LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Xbox کی King بود که حالا Back کرده باشه؟ /:)
به هر حال رقابت به سود صنعت گیم هست و باعث میشه که کیفیت بازیها و تعداد اونها بالاتر باشه.... ولی طرفداری بعضیا یه جوری هست که انگار یه درصدی از فروش کنسول ها هم به حساب ارزی دوستان واریز میشه

Analysis: Xbox 360 poised to pass Wii in US sales by year’s end | Ars Technica

360 بیشتر از 2 سال پیاپی بیشترین سهم فروش رو بین کنسولهای خانگی در آمریکا داشته و احتمالاً تا الان رکورد بیشترین فروش کلی بین کنسولهای نسل هفت در آمریکا رو هم در اختیار گرفته (که تا قبل از این در اختیار Wii بوده). بخاطر بیشتر شدن فروش XB1 در آمار این ماه NPD این عبارت رو بکار بردن.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
تبریک به اسپنسر و رفقا! E3 gonna be gud:d

فقط 7k؟
پ.ن:♥

وقتی گزارش NPD منتشر شد یکی از کاربرهای NG که اگه اشتباه نکنم منتسب به CBOAT بود اینو گفت ملت هم حسابی جدی گرفتن منم شک کردم و گفتم اگه حقیقت داشته بشه، ولی بعد که امار دقیق اومد همه چیز مشخص شد طرف رو هم بن کردن.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
7jsWt7e.jpg

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
lol@ Activision
AW ½ ـه MW3 فروخته, بعدی هم دستینیه! aww yiis اکتیویژن برشکست میشه Crash و TH و GH از دست این ظالم رها میشن:d
وقتی گزارش NPD منتشر شد یکی از کاربرهای NG که اگه اشتباه نکنم منتسب به CBOAT بود اینو گفت ملت هم حسابی جدی گرفتن منم شک کردم و گفتم اگه حقیقت داشته بشه، ولی بعد که امار دقیق اومد همه چیز مشخص شد طرف رو هم بن کردن.
;)
خود Cboat بود.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
کار به فروش این ماه X1 ندارم. ولی دم فیل اسپنسر گرم. خداییش نشون داد تو مدیریت بحران چقدر وارده. اینکه X1 رو از اون اوضاع دوران متریک رسوند به اینجا که نشون میده کارش رو خوب بلده. در هر صورت این یه جمله کلیشه ای هست ولی همه جا مصداق پیدا میکنه که رقابت به سود مصرف کننده هست. من خیلی خوشحال شدم این ماه فروش X1 بیشتر از PS4 شد. هر کدوم از این شرکت ها که غرور ورشون داره اتفاقاتی مثل اوایل PS3 و X1 میوفته.
شاید تغییر مدیریت تو نینتندو هم بتونه به Wii U کمک کنه. حیف این بازی هایی که امسال برا این کنسول عرضه شد و کمتر از اون چیزی که لیاقت داشتن بهشون توجه شد. مخصوصا بایونتا 2 :(.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
lol@ Activision
AW ½ ـه MW3 فروخته, بعدی هم دستینیه! aww yiis اکتیویژن برشکست میشه Crash و TH و GH از دست این ظالم رها میشن:d

;)
خود Cboat بود.
Crash رو مایکروسافت خریده :d یه تیمی هم از Rare داره یه ریبوت می سازه از Crash :shrewd:

====
مایکروسافت ترکوند این ماه :d هر روز که میگذره دوران فیل اسپنسر شیرین تر از قبل میشه

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
امار فروشی XBO عالیه!!!خوب خودشو برگردوند ولی این وسط مایکروسافت سر فروش کنسول زیاد زد رو قیمت اش و کلی تخفیف + کم کردن قیمت و دادن بازی های مجانی که ضرر داد روشون خودشو رو کشید بالا بماند که بعدا سر فروش نرم افزاری سود اش.....ولی الا سونی بدونه این تخفیف های عجیب غریب و با همون قیمت قبلی داره خوب می فروشه فکرش بکنید اگه مثل عمو فیل(:d)سونی این همه تخفیف و کم کردن قیمت و.... می کرد الا شاید امار فروش 2 یا 3 برابر میشد خلاصه هی میگید the king is back the king is back بدونید که به لطف قیمت کردن اینقدر پایین اومده ولی بازم می گم این ضرر داد ها با سود داد رو نرم افزار xbo جبران میشه!!!

آره ماکرو خوب تخفیف داد ولی خیلی هم حساب شده کار کرد.
ولی کی میگه سونی آفر نداشته؟؟!!! سونی هم تلاشهای زیادی انجام داد تا اختلاف زیاد نشه مثل یازیهای رایگانی که داشت و باندلها

- - -ویرایش - - -

کار به فروش این ماه X1 ندارم. ولی دم فیل اسپنسر گرم. خداییش نشون داد تو مدیریت بحران چقدر وارده. اینکه X1 رو از اون اوضاع دوران متریک رسوند به اینجا که نشون میده کارش رو خوب بلده. در هر صورت این یه جمله کلیشه ای هست ولی همه جا مصداق پیدا میکنه که رقابت به سود مصرف کننده هست. من خیلی خوشحال شدم این ماه فروش X1 بیشتر از PS4 شد. هر کدوم از این شرکت ها که غرور ورشون داره اتفاقاتی مثل اوایل PS3 و X1 میوفته.
شاید تغییر مدیریت تو نینتندو هم بتونه به Wii U کمک کنه. حیف این بازی هایی که امسال برا این کنسول عرضه شد و کمتر از اون چیزی که لیاقت داشتن بهشون توجه شد. مخصوصا بایونتا 2 :(.

آره من فکر نمی کردم ایقدر کار بلد باشه
میگم مدیریت بحرانش خیلی خوبه بیارنش ایران اینجا بیشتر بکار میاد :)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

دقیقا چه اتقاقاتی اوایله ps3 افتاد که ربط به غرور شرکت ها داشته ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
چیزی که تو این نسل جالب بوده چارت های فروش آمازون هست :D از دسامبر 2013 به این طرف، هر کنسولی که تو چارت ماهانه اول بوده، توی آمار NPD هم اول بوده. مثلا X1 تو دسامبر 2013 و نوامبر 2014 پرفروش ترین کنسول توی آمازون بوده، توی آمار NPD هم اول بوده. بقیه ماه ها هم واسه PS4 بوده. به نظرم تا وقتی که خلاف این قضیه اتفاق نیفته میشه از طریق چارت آمازون فهمید کدوم کنسول فروش بیشتری داشته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر