619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فقط 360 با تفاوت دو سه هزار کنسول بیشتر در آمریکا فروشش از PS3 بیشتر هست و فقط آمریکا رو داره که اون رو هم به زودی از دست خواهد داد

جناب كارشناس ميشه به ما بگيد چرا فروشش رو از دست خواهد داد و شما از طريق كدوم منبع موثق ميگي كه 3 ميليون دستگاه با هم اختلاف دارند ؟؟؟
منتظر هستيم !!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
جناب كارشناس ميشه به ما بگيد چرا فروشش رو از دست خواهد داد و شما از طريق كدوم منبع موثق ميگي كه 3 ميليون دستگاه با هم اختلاف دارند ؟؟؟
منتظر هستيم !!!

3 میلیون چیه ، داره میگه 2 - 3 هزار :laughing: .... اشکال نداره ، هیجان زده شده .

ژاپن این وسط چی کارست !!!
PS3 در ژاپن و اروپا فروشش خیلی بیشتر از 360 هست وفقط 360 با تفاوت دو سه هزار کنسول بیشتر در آمریکا فروشش از PS3 بیشتر هست و فقط آمریکا رو داره که اون رو هم به زودی از دست خواهد داد

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
از این بازیهایی که میگی شما کدوم رو بازی کردی که میگی اینا تاپ هستن .:-" شما از تخیلات خودت داری یه چیزی میبافی. صب کن تا بازی ها عرضه بشن بعد بگو اینا تابپ ان.هر چند میدونم شما فقط از رو بزرگی اسمشون تو شماره های قبل میگی ولی هنوز هیچ چی معلوم نی.
اگه از چن نفر که که بازیهایی که من گفتم رو بازی کرده باشن سئوال کنی که چن تا تاپ ان، حداقلش میگه 3 ت. حالا نمیدونم دلیل شما واسه این حرفت چیه!!!
مهم هم نیست چون هر کی یه نظری داره.
گویا این دوستمون فکر کردن که فقط خودشون ps3 دارن و بازی هاش رو بازی کردن
قبل از اینکه شما ps3 رو از نزدیک دیده باشی من یکی داشتم برادر عزیز
این بازی ها رو هم بازی کردم و اصلاً به نظر من تاپ نیستند
و این هم نظر منه پس لطفاً از امر به معروف و نهی از منکر خودداری کنید
راستی یه پشه ای هست دم در گوش من هی وز وز می کنه !!!!!!!!!! نمی دونم چی کارش کنم:laughing::biggrin1::laughing:

آخرین ویرایش:

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
منتظر هستيم !!!
3 میلیون دیگه چیه گفتم دو سه هزار
ببخشید منظورمو بد رسوندم ! منظور از تفاوت فروش هر دو کنسول در هر ماه هست در آمریکا آمار کلی رو نگفتم
که 360 در آمریکا هر ماه 2 یا 3 هزار کنسول بیشتر از PS3 به فروش میرسونه و فعلا 360 فروش ماهانش در آمریکا بیشتر از PS3 هست ولی در اروپا و ژاپن کاملا برعکسه

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
گویا این دوستمون فکر کردن که فقط خودشون ps3 دارن و بازی هاش رو بازی کردن
قبل از اینکه شما ps3 رو از نزدیک دیده باشی من یکی داشتم برادر عزیز
این بازی ها رو هم بازی کردم و اصلاً به نظر من تاپ نیستند
و این هم نظر منه پس لطفاً از امر به معروف و نهی از منکر خودداری کنید

اول اینکه من نگفتم که شما ps3 ندارید . دوم در اخر جملم هم گفتم که هر کی نظر خودش رو داره و نظرش محترمه ولی در بعضی از موارد این نظرات مسخرس و قابل قبول نیست.:-"
جناب استاد از نظر شما چه بازی تاپ هست؟ شما از یه بازی دیگه چی میخوای که تو این بازی های انحصاری سونی نیست؟

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
بازی ها رو گفتمو در ضمن بازی های انحصاری و تاپ
Metal Gear Solid 4
Gran Turismo 5
Final Fantasy
God of War 3
Kill Zone 2
این بازی ها رو شما با heavenly sword یکی میکنی ؟؟؟
اون heavenly sword که شما میگی تونست به فروش ps3 کمکی بکنه که واقعاً مشهود باشه
اگه میگی آره پس وقت انتشار متالگیر می فهمی بازی تاپ یعنی چی.........

راستی یه پشه ای هست که از صبح دم گوش من هی وز وز میکنه !!!!!!!!!!!!:laughing::laughing::cheesygri

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به جای این دعوا ها
یکی بگه که آمار فروش بازی Lost Odyssey در مناطق مختلف + کل جهان رو بگه
و بگه که چقدر رو فروش X360 در ژاپن تاثیر گذار بوده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
که 360 در آمریکا هر ماه 2 یا 3 هزار کنسول بیشتر از PS3 به فروش میرسونه و فعلا 360 فروش ماهانش در آمریکا بیشتر از PS3 هست

اين ماه 1000 هم كمتر با هم اختلاف داشتند از همه خنده دار تر اينه كه با اينكه GTA IV عرضه شده اما اصلا انگار نه انگار يعني كنسول زياد فروش نرفته

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
بازی ها رو گفتمو در ضمن بازی های انحصاری و تاپ
Metal Gear Solid 4
Gran Turismo 5
Final Fantasy
God of War 3
Kill Zone 2
این بازی ها رو شما با heavenly sword یکی میکنی ؟؟؟
اون heavenly sword که شما میگی تونست به فروش ps3 کمکی بکنه که واقعاً مشهود باشه
اگه میگی آره پس وقت انتشار متالگیر می فهمی بازی تاپ یعنی چی.........

بازی های خوب با نظرات شما خراب نمیشن و اگه شما از اون بازی های عالی که در 2007 برای PS3 به صورت انحصاری اومد خوشت نیومده به ما ربطی نداره و از نظر خودت داری حرف میزنی و اینجا جای نظرهای شخصی نیست اینجا تاپیک آمار کنسول ها و بازیها هست
شما لطفا تاپیک رو منحرف نکن و نظرات کارشناسانت رو برای خودت نگه دار

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
اين ماه 1000 هم كمتر با هم اختلاف داشتند از همه خنده دار تر اينه كه با اينكه GTA IV عرضه شده اما اصلا انگار نه انگار يعني كنسول زياد فروش نرفته
فروش این ماه PS3 و 360 در آمریکا روی هم اندازه نصف فروش Wii نشدند حتی با عرضه GTA IV که واقعا عجیبه!!!
و همونطور که گفتی تفاوت فروش این ماه 360 و PS3 در آمریکا کمتر از هزار کنسول بود و فاصلش با PS3 کمتر هم شد!!! برای همینه که میگم به زودی 360 بازار آمریکا رو هم به PS3 واگذار خواهد کرد و در ماههای آینده با عرضه بازیهایی مثل MGS4 و Little Big Planet و Resistance 2 و Motorstorm 2 میتونه فروش PS3 رو تضمین کنه
البته 360 هم عنوانهای انحصاری بسیار خوبی داره و این به فروشش کمک میکنه ولی باز هم در آمریکا این دو کنسول با هم رقابت تنگاتنگی در فروش دارن و نمیشه گفت کدومشون بیشتر خواهد فروخت

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
و همونطور که گفتی تفاوت فروش این ماه 360 و PS3 در آمریکا کمتر از هزار کنسول بود و فاصلش با PS3 کمتر هم شد!!! برای همینه که میگم به زودی 360 بازار آمریکا رو هم به PS3 واگذار خواهد کرد و در ماههای آینده با عرضه بازیهایی مثل MGS4 و Little Big Planet و Resistance 2 و Motorstorm 2 میتونه فروش PS3 رو تضمین کنه
ماه پيش يادم نيست اما تا اونجايي كه ميدونم PS3 حدود 2 ماه فروشش توي امريكا فروشش بيشتر شده بود كه ماكروسافت دليلشو كمبود كنسول اعلام كرده يادمه اقا كيانوش ميگفت چون درخواست هيلو و اركيد پك كمتر از اون حد انتظارشون بوده باعث شده پريميوم و اليت كم بياد چون بيشتر افراد اين دو مدل ميخريدند

...................................................

شايد سوني باز يانحصاري عالي داشته باشه اما اين وسط ماكروسافت يه كاري كرد حدود 4 تا از بزرگترين بازي هاشو براي اخر سال و نزديك كريسمس انداخت و همين ميتونه براشون تاثير گذار باشه چون Little Big Planet و Resistance 2 براي اكتبر و نوامبر مياند اما ماكروسافت SC: Conviction . GOW2 . BANJO 3 . Fable 2 براي اكتبر و نوامبر گذاشته در اين بين هم يه سري بازي مثل POP ياد كه بر فروش هر دو كنسول تاثير ميذاره تازه اگه RE5 هم بيادبيشتر ميشه

........................................

برای همینه که میگم به زودی 360 بازار آمریکا رو هم به PS3 واگذار خواهد کر
فروش اين دو توي امريكا خيلي با هم اختلاف داره يعني در مجموع اگه روند همينطوري پيش بره مطمئنا شايد بهش نزديك بشه اما نميتونه 360 بگيره البته اينها اهميتي نداره چون از الان wii شده ديگه يعني زماني كه حتي بزرگترين بازي سال 2008 يعني GTA IV عرضه شده و باز هم تاثير روي فروش PS3 و X360 زياد نذاشته پس بايد wii رو از الان برنده بدونيم

It had widely been predicted that the release of Grand Theft Auto IV would drive Xbox 360 and PS3 adoption but that appeared not to be the case in April,
However, other analysts pointed out that GTA IV was only available for five days during the April sales reporting period, and suggested that the Rockstar title could well drive PS3 and Xbox 360 adoption throughout May

sorry . it was my fault

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085

It had widely been predicted that the release of Grand Theft Auto IV would drive Xbox 360 and PS3 adoption but that appeared not to be the case in April,
However, other analysts pointed out that GTA IV was only available for five days during the April sales reporting period, and suggested that the Rockstar title could well drive PS3 and Xbox 360 adoption throughout May.​

پیش بینی میشه که تاثیر GTA IV بر روی فروش Xbox 360 و PS3 در آمار فروش ماه MAY مشهود تر باشه.

آخرین ویرایش:

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
فروش اين دو توي امريكا خيلي با هم اختلاف داره يعني در مجموع اگه روند همينطوري پيش بره مطمئنا شايد بهش نزديك بشه اما نميتونه 360 بگيره البته اينها اهميتي نداره چون از الان wii شده ديگه يعني زماني كه حتي بزرگترين بازي سال 2008 يعني GTA IV عرضه شده و باز هم تاثير روي فروش PS3 و X360 زياد نذاشته پس بايد wii رو از الان برنده بدونيم

sorry . it was my fault
کاملا موافقم(کی میتونه موافق نباشه!!!) Wii چه در آمریکا و اروپا و ژاپن فروشش چند برابر PS3 و 360 هست و برنده جنگ کنسول ها مسلما Wii خواهد بود

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
اینم برای اونهایی که میگفتن کسی که Wii میخره 2 ماه بعد ولش میکنه و میگذارتش کنار و بازی نمیخره و بازی های third party روش فروش نمیره و ....

http://kotaku.com/5010214/nintendo-wii-has-highest-software-sales-for-first-18-months

Code:
[B][U]First 18 months Software:
[/U]Wii:[/B] 50,000,000
[B]PS2:[/B] 42,000,000
[B]360:[/B] 30,000,000
[B]XBX:[/B] 28,000,000
[B]PS3:[/B] 20,000,000

[B][U]First 18 months Hardware:[/U][/B]
[B]Wii:[/B] 9,500,000
[B]PS2:[/B] 8,500,000
[B]360:[/B] 5,400,000
[B]XBX: [/B]5,200,000
[B]PS3:[/B] 4,200,000

[B][U]Tie Ratio:[/U][/B]
[B]360:[/B] 5.55
[B]XBX:[/B] 5.38
[B]Wii:[/B] 5.26
[B]PS2:[/B] 4.94
[B]PS3:[/B] 4.76
این آمار مال 18 ماه اول کنسول ها توی آمریکاست (منبع NPD)
ضمنا برای Wii بازی Wii Sports توی این آمار حساب نشده.
حتی فروش بازی های third party هم روی Wii بیشتر از روی 360 توی مدت مشابه بوده.
حالا الان باید ببینیم اون آدم هایی که داستان سرایی میکردن چی دارن که بگن. هر چند از وقتی که آمار فروش ماه آوریل آمریکا اومده فکر کنم دیگه این طرفها پیداشون نشده. :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر