eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
اینی که شما داری میگی نسخه اول، ریمستر، مایلز مورالز همه با هم هست درواقع فروش کل فرانچایز هست تو امار فقط یک نسخه نیست! ضمن اینکه این امار از ۲۰۱۸ تا الان هست حدود ۴-۵ سال زمان برده به این فروش دست پیدا کرده که خیلی هم عالیه
اون امار mw2 فقط مال چند روز اول لانچش بوده دیگه بیشتر از این فکر نکنم نیاز به توضیح باشه
کال اف مولتی هست ولی اسپایدر من و گاد اف وار انحصاری ان

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,764
نام
mohammad
کال اف مولتی هست ولی اسپایدر من و گاد اف وار انحصاری ان
عزیزم
این یک فکته که COD بزرگ ترین ip در عناوین بالا رده هست!

نکته ای که وجود داره، COD یک عنوان سالیانه هست، حالا میگن تهش بشه یک سال در میون

ولی باز همون سالی هم که میاد رو خود ps با اختلاف از عناوین سونی تو همون سال بیشتر فروخته، پس ربطی هم به انحصاری اینا نداره!

ولی
1:آیا سونی توانایی اینو داره هر سال GOW بده یا اسپایدرمن؟
2:این فروش هایی که گفتی، باید بگم که بعد از چند ماه عناوین سونی تخفیف می خورن و با تخفیف های زیاد به این اعداد ارقام می رسن
حتی از vanguard که به عنوان یکی از بدترین نسخه ها یاد می کنن باز همین نزدیک سی میلیون فروش داشته و پر فروش تر از هر عنوان سونی هست که بخوای اسم ببری تازه این ارقام رو زیر یک سال بدست آورده!!!!

پس لطفا این حرف های توییتری که سونی چرا گفته COD بزرگه، خودش بزرگ ترین ip هارو داره رو بزارید کنار! چون واقعیت همون چیزی هست که امار میگه

و امار هم نشون میده COD چقدر از مهم ترین عناوین سونی هم بزرگ تره!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آمار کلی از فروش پلی فایو و ایکس باکس هست؟
PS5 حدود 35.80 میلیون واحد
XBOX حدود 21.35 میلیون واحد
Nintendo Switch حدود 123.91 میلیون واحد
و PS4 حدود 117.02 میلیون واحد

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
وقتی ی بازی شدو دراپ میشه یعنی قسمت درآمد زاییش ول معطله دیگه ، انتظار چی داشتن؟
قسمت مهم این نقل قول ، اونجاشه که میگه ددی از وضعیت ایکس باکس اصلا راضی نیس :D
احتمالا بوی الرحمان اسپنسر داره بلند میشه...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینکه بازی‌ها روی گیمپس میان. از درامد گیمپس بهشون چیزی می‌رسه. صرفا محض رضای خدا نمیان. مثل ویدئو‌های یوتیوب که ازش دراند کسب می‌کنن. خودم بازی رو رو گیمپس زدم. 10 دلارم دادم بابت دلوکس پک. می‌تونستن پکای جذابی بسازن و فروش بهتری داشته باشن. بازی رو استیم هم بوده و اونجا هم قطعا فروش داشته.

پ.ن: دوباره اسپنسر رو اخراج کردید؟ بخش xbox رو بازم می‌فروشید یا فعلا می‌ذارید بمونه؟😁

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,867
اینکه بازی‌ها روی گیمپس میان. از درامد گیمپس بهشون چیزی می‌رسه. صرفا محض رضای خدا نمیان. مثل ویدئو‌های یوتیوب که ازش دراند کسب می‌کنن. خودم بازی رو رو گیمپس زدم. 10 دلارم دادم بابت دلوکس پک. می‌تونستن پکای جذابی بسازن و فروش بهتری داشته باشن. بازی رو استیم هم بوده و اونجا هم قطعا فروش داشته.

پ.ن: دوباره اسپنسر رو اخراج کردید؟ بخص xbox رو بازم می‌فروشید یا فعلا می‌ذارید بمونه؟😁
تو هفته ای که اومد جز ۱۰ بازی پرفروش استیم بود با وجود قیمت ۳۰ دلاریش . همچنین طبق اعلام بتسدا به ۲ میلیون پلیر رسیده بود.
پ.ن : چارت فروش استیم بر اساس مقدار درآمد هست.

‘Hi-Fi Rush’ Appears To Have Out-Earned Forspoken’s Launch Week Sales On PC

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تو هفته ای که اومد جز ۱۰ بازی پرفروش استیم ببود با وجود قیمت ۳۰ دلاریش .
پ.ن : چارت فروش استیم بر اساس مقدار درآمد هست.
Jeff also mentions that management is not happy with the state of Xbox. He doesn't go into more detail about that specifically, but says commentary regarding any dissatisfaction with Xbox is more to acknowledge and diagnose issues it has because they matter.

لینک رو الان باز کردم و این بخش رو دیدم اینجوری گفته. انگار یچیزی پرونده.

پ.ن: یه خبری بود در این حد که بعضیا از غیبت صغری کبری خارج شن.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,728
عزیزان تا همین چند ماه پیش به این بنده خدا میگفتن فیک گراب الان که یه حرفی در جهت خوشحالیشون زده خبراشو کار میکنن :D بقیه حرفاشون هم باید در همین حد جدی گرفته بشه…

و اما در مورد اکس باکس؛ درست میگه. یعنی اصلا نیازی نبود از منبع معتبری هم بشنوه! خیلی مشخص و واضحه این موضوع
فروش اکس باکس تو یکسال گذشته کاهش داشته و رشد گیم پس هم کند شده
فقط و فقط هم یک دلیل داره اونم عدم عرضه بازی AAA تو این مدت هست
بغیر از ۲۰۲۱ وضع اکس باکس تو چند سال اخیر هم به همین صورت بوده تقریبا
راه خروج از این وضعیت هم عرضه بازی های معرفی شدشون هست که تعدادشون هم کم نیست
بنظرم از ۲۰۲۳ اکس باکس کم کم میتونه به جایگاهی که مدیران مایکروسافت انتظار دارن برسه و به قول @Soheil از ۷ سال قحطی عبور کنه و به ۷ سال وفور نعمت برسه :D

در مورد hi-fi rush هم یا جف گراب اشتباه شنیده یا عقل مدیرای مایکروسافت تاب برداشته
اخه چه انتظاری داشتید از یه بازی AA ؟
خیلی هم خوب بود خیلی هم حال کردیم غلط هم میکنید دیگه از اینجور بازیا نسازید :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,261
نام
∂αнмα
طرف‌ چرت‌ گفته هافای راش رو اگه مدیران Xbox انتظار خاصی ازش داشتن اولا نمیومدن شادو دراپش کنن (اونم IP جدید!) بعد‌ بازی‌ رو‌ با تگ 30 دلاری نمیفروختن (همین بازی دست هر ناشر دیگه ای بود فول پرایس میفروختش) بازی نه مارکتینگ خاصی داشته نه تیم سازندش اونقدرا بزرگ بوده (20 الی 30 نفر) که بگیم زیادی خرجش شده.
همین الان طبق امار Steamdb حدود 300-400 هزار تا نسخه رو استیم فروخته که واسه یه بازیی تو همچین سایزی آمار خوبیه و قطعا تا 1 میلیون رو جا داره . رو گیم پس هم که خوب قضیش فرق داره

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,614
نام
عرفان
طرف‌ چرت‌ گفته هافای راش رو اگه مدیران Xbox انتظار خاصی ازش داشتن اولا نمیومدن شادو دراپش کنن (اونم IP جدید!) بعد‌ بازی‌ رو‌ با تگ 30 دلاری نمیفروختن (همین بازی دست هر ناشر دیگه ای بود فول پرایس میفروختش) بازی نه مارکتینگ خاصی داشته نه تیم سازندش اونقدرا بزرگ بوده (20 الی 30 نفر) که بگیم زیادی خرجش شده.
همین الان طبق امار Steamdb حدود 300-400 هزار تا نسخه رو استیم فروخته که واسه یه بازیی تو همچین سایزی آمار خوبیه و قطعا تا 1 میلیون رو جا داره . رو گیم پس هم که خوب قضیش فرق داره
به نظر من هم قضیه های فای راش شایعه ای بیش نیست. بگذریم از این که بازی یکی از بهترین لانچ ها را داشت و استقبال زیادی ازش شد. Todd Vaughn(Senior vice president Bethesda) هم اعلام کرد که بازی بسیار موفق عمل کرده
Screenshot_20230421_150903_Chrome.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر