکس هم نوشته!!!

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,903
طبق آمار رسمی ،ایکس باکس از بدو پیدایش تا همین الان در هر نسلی که حضور داشته از بین رقبا ( سونی و نینتندو ) رتبه آخر رو از لحاظ فروش کنسول داشته ( در انتهای هر نسل ) .
البته دو سه نسلش رو به طور فجیحی از رقبا عقب بوده و هست .در کل تو بحث گیمینگ حرفی برای گفتن نداشته در مقابل رقبا .
جدی میگی ؟ عجب!!
خیلی ناراحت شدم. تا الان فکر میکردم xbox همیشه اول بوده! بد شد که.😥

کاربر "استودیوهای پلی استیشن" فرمودند که دوران اوج xbox در زمان 360 بود که این حرف از هر جهت نا درسته و منم جوابش رو دادم.
در ابعاد مختلف مثل درآمد و تعداد کاربرها و تعداد استودیو های 1st و کیفیت سرویس ها و... الان اکوسیستم xbox در مقایسه با گذشته پیشرفت کرده.

حالا کاربر "صورت زخمی"، سوال من از شما اینه که این اطلاعات وسیعی که شما به رایگان در اختیار ما گذاشتی، چه ربطی به پست من داشت؟

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
جدی میگی ؟ عجب!!
خیلی ناراحت شدم. تا الان فکر میکردم xbox همیشه اول بوده! بد شد که.😥

کاربر "استودیوهای پلی استیشن" فرمودند که دوران اوج xbox در زمان 360 بود که این حرف از هر جهت نا درسته و منم جوابش رو دادم.
در ابعاد مختلف مثل درآمد و تعداد کاربرها و تعداد استودیو های 1st و کیفیت سرویس ها و... الان اکوسیستم xbox در مقایسه با گذشته پیشرفت کرده.

حالا کاربر "صورت زخمی"، سوال من از شما اینه که این اطلاعات وسیعی که شما به رایگان در اختیار ما گذاشتی، چه ربطی به پست من داشت؟
رفیق جالب هست زمان Xbox 360 که بحثش هم هست،فروش هر دو کنسول در یک حد بوده است.یعنی تا انتهای ۲۰۱۳ هر دو کنسول ۸۰ میلیون واحد فروش داشتند،بعد مایکروسافت اواسط ۲۰۱۴ آمار جدید داد که فروش کنسول ۸۴ میلیون واحد بوده و سونی آخرین آمارش برای سال ۲۰۱۷ بوده که فروش کنسول ۸۷ میلیون واحد بوده است.یعنی فروش کنسول Xbox 360 یک هو به صورت کامل متوقف شده است ولی PlayStation 3 که تا ۷-۶ سال قبل از این هم تراز با رقیب بوده همین طور ادامه داشته است!از این بگذریم فروش همون ۸۴ میلیون کنسول یعنی هیچ حرفی برای گفتن نداشته است ولی ۸۷ میلیون یعنی همه رو با تریلی زیر گرفته است!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر