Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
NPD March 2011

Ripped from NeoGaf...
5-week tracking month; Reporting Period 2/27/11 through 4/2/11

Software (New Physical Retail only)
2.5 Million combined White + Black
01. Pokemon White Version (NDS) Nintendo - 1.3 Million
02. Pokemon Black Version (NDS) Nintendo - 1.1 Million
03. Homefront (360, PS3, PC) THQ
04. Dragon Age II (360, PS3, PC)** Electronic Arts
05. Call of Duty: Black Ops (360, PS3, NDS, Wii, PC)** Activision Blizzard
06.Lego Star Wars III: The Clone Wars (Wii, 360, NDS, PS3, 3DS, PSP, PC) LucasArts
07. Crysis 2 (360, PS3, PC) Electronic Arts
08. NBA 2K11 (360, PS3, PS2, Wii, PSP, PC) Take 2 Interactive
09. MLB 11: The Show (PS3, PSP, PS2) Sony
10. Fight Night Champion (360, PS3) Electronic Arts

**(includes CE, GOTY editions, bundles, etc. but not those bundled with hardware)

Hardware
Nintendo DS (Yes, DS) - 460k
Xbox 360 - 433,000 (Top Selling Console)
Nintendo 3DS - Slightly Under 400,000
Wii - 290k

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=59970

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ps3logo2.jpg

فروش 50 میلیونی PS3 و فروش 8 میلیون MOVE در سراسر جهان .

این آمار پس از آن به دست امده که دیشب آمار NPD اعلام شده و با حساب این آمار فروش PS3 به 50میلیون رسیده و فروش MOVE به 8 میلیون .

البته این در حالی هستش که سونی در 29 ماه مارچ اعلام کرده بود که فروش جهای PS3 از 50 میلیون در سراسر جهان گزشته است .

این در حالی هستش که آخرین اطلاع رسانی از طرف ماکروسافت برای فروش این کنسول برمیگرده به ماه جونری در نمایشگاه CES که گفته شده این شرکت فروش 50.8 میلیونی رو داشته تا اون تاریخ .

لینک منبع

همون جوری که قبلا فکر میکردم که درست هم بوده آمار قبلی که گفته بود PS3 کنسول 360 رو پشت سر گزاشته بر مبنای آمار خرابی این کنسول بوده یعنی آمار خرابی رو از امار اصلی فروش کم کرده بودن و کنسول های اکتیو رو اعلام کرده بودن

• Like
Reactions: x to the z

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
البته آمار سونی احتمالا آمار شیپ هست و در پایین تاپیک neogaf هست.

PlayStation 3 Shipments Reach 50 Million Units Worldwide. Move surpasses 8 Million
15.04.2011 08:00

TOKYO, April 15, 2011 /PRNewswire/ -- Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) today announced that the cumulative sales of the PlayStation(R)3 (PS3(R)) computer entertainment system reached a milestone of 50 million units(1) worldwide, as of March 29, 2011. SCE also announced that PlayStation(R)Move sales surpassed 8 million units(1) worldwide as of April 3, demonstrating continued growth and momentum of the PS3 platform.

The PS3 system, equipped with future proof cutting-edge technologies including the powerful Cell Broadband Engine(TM) and RSX(R) processors as well as the Blu-ray disc(TM) (BD) player and HDMI, has delivered users with high-definition and high quality entertainment experiences since its launch in November 2006. The PS3 system continues to evolve and enhance the user experience through new features and services delivered via software updates.

Concurrently with the introduction of PS3, SCE launched the PlayStation(R)Network service which now has more than 75 million registered accounts and operates in 59 countries and regions(2) around the world. PlayStation Network supports free community-centric online game play and communication tools such as PlayStation(R)Home(3), and offers vast downloadable digital content, including games, movies and TV shows, through PlayStation(R)Store. Downloadable digital content on PlayStation Store currently totals 105,988 worldwide. In September 2009, SCE launched the new slimmer and lighter PS3 system with a new form factor and less power consumption that has been well received by users around the world.

To further expand entertainment experiences only possible on PS3, stereoscopic 3D gaming and Blu-ray 3D(TM) features were introduced to the system via a free system software update(4) in April and September 2010, respectively. The feature enables users to enjoy stunningly realistic stereoscopic 3D on their PS3 system by simply connecting it to a 3D-compatible TV such as a 3D "BRAVIA" TV using an HDMI cable. The number of stereoscopic 3D software titles has reached 89 as of April 1, 2011.

SCE launched PlayStation Move in September 2010 for North America, Europe/PAL territories and in Asia, and in October 2010 for Japan to deliver a new entertainment experience across all categories of games, from casual to core. The PlayStation Move motion controller is used in combination with the PlayStation(R)Eye camera to detect the precise movement, angle, and absolute position in 3D space of the user, thereby allowing users to intuitively play as if they are within the game. The number of PlayStation Move supported/dedicated software titles has reached 155 as of March 24, 2011, including titles such as Sports Champions, SingStar Dance and Killzone 3(5). PlayStation Move continues to expand new game play with variety of upcoming new PlayStation Move titles for 2011, including SOCOM 4: U.S. Navy SEALs(6).

With strong support from 3rd party developers and publishers worldwide, PS3 features a vast library of more than 2,128 software titles, with more than 480 million units sold worldwide(7). Recently released blockbuster franchise titles from first party studios include Grand Turismo 5, LittleBigPlanet2 and Killzone 3.

SCE will continue to further expand the PS3 platform and create a new world of computer entertainment.

About Sony Computer Entertainment Inc.

Recognized as the global leader and company responsible for the progression of consumer-based computer entertainment, Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI) manufactures, distributes and markets the PlayStation(R) game console, the PlayStation(R)2 computer entertainment system, the PSP(R) (PlayStation(R)Portable) handheld entertainment system and the PlayStation(R)3 (PS3(R)) system. PlayStation has revolutionized home entertainment by introducing advanced 3D graphic processing, and PlayStation 2 further enhances the PlayStation legacy as the core of home networked entertainment. PSP is a handheld entertainment system that allows users to enjoy 3D games, with high-quality full-motion video, and high-fidelity stereo audio. PS3 is an advanced computer system, incorporating the state-of-the-art Cell processor with super computer like power. SCEI, along with its subsidiary divisions Sony Computer Entertainment America Inc., Sony Computer Entertainment Europe Ltd., and Sony Computer Entertainment Korea Inc. develops, publishes, markets and distributes software, and manages the third party licensing programs for these platforms in the respective markets worldwide. Headquartered in Tokyo, Japan, SCEI is an independent business unit of the Sony Group.

PlayStation, PS3, PS2, PSP and RSX are registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. Cell Broadband Engine and EyeToy are trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. BRAVIA is a trademark of Sony Corporation. Blu-ray Disc(TM), Blu-ray 3D(TM) are trademarks of the Blu-ray Disc Association. All other trademarks are property of their respective owners.

(1) Sell-in number

(2) As of Mar 20, 2011.

(3) A ground-breaking 3D social gaming community available on PS3 that allows users to interact, communicate and share gaming experiences. Within PlayStation Home, users can create and customize their own unique avatars and explore the virtual community in real time where they can communicate freely through text or voice chat. When the service is available, PlayStation Home icon will appear after booting/re-booting the PS3 system. Some content and services are charged.

(4) System software versions 3.30 or later are required.

(5) Titles and year differ by each country or region.

(6) Adapts to stereoscopic 3D games

(7) As of the end of Dec, 2010

Sony Computer Entertainment Inc.

CONTACT: Dan Race of Sony Computer Entertainment Inc. 1-650-655-3686

© 2011 PR Newswire

این احتمالا آماری هست که سونی در چند روز آینده در گزارش مالی خودش اعلام خواهد کرد!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
عجب شكستي خورده lol MOVE :d

اینجا هم نمیتونید از سونی بازی و عشق سونی بودن دست بردارین؟؟نمیخواستم جوابتونو بدم ولی شاید واسه بعضی ها جالب باشه دونستنش(کما اینکه اکثریت میدونن):

Move تو سپتامبر عرضه شده و تا حالا میشه حدود 7 ماه .این سنسور تو 7 ماه حدود 8 میلیون فروش داشته.
kinect تو نوامبر عرضه شده و اخرین آمار فروشش هم برمیگرده به ماه قبل یعنی مارج که میشه حدود 5 ماه .....این سنسور هم تو این 5 ماه 10 میلیون فروش کرده.

الان به نظرت کی شکست خورده؟؟

+

فروش ps3 هم عالیه....من فکر میکردم اینبار میرسه به فروش ایکس باکس که قسمت نشد :dولی فکر کنم تو ماههای بعد برسه...... .

• Like
Reactions: Hamidreza

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اینجا هم نمیتونید از سونی بازی و عشق سونی بودن دست بردارین؟؟نمیخواستم جوابتونو بدم ولی شاید واسه بعضی ها جالب باشه دونستنش(کما اینکه اکثریت میدونن):

Move تو سپتامبر عرضه شده و تا حالا میشه حدود 7 ماه .این سنسور تو 7 ماه حدود 8 میلیون فروش داشته.
kinect تو نوامبر عرضه شده و اخرین آمار فروشش هم برمیگرده به ماه قبل یعنی مارج که میشه حدود 5 ماه .....این سنسور هم تو این 5 ماه 10 میلیون فروش کرده.

+

فروش ps3 هم عالیه....من فکر میکردم اینبار میرسه به فروش ایکس باکس که قسمت نشد :dولی فکر کنم تو ماههای بعد برسه...... .

+ اینکه قیمت kinect به مراتب خیلی بیشتر از move هست.;) اما با این حال بیشتر فروخته.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ینجا هم نمیتونید از سونی بازی و عشق سونی بودن دست بردارین؟؟نمیخواستم جوابتونو بدم ولی شاید واسه بعضی ها جالب باشه دونستنش(کما اینکه اکثریت میدونن):

+

فروش ps3 هم عالیه....من فکر میکردم اینبار میرسه به فروش ایکس باکس که قسمت نشد ولی فکر کنم تو ماههای بعد برسه...... .
ببین اینجا دو مسئله هست!!
move به نظرم از قبل پیش بینی شده بود که کمتر از کینکت خواهد فروخت!هزینه تبلیغات و مانور دو تا کمپانی روی دو تا محصول به نظرت باهم قابل مقایسه هست؟؟؟!move یه وسیله ای هست که خودم قبلش پیش بینی کرده بودم که از کینکت کمتر خواهد فروخت ولی ذاتا به نظرم وسیله موفقی بود!!درست مثل psp و ds!!
psp شاید از ds شکست خورد ولی فروشش خوب بود!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
+ اینکه قیمت kinect به مراتب خیلی بیشتر از move هست.;) اما با این حال بیشتر فروخته.

اتفاقا قیمت MOVE بیشتر از kinect در میاد به چند دلیل خود MOVE به تنهایی با یک دوربین 100دلار هستش شما برای بازی کردن باهاش نیاز به یه navigation دارین که خودش 30 دلار هستش میبینی که تفاوت آنچنانی با هم ندارن بعدشم اگه بخوای درست حالش رو ببری بعضی از بازی ها 2 تا MOVE میخوان که باز قیمتش .... در میاد.

کسی که Move میخره باید navigation هم داشته باشه به خاطر این که بیشتر بازی ها نیاز میشه مخصوصا FPSها و.... .

فقط اختلافشون 20 دلار هستش اگه فقط یک navigation جدا بخری تنها که برای کسی که بخواد بخره زیاد فرقی نداره ;).

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
ببین اینجا دو مسئله هست!!
move به نظرم از قبل پیش بینی شده بود که کمتر از کینکت خواهد فروخت!هزینه تبلیغات و مانور دو تا کمپانی روی دو تا محصول به نظرت باهم قابل مقایسه هست؟؟؟!move یه وسیله ای هست که خودم قبلش پیش بینی کرده بودم که از کینکت کمتر خواهد فروخت ولی ذاتا به نظرم وسیله موفقی بود!!درست مثل psp و ds!!
psp شاید از ds شکست خورد ولی فروشش خوب بود!!

محمد جان من کلا با پست شما موافقم:d
ولی منظور من خیلی علت یابی فروش بالای کینکت نسبت به موو یا مثلا به رخ کشیدنش نبود(اصلا کینکت منفجر شه به من چه:d)مساله اینجاس که متاسفانه تو فروم پستای متعصبانه و بیخود خیلی زیاد.......دیگه این فاصله گنده بین دو وسیله رو ببینی بعد بیای اون پستو بدی در نوع خودش شاهکار........ .

+

به نظر خود من هم فروش موو خیلی خیلی خوب بوده ولی خوب از همون اول هم انتظار فروش بسیار بیشتر کینکت میرفت.

+

علاوه بر تبلیغات بیشتر نوتر بودن و جذابتر بودن(wow بودن) وسیله رو هم باید لحاظ کرد........تازه میشه گفت بهترین بازیهایی که قرار بود واسه موو بیان تقریبا درصد قابل توجهیشون عرضه شدن ولی واسه کینکت هنوز اول راه و بهتریناش تو راهن(علاوه بر اون یه موج فروش هم وقتی که واسه pc عرضه میشه خواهد داشت)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
احیانا می دونید که هر واحد Move برای یک نفره، ولی هر کینکت برای یک خانواده است؟:D
به شدت ربطي نداره :d
آره واقعا، به هرچی فن های سونی بگن ربط داره:D
الان Move به صورت تکی هم فروخته میشه. که مسلما اون رو یک واحد حساب میکنند. نیم واحد و 1/4 واحد که نداریم:D

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
الان Move به صورت تکی هم فروخته میشه. که مسلما اون رو یک واحد حساب میکنند. نیم واحد و 1/4 واحد که نداریم:D
does not include sales of stand-alone PlayStation Eye cameras or stand-alone PlayStation Move navigation controllers
در امارهای قبلی به این موضوع اشاره شده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

مشکل شما جماعت گیمرهای فن متعصب اینه که اصلا معنی شکست رو نمیدونید.

این هم شده قضیه PSP که دوستان مشخص هرجا برسن شروع میکنن میگن PSP شکست خورد و ... .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
مشکل شما جماعت گیمرهای فن متعصب اینه که اصلا معنی شکست رو نمیدونید.

مشکل شما هم اینه که فکر می کنید اینجا خونه خالتونه که هرجوری میخوای با کاربرا صحبت می کنید.....
شما در چه جایگاهی هستین که منو"جماعت گیمر فن متعصب" خطاب می کنی؟؟؟ناظری ؟؟مدیری؟؟حداقل پستارو هم کامل نمی خوونید.....

+

من لفظ شکست رو از اون کاربری که اون پست جالب رو در مورد move داده بودم واسه خودش استفاده کردم و گرنه خودم نوشتم که فروش move خیلی هم خوب بوده
اگه پستارو کامل خوونده باشی که مطمینا نخووندی به این نتیجه میرسیدی...... .
.
.
.

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter

+

واقعا عجب رويي داري(ببخشيد خودت خواستي با اين لحن صحبت كنم) قبلا فن هاي ايكس باكس بدون ذره اي اطلاع و منطق ميگفتن كه move له شده 1 به 5 داره نسبت به كينكت ميفروشه الان بنظرت همه اينا در مورد move صادقه؟
QUOTE]
مشکل شما هم اینه که فکر می کنید اینجا خونه خالتونه که هرجوری میخوای با کاربرا صحبت می کنید.....
شما در چه جایگاهی هستین که منو"جماعت گیمر فن متعصب" خطاب می کنی؟؟؟ناظری ؟؟مدیری؟؟
حد خودمون رو بدونیم بهتره..... .

+

من لفظ شکست رو از اون کاربری که اون پست جالب رو در مورد move داده بودم واسه خودش استفاده کردم و گرنه خودم نوشتم که فروش move خیلی هم خوب بوده اگه پستارو کامل خوونده باشی که مطمینا نخووندی به این نتیجه میرسیدی...... .
شما وقتي معنيه ابتدايي شكست رو درك نميكني بهتر اصلا حرف نزني

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر