Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه سوال ؟ الان سر اختلاف فروش سال 2011 بحث میکنید یا فروش کلی ؟
اگر مورد دوم که فن های ms خوشحال نشید . اینا آمار Ship هستن So آمار شیپ همیشه بالاتر از فروش هست و چندتا دلیل هم برای ارائه اون هست ، من جمله اینکه چون رقم بزرگتری هست برای گزارش دهی به سهام دار ها و افزایش جلب توجه اونها استفاده میشه. و اینکه شرکت ها به توزیع کننده ها میفروشن و به بقیه ماجرا کاری ندارن.
حالا
من با اعتماد کامل میگم فروش ( Sold ) کلی PS3 در مقایسه با 360 ، اگر بیشتر نبشه ، برابره.
.
.
.
میدونم الان 4 نفر سریع Reaction میدن که : آی فلان و اینطور نیست و ...
ولی هست . Fact هم هست. میدونی چرا ؟ جدا از اینکه ms آخر امسال رو فقط overship کرده ، از این بگذریم دلیل اصلی تو 2 سال اول عرضه 360 هست . که ms هر کنسول رو 2 بار و یا بیشتر میفروخت . کنسول رو میفروخت. (1) کنسول 3 چراغه میشد ، برمیگشت Fix میشد ، دوباره تو قالب جنس Refer برمیگشت تو بازار و فروخته میشد.

پس انقدر بحث چیپ انجام ندید.
به قول یه دوستی خارج از اینجا :

منابع حرفاتون ؟!

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
واقعا جالبه حالا که گزارش مالی هم اومده دوستان بند کردن به overship و refer !!!من این refer رو نمیتونم درک کنم این کنسول 3 سال گرانتی داشت یعنی ماکرو هر کنسولی در مقابل کنسول 3 چراق میداد رو روی شیپ حساب میکنه؟!!لینک معتبری هست که این حرف شمارو ثابت کنه؟من از همون وقت که آمار فرانسه اومد بیرون حدس میزدم که 360 فاصله فروشش رو کم نمیکنه(چون قبل اون بر این باور بودم که p3 تا پایان 2012 کنسول شماره 2 میشه)

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
اگر مورد دوم که فن های ms خوشحال نشید . اینا آمار Ship هستن So آمار شیپ همیشه بالاتر از فروش هست و چندتا دلیل هم برای ارائه اون هست ، من جمله اینکه چون رقم بزرگتری هست برای گزارش دهی به سهام دار ها و افزایش جلب توجه اونها استفاده میشه. و اینکه شرکت ها به توزیع کننده ها میفروشن و به بقیه ماجرا کاری ندارن.
حالا
من با اعتماد کامل میگم فروش ( Sold ) کلی PS3 در مقایسه با 360 ، اگر بیشتر نبشه ، برابره.
.
.
.
میدونم الان 4 نفر سریع Reaction میدن که : آی فلان و اینطور نیست و ...
ولی هست . Fact هم هست. میدونی چرا ؟ جدا از اینکه ms آخر امسال رو فقط overship کرده ، از این بگذریم دلیل اصلی تو 2 سال اول عرضه 360 هست . که ms هر کنسول رو 2 بار و یا بیشتر میفروخت . کنسول رو میفروخت. (1) کنسول 3 چراغه میشد ، برمیگشت Fix میشد ، دوباره تو قالب جنس Refer برمیگشت تو بازار و فروخته میشد.

پس انقدر بحث چیپ انجام ندید.
به قول یه دوستی خارج از اینجا :

پس چرا بین بازی های مولتی پلتفرم ، بازی های X360 بیشتر میفروشن ؟ :d

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
واقعا جالبه حالا که گزارش مالی هم اومده دوستان بند کردن به overship و refer !!!من این refer رو نمیتونم درک کنم این کنسول 3 سال گرانتی داشت یعنی ماکرو هر کنسولی در مقابل کنسول 3 چراق میداد رو روی شیپ حساب میکنه؟!!
پس نه تمام کنسول های ریفر رو خود مایکرو خراب کرده . یا فرض میکنی کنسول هایی که مرجوعی میشن رو دکور میزارن تو اتاق بیل گیتس ؟
درک کن که هر کنسولی اگه 3 سال گارانتی داشته و خودت داری میگی ، ms اونو عوض کرده با یه کنسول سالم ! حالا اون کنسول خراب رو بعد از تعمیر به عنوان جنس ریفر و مرجوعی دوباره به فروش رسونده . که حتی خیلی از این ریفر ها تو ایران هم پیدا میشه و اصلا چیز عجیبی نیست. در مورد ps3 هم این صادق هست ولی اصلا ابعاد خرابی ps با 360 قابل مقایسه نیست !!!

لینک معتبری هست که این حرف شمارو ثابت کنه ؟
این که ms کنسول های مرجوعی رو میفروشه ؟ یا آمار rrod 360 ؟

پس چرا تو بازی های مولتی پلتفرم بازی های X360 بیشتر میفروشن ؟ :d
شبکه آنلاین خیلی بهتر برای بازی های مولتی. فرضا لابی mw رو تو live با psn مقایسه کن !
مضاف بر اون ، کیفیت بهتر بازی های مولتی رو 360 !
دقت کن به ign یا Gs یا ... اکثر video review ها یا حتی نقد های متنی شون هم تو بازی ها ، با 360 انجام میشه !

پ.ن 2 : فرضا یه بازی مالتی پلتفرم روی Wii کمتر از همه میفروشه. بعد این یعنی wii از همه کنسول ها کم تر فروخته ؟

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب 360 پرفروش ترین کنسول سال 2011 شده این همه جنگ و دعوا چیه شیپ چیه این وسط :-/
Xbox 360 The Best-Selling Console In 2011 - News - www.GameInformer.com
من که آخر نفهمیدم این فروش 360 چرا انقدر مساله داره تو سایت انگار بیماری خطرناکی هست
وگرنه تو میزان Sold شده فقط تو سال 2011 کسی بحثی نداره .
توجه میکردی فروش کلی را هم زده که 360 بیش از 66 میلیون و PS3 بیش از 62 میلیون فروخته
پ.ن: این Wii کی انقدر فروخت 100تا را هم رد میکنه که :d
شده مثل جریان Uncharted که روز اول همه از ign گرفته تا Gs و gt و ... خبر Ship شدنش به تعداد 5 یا 10 میلیون ( درست خاطرم نیست ) رو زده بودن Sold !
دوست عزیز اون مقدار Ship هست !!! نه Sold . شما تفاوت این ها رو بدون بعد رو Base این با هم بحث کنیم. این دیگه Ref هم نمیخواد ؛ از Gaf بگیر تا ... نوشته
.
اون که میگی In-Sold بود نه Sold که مثل شیپ هست
بعد کجای این تیکه متن شیپ نوشته؟
In 2011, Microsoft sold 14.9 million units compared with 14.1 million for the PS3 and 10.33 million for the Wii. For the holiday quarter, Microsoft took the lead with 8.2 million consoles sold where Sony sold 6.5 million PS3s and Nintendo with 5.6 million Wiis during the same period.

Life-to-date, Nintendo Wii still leads everyone with 95 million Wiis sold compared with 66 million Xbox 360s for Microsoft and 62 million PS3s for Sony.

آخرین ویرایش:

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
خب 360 پرفروش ترین کنسول سال 2011 شده این همه جنگ و دعوا چیه شیپ چیه این وسط :-/
من گفتم که
اگر مورد دوم...
وگرنه تو میزان Sold شده فقط تو سال 2011 کسی بحثی نداره .

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:56 AM ارسال شده بود ----------

اینم برای دوستانی که باورشون نمیشه ms هم کنسول های Refer رو دوباره میفروشه !
البته سونی هم این کار رو میکنه ولی خوب ، در ذهن سالمی فاجعه ی تعداد خرابی های 360 رو میدونه و اصلا و ابدا قابل مقایسه نیست با ps !
Xbox 360 Pro 20GB Microsoft Refurbished for Xbox 360 | GameStop
Amazon.com: Xbox 360 4 GB - Standard Kinect - Refurbished: Video Games
http://news.cnet.com/8301-13845_3-20071598-58/get-a-refurbished-xbox-360-pro-20gb-for-$99.99/
Buy.com - Microsoft-Certified Refurbished Xbox 360 System (20GB, HDMI, 2 Wireless Controllers, 3 Games on 2 Discs)
و ...

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 AM ارسال شده بود ----------

وجه میکردی فروش کلی را هم زده که 360 بیش از 66 میلیون و PS3 بیش از 62 میلیون فروخته
شده مثل جریان Uncharted که روز اول همه از ign گرفته تا Gs و gt و ... خبر Ship شدنش به تعداد 5 یا 10 میلیون ( درست خاطرم نیست ) رو زده بودن Sold !
دوست عزیز اون مقدار Ship هست !!! نه Sold . شما تفاوت این ها رو بدون بعد رو Base این با هم بحث کنیم. این دیگه Ref هم نمیخواد ؛ از Gaf بگیر تا ... نوشته .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
@ARMIN3DX

آمار Sold رو که نینتندو دو سه هفته پیش اعلام کرد و 360 تقریبا 200 هزارتا بیشتر بود.

ضمنا آمار شیپ که شرکت ها تو گزارش مالیشون میدن ارتباط مستقیم داره با آمار sold. یعنی مایکروسافت یا سونی نمیتونن زوری به فروشگاه ها کنسول بفروشن، و خود فروشگاه ها هستن که با توجه به فروششون از اونها کنسول درخواست میکنند.
اینم برای دوستانی که باورشون نمیشه ms هم کنسول های Refer رو دوباره میفروشه !
عزیز من اونا تو آمار فروش حساب نمیشه. فکر کردی اونجا ایرانه؟! ضمنا 360 های از 2008-2009 به اینور (اسلیم که هیچی!) مشکل 3 چراغشون کاملا حل شده و خرابیشون یه چیزی در حد همون PS3ـه.
شبکه آنلاین خیلی بهتر برای بازی های مولتی. فرضا لابی mw رو تو live با psn مقایسه کن !
مضاف بر اون ، کیفیت بهتر بازی های مولتی رو 360 !
دقت کن به ign یا Gs یا ... اکثر video review ها یا حتی نقد های متنی شون هم تو بازی ها ، با 360 انجام میشه !
آخه موضوع اینه بازیهای انحصاریش هم فروش خیلی بالایی ندارن:D یعنی ملت PS3 میخرن ولی باهاش بازی نمیکنن؟:-/
---------------

لازم نیست انقدر قضیه رو پیچیده کنید واسه خودتون:D امسال 360 بیشتر فروخته و اینو تمام سایت ها (از جمله گیم اسپات و یوروگیمر و Gameinformer و ...) هم اعلام کردن، دیگه این همه پیچوندن نداره:D

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
آمار Sold رو که نینتندو دو سه هفته پیش اعلام کرد و 360 تقریبا 200 هزارتا بیشتر بود.
منم Seconded میکنم ولی بحث سر PS3 VS X360 هست .
ضمنا آمار شیپ که شرکت ها تو گزارش مالیشون میدن ارتباط مستقیم داره با آمار sold. یعنی مایکروسافت یا سونی نمیتونن زوری به فروشگاه ها کنسول بفروشن، و خود فروشگاه ها هستن که با توجه به فروششون از اونها کنسول درخواست میکنند.
نه دیگه نشد. وقتی میگم ms آخر امسال OverShip کرده ، لزوما به معنای فروش نیست . OS کرده که خودش رو تو Q1 و Q2 2012 نشون بده.
پس آمار Ship هیچ ربطی به فروش نداره و به هیچ عنوان نمیشه نتیجه گرفت که چون شیپ یه کنسول بیشتر بوده ، پس بیشتر فروخته. Ship کنسول به خیلی پارامتر ها بستگی داره ، اینکه یه بازی System seller داشته باشه ، یا بخواد حتی installed base ش رو برای یه عنوان Top زیاد کنه یا ...

عزیز من اونا تو آمار فروش حساب نمیشه. فکر کردی اونجا ایرانه؟! ضمنا 360 های از 2008-2009 به اینور (اسلیم که هیچی!) مشکل 3 چراغشون کاملا حل شده و خرابیشون یه چیزی در حد همون PS3ـه.
اولا که 2005 تا 2009 ، میشه 4 سال. حالا اصلا به خاطر تو 2008 ، میشه 3 سال ! بعد تو این 3 سال چندتا کنسول ساخته شده ؟ چندتا Rrod داشته ؟ بعد کی همچین حرفی رو زده که کنسول Refer تو آمار نمیاد ؟ نگو این حرف رو . ربطی به ایران بودن نداره. تو ایران که ما شرکت کنسول سازی نداریم. اصلا مثال خوبی نزدی . تو آمار فروش و Ship به حساب میان. Fact هم هست .
خیلی راحت میگم ، تعداد 3 چراغ ها ، تا قبل 2009 ، خیلی راحت بالای 6 - 7 میلیون بوده.تازه من دست پایین گرفتن !

آخه موضوع اینه بازیهای انحصاریش هم فروش خیلی بالایی ندارن:biggrin1: یعنی ملت PS3 میخرن ولی باهاش بازی نمیکنن؟:-/
دیگه از بحث خارج شدی ها :D
با این حال ، علت این یکی اینه که مجموع بازی ها و استدیو های 1st party و 3th party سونی خیلی خیلی بیشتر از Ms هست ( بماند که ms تو این 2 سال گذشته ، خیلی استدیو ها ش رو عملا null کرده ) و وفتی فروش ای بازی های 1st party و 3th party رو به صورت مشابه با ms مقایسه کنی ، اگر بیشتر نباشه کمتر نیست. in the other word -> فروش بازی های ps روی تعداد بازی ها پخش میشن.
ریاضی ش میشه :
4*3 = 2*6

لازم نیست انقدر قضیه رو پیچیده کنید واسه خودتون:biggrin1: امسال 360 بیشتر فروخته و اینو تمام سایت ها (از جمله گیم اسپات و یوروگیمر و Gameinformer و ...) هم اعلام کردن، دیگه این همه پیچوندن نداره:biggrin1:
بحث این هست که تو فروش کلی حرفی در مقابل Sony نداره. متاسفانه ( face wall و face desk رو با هم داره :D) آخر نسل ، میگن کنسولی که بیشتر فروخته موفق تره . که در فروش هم Ps > Xbox360 :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
یعنی خود سونی هم فهمید گند زده و مدیر عاملشو عوض کرد،ولی سونی فنهای بازی سنتر هنوز زیر بار نرفتن!عزیزان،آخرش اینه که پلی استیشن بخواد با 1 میلیون برتری(که تازه اونم بعیده)نسلو دوم تموم کنه(بهتر از این که تو خوا و خیالتونم نمیبینید بدون شک!)با install base 150 میلیونی نسل قبل سونی و 25 میلیونی مایکروسافت به هر حال سونی تو این نسل یک بازنده ی بزرگه بدون شک!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
نه دیگه نشد. وقتی میگم ms آخر امسال OverShip کرده ، لزوما به معنای فروش نیست . OS کرده که خودش رو تو Q1 و Q2 2012 نشون بده.
پس آمار Ship هیچ ربطی به فروش نداره و به هیچ عنوان نمیشه نتیجه گرفت که چون شیپ یه کنسول بیشتر بوده ، پس بیشتر فروخته. Ship کنسول به خیلی پارامتر ها بستگی داره ، اینکه یه بازی System seller داشته باشه ، یا بخواد حتی installed base ش رو برای یه عنوان Top زیاد کنه یا ...
ولی خُب در حال حاضر که صحت داره و هم تو گزارش مالی دو شرکت و هم تو آمار فروشی که نینتندو داده 360 بالاتره. هرچند همه جا براساس گزارش مالی دو شرکت خبرو پخش کردن و در این مورد میتونی به تمام سایت های بازی مثل GS و IGN و...و...و این اشتباهشون رو گوشزد کنی و با افتخار بگی که یه جوون غیور ایرانی تونسته پرده از این کار کثیف مایکروسافت برداره:D
اولا که 2005 تا 2009 ، میشه 4 سال. حالا اصلا به خاطر تو 2008 ، میشه 3 سال ! بعد تو این 3 سال چندتا کنسول ساخته شده ؟ چندتا Rrod داشته ؟ بعد کی همچین حرفی رو زده که کنسول Refer تو آمار نمیاد ؟ نگو این حرف رو . ربطی به ایران بودن نداره. تو ایران که ما شرکت کنسول سازی نداریم. اصلا مثال خوبی نزدی . تو آمار فروش و Ship به حساب میان. Fact هم هست .
خیلی راحت میگم ، تعداد 3 چراغ ها ، تا قبل 2009 ، خیلی راحت بالای 6 - 7 میلیون بوده.تازه من دست پایین گرفتن !
هر کنسول یه شماره سریال داره و کنسولی که refurbished میشه شماره سریالش عوض نمیشه. آمار فروش هم بر اساس همون شماره های سریاله کنسول هاست.
اصلا این چیزی نیست که روش بحث کرد چون خیلی واضحه و بحث روش هم بسیار خنده دار:D تو اگه یه لینک تونستی پیدا کنی همچین چیزی گفته باشه جایزه داری:D
ریاضی ش میشه :
4*3 = 2*6
بیا، بازم همون آمار نینتندو:

18l.jpg

23l.jpg

13l.jpg

آمار 2011 مشخصه. تو آمریکا فروش نرم افزار برای 360 دو برابر بیشتر از PS3 و در اروپا PS3 یه کمی بیشتر از 360ـه. تازه بازار آمریکا خیلی بزرگتر از اروپاست و تو شکل هم میبینی که برای آمریکا 100k 100k رفته بالا، تو آمار اروپا 50k 50k. ژاپن هم که اصلا 10k 10kـه:D
پس به وضوح آمار software هم 360 بیشتره.
بحث این هست که تو فروش کلی حرفی در مقابل Sony نداره. متاسفانه ( face wall و face desk رو با هم داره :D) آخر نسل ، میگن کنسولی که بیشتر فروخته موفق تره . که در فروش هم Ps > Xbox360 :D
خُب الان 360 تقریبا 4 میلیون بیشتر از PS3 فروخته شده، اون رابطه منطقی رو از کجا آوردی؟:-/

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خه موضوع اینه بازیهای انحصاریش هم فروش خیلی بالایی ندارن:biggrin1: یعنی ملت PS3 میخرن ولی باهاش بازی نمیکنن
امار software 2011 همه نسبت به سال قبل پیشرفت داشتن
از اونور مایکرو هم به غیر از geow بازی پر فروشی نداشت
پس فقط میمونه کنترل حرکتی که به غیر از ایران تو تمام دنیا طرفدار داره و مایکرو الحق تو کنترل حرکتی بهتر عمل کرد ...البته از لحاظ مدیریتی و بازی های کزوال که قشر بیشتری از گیمر ها رو در بر میگیره

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
@ARMIN3DX
الان به سونی ایمل میزنیم و میگیم موضوع رو ... ناراحت نباش اونا خبر نداشتن ولی بدونن خوشحال میشن .... ! >:d
لعنت به مایکروسافت که این همه مدت تمام دنیا رو فریب داد به غیر از ARMIN3DX که تونست مچشو بگیره !

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
یعنی خود سونی هم فهمید گند زده و مدیر عاملشو عوض کرد،ولی سونی فنهای بازی سنتر هنوز زیر بار نرفتن!عزیزان،آخرش اینه که پلی استیشن بخواد با 1 میلیون برتری(که تازه اونم بعیده)نسلو دوم تموم کنه(بهتر از این که تو خوا و خیالتونم نمیبینید بدون شک!)با install base 150 میلیونی نسل قبل سونی و 25 میلیونی مایکروسافت به هر حال سونی تو این نسل یک بازنده ی بزرگه بدون شک!
پست های من رو اینجا یه Review بزن ببین کجا به قول شما فن بازی بوده !
ok - من خواب میبینم الان ms چه قدر خوشحاله ! آخه دوست عزیز ، شادی ها ! سونی فهمید ps چه گندی زده بعد CEO سونی عوض شده ؟ Face Wall
see this
Sony CFO: aims for $2.6 billion oper profit next FY | Reuters
سهام سونی با روی کار اومدن "هیرائی" رشد داشته .

ولی خُب در حال حاضر که صحت داره و هم تو گزارش مالی دو شرکت و هم تو آمار فروشی که نینتندو داده 360 بالاتره. هرچند همه جا براساس گزارش مالی دو شرکت خبرو پخش کردن و در این مورد میتونی به تمام سایت های بازی مثل GS و IGN و...و...و این اشتباهشون رو گوشزد کنی و با افتخار بگی که یه جوون غیور ایرانی تونسته پرده از این کار کثیف مایکروسافت برداره:biggrin1:
الان آمار فروش نینتندو Ref هست ؟ نینتندو آمار فروش 360 رو در آورده ؟ شوخی نکن ...
اولا که من با تمسخر با شما صحبت نکردم. ولی شما گویا حافظت ضعیفه. Uncharted رو همین GS و GT و IGN و ... مقدار Ship ش رو Sold اعلام کردن و گفتن تو روز اول 5 میلیون فروخته lol
این نشون میده اون ها هم اشتباه میکنن ؟ نشون نمیده یا نمیبینید ؟
+
اصلا بحث اشتباه اونها نیست . بحث اینه که تو گزارش مالی ، Ship اعلام میشه نه فروش . تو یه Ref بیار که تو گزارش مالی Sold اومده باشه . ببین رو اشتباهت پا فشاری نکن تو گزارش مالی Ship اعلام میشه که رقم بزرگتری هست و توجه سهام دار ها رو هم جلب میکنه. مضاف بر اون ، شرکت کنسول رو میده به خرده فروش ها و Marketing ها و به بقیش کاری نداره.
آمار 2011 مشخصه. تو آمریکا فروش نرم افزار برای 360 دو برابر بیشتر از PS3 و در اروپا PS3 یه کمی بیشتر از 360ـه. تازه بازار آمریکا خیلی بزرگتر از اروپاست و تو شکل هم میبینی که برای آمریکا 100k 100k رفته بالا، تو آمار اروپا 50k 50k. ژاپن هم که اصلا 10k 10kـه:biggrin1:
پس فروش نرم افزار هم 360 به وضوح بالاتر بوده:biggrin1:
الان دارین از این شاخه به اون شاخه میپرین که چی رو عوض کنید ؟
فروش نرم افزاری بالاتر ( در صورتی که تو همین هم ابهام هست چون Area Support NPD رو باید ببینی بعد متوجه میشی و ... )
فروش سخت افزاری تو سال 2011 بالاتر

ولی
فروش کلی PS3 ، از 360 بیشتره. علت این موضوع رو هم تو چند پست قبلتر گفتم و تکرار مکررات نمیکنم.

خُب الان 360 تقریبا 4 میلیون بیشتر از PS3 فروخته شده، اون رابطه منطقی رو از کجا آوردی؟:-/
اینجا برره هست ؟ LOL

ببین اون Ref ای که داری هی روش مانور میدی :

تا آخر دسامبر 2011 ،
تعداد PS3 های Ship شده ( نه فروخته شده ! ) = 62 میلیون
تعداد X360 های Ship شده ( نه فروخته شده ! ) = 65.8 میلیون
تعداد Wii های Ship شده ( نه فروخته شده ! ) = 94.97 میلیون

من بالا Bold هم کردم که فروش نه شیپ ! واقعا مشخص نیست ؟ یا هنوز فکر میکنی مقادیر اعلام شده Sold هستن ؟
فروش کلی PS3 ، از 360 بیشتره. ( نه Ship ) لازم به یاد آوری نیست که موفقیت کنسول رو به فروشش میسنجند نه Ship

الان به سونی ایمل میزنیم و میگیم موضوع رو ... ناراحت نباش اونا خبر نداشتن ولی بدونن خوشحال میشن .... !
yahoo_6.gif
ببین چرا وقتی حرفی برای گفتن نداری Cool بازی درمیاری ؟
خوب الان بخندم ؟ من یوزر Noob نیستم که به خودت اجازه بدی یامزه بازی در بیاری. اگه دلیل داری ، بنویس اگر هم نه ترد رو به گند نکش خواهشا . بعد از n بار بحث ، کدوم بازی گرافیکش بیشتره lol ، کدوم بازی خوشگل تره lol x2 ، و ... یه بحث درست و حسابی داریم انجام میدیم پارازیت ننداز.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نه عزیزان،این دوستمون داره درست میگه دیگه،چرا الکی بهش گیر میدین!
Ps > Xbox360

فروش کلی PS3 ، از 360 بیشتره. علت این موضوع رو هم تو چند پست قبلتر گفتم و تکرار مکررات نمیکنم.

حالا من به این قضایا کاری ندارم اما می تونی بهم یک آمار بدی که PS3تا حالا چقدر فروخته؟این آمار برا X360 چیه؟

هر کس که متوجه نشده باشه منظورم PS3 بوده ، باید به سلامت ذهنش شک کنه بی رودربایستی.
شما هم Just Kidding ...

چرا وقتی الکی سفسطه می کنی انتظار داری باهات درست برخورد شه!
من نه فن کنسول خاصی هستم نه اصولا تو این تاپیک چیزی می نویسم اما وقتی به جرات در مورد چیزی حرف می زنی که خود شرکت ها هم در موردش نمی گن،انتظار داری چطور باهات برخورد شه؟!
حالا اصلا می خوایم با منطق تو جلو بریم:
تا آخر دسامبر 2011 ،
تعداد PS3 های Ship شده ( نه فروخته شده ! ) = 62 میلیون
تعداد X360 های Ship شده ( نه فروخته شده ! ) = 65.8 میلیون
ما اون 5 میلیونم از X360 کم میکنیم،به چه جراتی بازهم می تونی بگی آمار فروخته شده به مشتریِ PS3 از X360 بیشتره؟منبع؟امار؟
وقتی نحوه ی آمار دو تا شرکت مثل همه و یکجوره،چرا هنوز حاضر نمی شید اون دوتا رو بهم مقایسه کنید؟

آخرین ویرایش:

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
نه عزیزان،این دوستمون داره درست میگه دیگه،چرا الکی بهش گیر میدین!
Ps > Xbox360
هر کس که متوجه نشده باشه منظورم PS3 بوده ، باید به سلامت ذهنش شک کنه بی رودربایستی.
شما هم Just Kidding ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر