Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
این امار شیپ نسبت به 13 کشور. فوق العادس پسر ......
این قضیه که مایکروسافت فقط تو همین 13 تا کشور بازار داره واقعا مسخره هست، نه اینکه اگه تو 100 تا کشور عرضه بشه آمارش چند برابر میشه ولی جوری هم نیست که تو بقیه بازارها آمارش صفر باشه. تو همین صفحه قبل آمار Nordic رو گذاشتم، 20% سهم فروش نرم افزار کلی واسه X360 هست. به نظر من تو بقیه بازارها عرضه بشه میتونه بین 10 تا 25 درصد رشد فروش داشته باشه.
ینی کنسول به اصطلاح نسل بعدیشون فقط 400 هزارتا بیشتر از کنسول نسل قبلیشون شیپ شده
شما اینو هم در نظر بگیر که:
شیپ X360 تو 6 ماه اول = 3.2M
شیپ X1 تو 6 ماه اول = 5.1M
در کل آمار X1 به نسبت X360 خیلی عالیه، به نسبت PS4 خیلی جالب نیست.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شما اینو هم در نظر بگیر که:
شیپ X360 تو 6 ماه اول = 3.2M
شیپ X1 تو 6 ماه اول = 5.1M
در کل آمار X1 به نسبت X360 خیلی عالیه
جالبش اینه که تا الان مایکروسافت دوم بود, بعد از این هم دومه فقط با فروش بیشتر!الان یه سری نگرانش هستن:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
Xbox One Day One Edition Now Available at Amazon | DualShockers

فروش Xbox One Day One Edition در آمازون!

فروش Xbox One Day One Edition اونم 5 ماه بعد از عرضه کنسول ! من جای مایکروسافت بودم اجازه فروش این مدل از کنسول رو تو Amazon نمیدادم ، به اندازه کافی جو منفی علیه این کنسول هست فروش Day One Edition اونم بعد از 5 ماه اصلا وجه خوبی نداره .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
فروش Xbox One Day One Edition اونم 5 ماه بعد از عرضه کنسول ! من جای مایکروسافت بودم اجازه فروش این مدل از کنسول رو تو Amazon نمیدادم ، به اندازه کافی جو منفی علیه این کنسول هست فروش Day One Edition اونم بعد از 5 ماه اصلا وجه خوبی نداره .
احتمال زیاد کنسول هایی بودن که توی انبار باقی موندن، همون موقع لانچ به خیلی ها کنسول Day One نرسید و کنسول Standard بهشون دادن :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
همین الان یکی از سایت های خوشنام خودمون داره DO رو 2.3 میفروشه:dربطش چیه آخه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
پس اینارو برا چی تو انبار نگه داشتن ؟ :d
من طبیعی ترین احتمالش رو گفتم :D به هر حال تو E3 کاهش قیمت قطعی هست، باید این تعدادی که تا حالا تولید کردن رو سریع تر بفروشن تا جا واسه تولیدات جدید باز بشه. راستی من چک کردم الان Day One بدون بازی قیمتش 500 دلار هست در حالیکه باندل تایتانفال ارزون تر از اینه lol :D

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,767
نام
مراد حلیمی
همين الانش هم نسبت اختلافشون دو برابر نباشه تقريبا 1.6 اينا هست و اين براي مايكروسافت اسفناك.....(البته نه در حد wiiu كه اساتيد برجسته سايت مي گفتن :dاز wiiu وضعش خيلي بهتر)
در نتيجه كاهش قيمت تو e3 حتما انجام خواهد گرفت تا به فروش جون بده و حداقل اين فاصله رو كمتر كنه ولي بازم در نهايت هميشه اين دو كنسول اختلاف فروش فاحشي خواهند داشت و مايكروسافت فكر نكنم به هيچ طريقي بتونه اين فاصله رو جبران كنه( پيش بيني غلط مايكرو در مورد نياز بازار و رقباشون قشنگ كار دستشون داد)

.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
احتمال زیاد کنسول هایی بودن که توی انبار باقی موندن، همون موقع لانچ به خیلی ها کنسول Day One نرسید و کنسول Standard بهشون دادن :biggrin1:

یعنی شما معتقدی مایکروسافت این مدل از کنسول رو موجود داشته ولی نسخه استاندارد رو به مردم میفروخته ! شاید مشکلاتی از بابت توزیع وجود داشته ولی اینکه هنوز از این باندل موجود هست واقعا جای تعجبه ، این باندل از کنسول همون طور که از نامش پیدا است کاملا محدود تولید شده ولی اینکه هنوز مایکروسافت نتونسته تمام این باندل ها رو بعد از 5 ماه اونم تو امریکا به فروش برسونه واقع جای تاسفه ، حالا به قول شما مایکروسافت اینارو تو انبار نگهداشته که چی بشه یا یادش رفته که این باندل ها رو تو انبار داشته ! یا اینکه طبق پیش بینی ها فروش نرفته .

همین الان یکی از سایت های خوشنام خودمون داره DO رو 2.3 میفروشه:dربطش چیه آخه

چکار به فروشنده های خوش نام خودمون دارم ، داریم در مورد Amazon صحبت میکنیم فکر نکنم میزان فروش کنسول ها تو این سایت و حجم موجودیش در حد فروش سایت های خوش نام خودمون باشه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
یعنی شما معتقدی مایکروسافت این مدل از کنسول رو موجود داشته ولی نسخه استاندارد رو به مردم میفروخته ! این نسخه از کنسول همون طور که از نامش پیدا است در کاملا محدود تولید شده ولی اینکه هنوز مایکروسافت نتونسته تمام این باندل ها رو بعد از 5 ماه اونم تا امریکا به فروش برسونه واقع جای تاسفه ، حالا به قول شما مایکروسافت اینارو تو انبار نگهداشته که چی بشه یا یادش رفته که این باندل ها رو تو انبار داشته ! یا اینکه طبق پیش بینی ها فروش نرفته .
منظورم انبار آمازون بود نه مایکروسافت! تو آمریکا 2.5 میلیون کنسول به مشتری فروخته شده، حالا اگه واقعا بیشتر از 2.5 میلیون کنسول Day One واسه آمریکا تولید کرده باشن که خب به نظرم فروش همچین مدلی بعد از 5 ماه خیلی هم عجیب نیست :D حالا خارج از این بحث ها به نظر خودتون یه کم عجیب نیست این مدل از کنسول که خیلی وقته Sold out شده یهو سر و کله اش پیدا بشه؟ :D

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
منظورم انبار آمازون بود نه مایکروسافت! تو آمریکا 2.5 میلیون کنسول به مشتری فروخته شده، حالا اگه واقعا بیشتر از 2.5 میلیون کنسول Day One واسه آمریکا تولید کرده باشن که خب به نظرم فروش همچین مدلی بعد از 5 ماه خیلی هم عجیب نیست :D

خوب اگه مبنا انبار آمازون هم باشه بازم فرقی زیادی تو قضیه ایجاد نمیشه اتفاقا آمازون سایتی نیست چیزی رو موجود داشته باشه ولی برای فروش نزاره مخصوصا نسخه Day One که تقاضا براش نسبت به باندل استاندارد بیشتره :d اگه مایکروسافت 2.5 میلیون باندل Day One تولید کرده باشه ! پس چقدر باندل استاندارد بر تولید در نظر داشته خلاصه اگه تولید در این حجم بوده باشه مایکروسافت خیلی با اعتماد بنفس این کارو کرده ! :d

این مدل از کنسول که خیلی وقته Sold out شده یهو سر و کله اش پیدا بشه؟
biggrin1.gif

بخشی از بحث اصلی دقیقا همینه معلوم نیست چه خبر شده بنظر میرسه واقعا مایکروسافت یه انبار از اینا داشته یادش رفته بوده :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر