.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
مایکرو هم باندل GTA + Forza 5 رو با قیمت عالی واسه اروپا داد بیرون

فقط میتونیم کلمون رو بکوبونیم به دیوار
استرالیا با این حرکت مایکرو باید بترکه :|

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
gj5grsp7s1j31078mjps.jpg

این فیکه دیگه :| /!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
GamesBeat: I see the bags under your eyes. The sweat rolling down your face. [Author's note: I was joking here] Do you feel pressure from the $50 price cut that Microsoft has made (Haha)?
Layden: That’s from too much celebrating.
GamesBeat: Hahaha.
آقای لیدن فرمودن که از شادی شروع به گریه کردن کردم وقتی 50$ کاهش قیمت X1 خبرش اومد.:d
Sony's North American PlayStation chief on PS4's dominance, 1-year anniversary, and GamerGate (interview) | GamesBeat | Games | by Dean Takahashi

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سایت رسمی مایکروسافت هست. البته فکر کنم واسه دو روز باشه این آفر فقط تو استرالیا
یه کنسول میخری با 5 تا بازی مجانی و یه دسته مفتی :|

holy shit :|
3 تا از بازی هاش که کاملا جدید هستن و میشن 180 دلار،اون 2 تای دیگه هم بگیم هر کدوم 20 دلار،220 دلار فقط بازی داره این آفر :|
خود کنسول و دسته و ... هم به کنار :|

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بخش اکس باکس مایکرو این باندل ها رو ادامه بده به زودی میره زیر خط فقر :D البته به نفع خریداران هست پس عیبی نداره :D
اون سه تا بازی ناشرش خوده مایکروسافته ... پس خیلیم ضرر نمیبینه.در ضمن کنسول در میامد سال پیش 270 چقدر :D بازم با 339 دلار پول دستش در میاد :D

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
کسی میدونه قضیه این PS4 ـه 90 دلاری توی آمازون چیه؟ کلاه برداریه یا خالی بندی یا اینکه از الان به استقبال BF رفتن؟ :D Amazon.com: PlayStation 4 Console: Video Games
نه کاملا واقعیه. همون طرح تعویض دمپایی پاره و لوازمات مستعمل با کنسول هست که قبلا پیش بینی کرده بودم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینا یحتمل اون کنسولای خراب اول نسل هستن که تعمیر شدن :)) وگرنه همچین چیزی ممکن نیست. فککنم اگه محدود نباشه دو میلیون تایی بفروشه :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اینا یحتمل اون کنسولای خراب اول نسل هستن که تعمیر شدن :)) وگرنه همچین چیزی ممکن نیست. فککنم اگه محدود نباشه دو میلیون تایی بفروشه :D
فق
لول؟اگه محدود نباشه خودم دو میلیون تاشو میخرم دیگه چه برسه به اونایی که بعد میخوان 400$ دوباره بفروشن ! فکر کنم یه 10-12 تایی بفروشه:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فق
لول؟اگه محدود نباشه خودم دو میلیون تاشو میخرم دیگه چه برسه به اونایی که بعد میخوان 400$ دوباره بفروشن ! فکر کنم یه 10-12 تایی بفروشه:d
منظورم اگه تعدادش محدود نباشه و فقط زمانش محدود باشه تو همون بازه زمانی کم میتونه اون مقدار بفروشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر