Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
اقا کیانوش شما اصلا توجهی به اومدنmgs4 و gtaiv و ng2 نمی کنی؟؟؟(که به نظر من gtaivروی 360 بیشترین فروش رو توی امریکا داره)
اصلا انگار نه انگار که قراره بازی های تاپ ps3 بیان.
در ضمن بالا رفتن tie ratio وی یکی از عمده ترین دلایلش ssbb هستش.و به نظرم جز wiifit و یکی دوتا بازی دیگه بازی پر فروش دیگه ای روی wii عرضه نمی شه.
من که نفهمیدم اینی که گفتی چه ارتباطی به حرفهای من داشت. ارتباطشو بگو تا من جوابتو بدم.

اون له شدن رو که شوخی کردم :cheesygri (خیلی کیف داره سربه سر طرفدارای نینتندو بزاری;) )

ولی همنطور که گفتم جلوی 360 و ps3 تو دراز مدت کم میاره حالا مهم نیست کدوم یکی باشه مهم اینه که کم میاره و اصلا سونی و ماکروسافت به چشم رقیب به wii نگاه نمیکنن!

پ.ن:wii مثل یه عمله میمونه که داره جاده رو صاف میکنه و تعداد بازی بازها رو زیاد میکنه و در اینده تو این جاده سونی و ماکروسافت میتازونن;)

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
من که نفهمیدم اینی که گفتی چه ارتباطی به حرفهای من داشت. ارتباطشو بگو تا من جوابتو بدم.
ربطش به اینه که با اومدن بازی های تاپ ps3 و 360 از جمله:KZ2& LBP&GOW نمی تونه به این هدف برسه.
از طرق دیگه فرض کنیم نینتندو توی 6 ماه آینده فقط بتونه به طور متوسط ماهی 500 هزار تا Wii توی آمریکا به فروش برسونه (باز هم خیلی محتاطانه است چون مثلا همین ماه مارس 720 هزار کنسول Wii فروخته شده بوده، تازه قراره ظرفیت تولید Wii به 2.4 میلیون دستگاه در ماه برسه به زودی که در نتیجه نینتندو میتونه بیشتر شیپ کنه و در نتیجه بیشتر بفروشه.)
ویرایش:
در ضمن اگر هم بتونه ماهی 500 الی 600 هزار تا بفروشه دیگه نمی تونه با اون اختلاف وحشتناک دو کنسول دیگه رو جا بزاره.

آخرین ویرایش:

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
ربطش به اینه که با اومدن بازی های تاپ ps3 و 360 از جمله:KZ2& LBP&GOW نمی تونه به این هدف برسه.
به کدوم هدفش نمیتونه برسه؟؟؟
ویرایش:
در ضمن اگر هم بتونه ماهی 500 الی 600 هزار تا بفروشه دیگه نمی تونه با اون اختلاف وحشتناک دو کنسول دیگه رو جا بزاره.
تو اصلا میدونی داری چی میگی؟ اولا کی از اختلاف فروش حرف زد که تو میگی نمیتونه با اون اختلاف وحشتناک دو کنسول دیگه رو جا بگذاره؟؟؟ من گفتم اگه ماهی 500 هزار دستگاه بفروشه توی 6 ماه آینده (که خیلیم بیشتر میفروشه) اونی میشه که حساب کردم. حالا ارتباط حرف منو با اومدن بازی های PS3 بگو ببینم چیه؟؟؟ اگه فرض محال بگیریم PS3 و 360 ماهی یک میلیون دستگاه هم بفروشن توی 6 ماه آینده بازم هیچ ارتباطی به حرف من نداره و حرف منو نقض نمیکنه. البته اون فرض محاله و واقعیت اینه که بازم هر ماه Wii با اختلاف فراوون اون دو تا کنسول رو شکست میده. نمونه اش رو هم ماه آینده خواهیم دید که GTA IV عرضه شده و احتمالا خیلیا فکر میکنن فروش PS3 و 360 از فروش Wii بیشتر خواهد شد. :laughing:
اگرم فکر میکنی که نینتندو نمیتونه ماهی 500 هزار دستگاه Wii توی 6 ماه آینده توی آمریکا بفروشه که دیگه فقط میشه گفت :lol:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
خوب xbox360هم اولين كنسولي است كه در آمريكا بيش از 10ميليون فروخته اين خبر بسيار عالي است و براي مايكروسافت شيرين واقعا مايكروسافت بتونه بازار ژاپن رو بگيره ديگه غمي نداره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
خوب xbox360هم اولين كنسولي است كه در آمريكا بيش از 10ميليون فروخته اين خبر بسيار عالي است و براي مايكروسافت شيرين واقعا مايكروسافت بتونه بازار ژاپن رو بگيره ديگه غمي نداره.
من که اطلاعی ندارم فلان کنسول چقدر فروخته و ... ولی چیزی که مشخصه اینه که 360 دقیقآ یک سال زودتر از دو تای دیگه اومده تو بازار و اینکه زودتر به یه فروش معین توی یه جایی برسه کار اصلآ سختی نیست.

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
نوشته شده توسط TRUTH:
فعلا که با اومدن gta4 شاهد له شدن wii خواهیم بود در ماه های اینده;)
در ضمن کاهش قیمت 360 هم نمیتونه بی نتیجه باشه!
:lol:

آمار فروش ماه آوریل در آمریکا:

Code:
PlayStation 2	124.4K
PlayStation 3	187.1K
PSP	        192.7K
Xbox 360	       188.0K
Wii	      714.2K
Nintendo DS	414.8K

[B]Top 10 VG Titles - April'08	
	Units*[/B]
360 GTA IV	1.85mm
Wii Mario Kart w/ wheel	1.12mm
PS3 GTA IV	1.00mm
Wii Play	360K
Wii Super Smash Bros. Brawl	326K
PS3 Gran Turismo 5:  Prologue	224K
DS Pokemon Mystery Dungeon:  Explorers of Darkness	202K
DS Pokemon Mystery Dungeon:  Explorers of Time	202K
Wii Guitar Hero III	152K
360 Call of Duty 4: Modern Warfare	141K

*includes bundles, collector's editions, GOTY editions

مجموع فروش PS3 و 360 توی ماهی که GTA IV اومده - 375 هزار
فروش Wii توی همون ماه - 714 هزار

:lol:

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
:laughing:

الان Wii با 360 فقط 500 هزار دستگاه اختلاف داره توی آمریکا (بقیه جاها رو که بیخیال) که اونم احتمالا توی ماه آینده جبران میشه. :cheesygri
یکی دو ماه پیش Reggie گفته بود که تا ماه June کنسول Wii پر فروش ترین کنسول نسل حاضر در آمریکا خواهد شد. :)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
xbox360 vs ps3
جنگ بين آمريكا و اروپا
خوب كنسول 360 در آمريكا با فروش كلي 1مليون جلوتر از كنسول سوني است كه زير 5مليون است.
اين در اروپا كاملا بر عكس است و سوني بالاتر است ولي طبقه گفته www.ps3pad.com برنده جنگ كنسولها 360 است گرچه من اينطور فكر نميكنم چون به نظر من اين جنگي است كه هيچ پاياني ندارد حداقل تويه اين نسل.

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
فروش کل wii و ps3 که کلاً از x360 جداست.
آقا شما چه انتظاری از ps3 دارید؟ باید این رو قبول کرد که فروش این کنسول تو 3-4 ماه اولش واقعاً افتضاح بود و کلاً کسایی که عشق ps3 بودن و کلاً عشق سونی بودن این کنسول رو خریدن اگر نه این کنسول چیزی نداشت که خریده بشه.
یکی از دلایلی که فروش کنسول ها رو بالا میبره بازی هاشه که سونی تا امروز هم حتی یه عنوان انحصاری تاپ واسه کنسولش عرضه نشده.
ولی از این به بعد باید شاهد فروش کنسول ها و اختلاف فروششون نسبت به هم دیگه باشیم
به نظر من ps3 برنده این نسل خواهد بود.
البته این میان X360 هم با GEOW2 حرف هایی رو واسه گفتن (امسال) داره.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
.
یکی از دلایلی که فروش کنسول ها رو بالا میبره بازی هاشه که سونی تا امروز هم حتی یه عنوان انحصاری تاپ واسه کنسولش عرضه نشده.

میشه بفرمائید این بازی ها پس چی بودن: Ratchet and Clank-Resistance - Motor Storm-Ninja GaidenHeavenly Sword-Uncharted
که بعضی هاشون هم فروش میلیونی داشتن ؟
اگه این بازیها تاپ نبودن انقدر فروش نمیکردن ! بهتره تا یه بازی رو با چشم خودتون ندیدید و بازی نکردید در موردش صحبت نکنید و به امتیازات سایتها و چن تا تریلر بسنده نکنید.

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
من motor storm و Resistance و heavenly sword رو با چشم خودم دیدم و با دست خودم هم بازی کردم
ولی هیچ کدومشون تاپ نیستن
بازی تاپی که ps3 رو بکشه بالا متالگیر ، فاینال فانتزی ، گران توریسمو 5 ، خدای جنگ 3 و البته احتمالاً کیلزون 2 هستند

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
من motor storm و Resistance و heavenly sword رو با چشم خودم دیدم و با دست خودم هم بازی کردم
بازی تاپی که ps3 رو بکشه بالا متالگیر ، فاینال فانتزی ، گران توریسمو 5 ، خدای جنگ 3 و البته احتمالاً کیلزون 2 هستند
motor storm و Resistance و heavenly sword و Uncharted و Ninja Gaiden Sigma
Top نیستند :lol: اینا که فقط انحصاری هستند
بازیهای مولتی چی به حساب نمیان!!!! مثل COD4 یا AC ووووو

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد

از این بازیهایی که میگی شما کدوم رو بازی کردی که میگی اینا تاپ هستن .:-" شما از تخیلات خودت داری یه چیزی میبافی. صب کن تا بازی ها عرضه بشن بعد بگو اینا تابپ ان.هر چند میدونم شما فقط از رو بزرگی اسمشون تو شماره های قبل میگی ولی هنوز هیچ چی معلوم نی.
اگه از چن نفر که که بازیهایی که من گفتم رو بازی کرده باشن سئوال کنی که چن تا تاپ ان، حداقلش میگه 3 ت. حالا نمیدونم دلیل شما واسه این حرفت چیه!!!
مهم هم نیست چون هر کی یه نظری داره.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
xbox360 vs ps3
جنگ بين آمريكا و اروپا
خوب كنسول 360 در آمريكا با فروش كلي 1مليون جلوتر از كنسول سوني است كه زير 5مليون است.
اين در اروپا كاملا بر عكس است و سوني بالاتر است ولي طبقه گفته www.ps3pad.com برنده جنگ كنسولها 360 است گرچه من اينطور فكر نميكنم چون به نظر من اين جنگي است كه هيچ پاياني ندارد حداقل تويه اين نسل.
ژاپن این وسط چی کارست !!!
PS3 در ژاپن و اروپا فروشش خیلی بیشتر از 360 هست وفقط 360 با تفاوت دو سه هزار کنسول بیشتر در آمریکا فروشش از PS3 بیشتر هست و فقط آمریکا رو داره که اون رو هم به زودی از دست خواهد داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر